Προς το περιεχόμενο

Dance with Fofo..(Gypsy style)


mick77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

heavy metal

 

Ναι και το συγκροτημα θα το ονομασω Gypsa-llica !!!  ;D ;D

 

τι να πούμε και εμείς;;;απλά εξαιρετικός...

 

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου να σαι καλα !

 

Βλέπω ότι κόλλησες για τα καλά με την gypsy guitar! :D

Πολύ ωραίο, και εις ανώτερα!

 

Το ειχα ...απλα τωρα επιδεινώθηκε !!!  Ευχαριστω που παραμένεις πιστη στα τρακ μου.

 

Άψογο..... Το πρώτο που είχες γράψει το έχω αποθηκεύσει και το ακούω καθημερινά !!

Αν μετακομίσεις στο τροχόσπιτο κλείσε μια θέση και για μένα  ;D

 

ΥΓ πως ηχογραφείς ?

 

Με ενα μικροφωνο Behringer περιπου 70 ευρω καρφι σε μια εξωτερικη M-audio Fast track(την παλια με ενα κανον και ενα καρφι)

 

Ωραιοτατο οπως παντα.Τα επομενα 5 παρακαλω!

 

Ευχαριστω πολυ και εσυ πιστός στα τρακ μου !!! :D  Ωραια με 2 ατομα πιστα κανω ανετα λαιβ !!! ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε ξεμείνει από καλά λόγια :)

 

Ευχαριστω πολυ και εσυ πιστός στα τρακ μου !!! :D  Ωραια με 2 ατομα πιστα κανω ανετα λαιβ !!! ;D ;D

+1, μας ενημερώνεις να οργανωθούμε  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε ξεμείνει από καλά λόγια :)

+1, μας ενημερώνεις να οργανωθούμε  :P

 

Να και το τριτο ατομο !!!!  ;D ;D Παιδια κλεισαμε το πρωτο λαιβ .....Να σαι καλα σε ευχαριστω

 

(Υγ εεε σου χρωστάω ενα τρακ με το μπασσο σου......ειμαι απαραδεκτος οτι και να πεις εχεις δικιο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Υγ εεε σου χρωστάω ενα τρακ με το μπασσο σου......ειμαι απαραδεκτος οτι και να πεις εχεις δικιο)

 

Δε  μου το χρωστάς, όποτε και αν μου το στέλνεις να ακούσω από περιέργεια. Και κάποια στιγμή μου στέλνεις να γεμίσω και τίποτε άλλο (όταν ξαναβρεθώ με τις ανέσεις βασικής ηχογράφησης δηλαδή :D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mick έχω ακούσει αρκετή τέτοια μουσική, όχι πως έχει και μεγάλη σημασία γιατί ούτως ή άλλως το κομμάτι φαίνεται πολύ επαγγελματικό, και έχω την εντύπωση ότι είσαι σκέτη δύναμη. Δε θα σχολιάσω το γρήγορο παίξιμο, δεν υπάρχει λόγος. Συνολικά, αν κάποιος μου έλεγε ότι το κομμάτι είναι από το el mariachi με τον banderas θα τον πίστευα. Παίζω κι εγώ κιθάρα. Σε καμιά 100ρια χρόνια θα γράψω κι εγώ ένα τέτοιο μιας και μου αρέσει αυτό το είδος.  ;D

Καλή συνέχεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω; Η μόνη μου συμβουλή είναι να ξυρίσεις τα γένια και να καλλιεργήσεις το μουστάκι σου.

 

Ωραία ρυθμικά. :)

 

Αν μετακομίσεις στο τροχόσπιτο κλείσε μια θέση και για μένα  ;D

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mιχαλη παρ το αποφαση για live και θα μαστε μεσα αρκετοι που γουσταρουμε το ειδος(και το παιξιμο σου).Practicαρισε το λιγο ακομα και μολις(νιωσεις) οτι ηρθε η ωρα ειδοποιεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλώνω 6ος ;D

 

κατά τα γνωστά, ό,τι ανεβάζεις είναι καλό. Σταμπιλάρισέ τα (ωραία λέξη  :P) και θα σου έρθουμε να σε δούμε με μουστάκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mick έχω ακούσει αρκετή τέτοια μουσική, όχι πως έχει και μεγάλη σημασία γιατί ούτως ή άλλως το κομμάτι φαίνεται πολύ επαγγελματικό, και έχω την εντύπωση ότι είσαι σκέτη δύναμη. Δε θα σχολιάσω το γρήγορο παίξιμο, δεν υπάρχει λόγος. Συνολικά, αν κάποιος μου έλεγε ότι το κομμάτι είναι από το el mariachi με τον banderas θα τον πίστευα. Παίζω κι εγώ κιθάρα. Σε καμιά 100ρια χρόνια θα γράψω κι εγώ ένα τέτοιο μιας και μου αρέσει αυτό το είδος.  ;D

Καλή συνέχεια!

 

 

Και ομως εχει πολυ μεγαλη σημασια να ακους.Μαθαινεις φρασεις και μετα τις παλευεις μονος σου.Δεν υπαρχει καλητερο πραμ απο αυτο να ξερεις.BLues ετσι εμαθα.Με την Gypsy το ιδιο κανω απλα διαβαζω και καποια βιβλια αλλα οχι παντα.Σε ευχαριστω για τον χρονο σου.

 

Τι να πω; Η μόνη μου συμβουλή είναι να ξυρίσεις τα γένια και να καλλιεργήσεις το μουστάκι σου.

 

Ωραία ρυθμικά. :)

+1

 

;D ;D πρεπει να κοψω και τα μαλακια μου ?  ;D ;D  Δουλευω τα ρυθμικα λιγο περισσοτερο τελευταια γι αυτο σου αρεσαν.Σε ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σου λογια.

 

 

Mιχαλη παρ το αποφαση για live και θα μαστε μεσα αρκετοι που γουσταρουμε το ειδος(και το παιξιμο σου).Practicαρισε το λιγο ακομα και μολις(νιωσεις) οτι ηρθε η ωρα ειδοποιεις.

 

Σε ευχαριστω....Να σου πω την αληθεια οταν νοιωσω ετοιμος και ποιο σίγουρος για αυτα που παιζω θα το κανω.Βεβαια θελω ψωμακια ακομα για ενα καλο ρεπερτοριο αλλα δεν αγχωνόμαστε......μην παθω και τιποτα !! ;D

 

δηλώνω 6ος ;D

 

κατά τα γνωστά, ό,τι ανεβάζεις είναι καλό. Σταμπιλάρισέ τα (ωραία λέξη  :P) και θα σου έρθουμε να σε δούμε με μουστάκι

 

Να σαι καλα......πραγματικα ειπες την σωστη λεξη Σταμπιλαρισμα !!!  Στις ηχογραφισεις γενικα τα ακουτε φρεσκα που λενε οποτε γενικα τα ξαναδουλευω και τα φτιαχνω λιγακι .

 

Μουστακι στο πρωτο live  ;D ;D

 

Ευχαριστω για τα καλα σας λογια

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου