Προς το περιεχόμενο

Sing sing sing


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απλα: ενα μεγαλο "ευχαριστω και παλι" για την γενναιοδωρία που εκδηλώνετε  Vagelism, μεσω των δημοσιευσεων τόσο χρηστικών κειμένων. Σίγουρα όλοι όσοι τα διαβάζουμε, επωφελούμεθα τα μέγιστα. Συνεπώς : Sing-along, play-along.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

οι ινδοι εχουν ιστορια 4000 χρωνον στη μουσικη.....οποτε ας μαθουμε κατι απο αυτους....

 

 

 

 

+1000

 

Εχεις πολλα να μας πεις εσυ τελικα... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία αυτά που ειπώθηκαν,και το θέμα από τα πιό ενδιαφέροντα,αλλά ο τίτλος λίγο παραπλανητικός.Όρμησα με τα μούτρα γιατί νόμισα πως έχει να κάνει με το ομώνυμο κομάτι του Benny Goodman κι ότι θα έβρισκα κανένα καλό transcription από το παίξιμο του τρισμέγιστου Gene Krupa.Και μιά που τόφερε η κουβέντα,μήπως έχει κανείς κάτι σχετικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία αυτά που ειπώθηκαν,και το θέμα από τα πιό ενδιαφέροντα,αλλά ο τίτλος λίγο παραπλανητικός.Όρμησα με τα μούτρα γιατί νόμισα πως έχει να κάνει με το ομώνυμο κομάτι του Benny Goodman κι ότι θα έβρισκα κανένα καλό transcription από το παίξιμο του τρισμέγιστου Gene Krupa.Και μιά που τόφερε η κουβέντα,μήπως έχει κανείς κάτι σχετικό;

Να μη σου πω οτι επεσες διανα...

Αυτο το κομματι σκεφτηκα και εγω οταν εδωσα τιτλο στο thread. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία αυτά που ειπώθηκαν,και το θέμα από τα πιό ενδιαφέροντα,αλλά ο τίτλος λίγο παραπλανητικός.Όρμησα με τα μούτρα γιατί νόμισα πως έχει να κάνει με το ομώνυμο κομάτι του Benny Goodman κι ότι θα έβρισκα κανένα καλό transcription από το παίξιμο του τρισμέγιστου Gene Krupa.Και μιά που τόφερε η κουβέντα,μήπως έχει κανείς κάτι σχετικό;

Θα ψαξω απο τον δασκαλο μου μηπως εχει τιποτα (οπως εχω ξαναγραψει ο δασκαλος μου Γιαννης Ρενιερης ειχε κανει ορισμενα μαθηματα με τον Gene Krupa ) αν εχει κατι ισως μου το δωσει και το ανεβασω η το στειλω με mail  σε οποιον ενδιαφερεται ...για να δουμε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ψαξω απο τον δασκαλο μου μηπως εχει τιποτα (οπως εχω ξαναγραψει ο δασκαλος μου Γιαννης Ρενιερης ειχε κανει ορισμενα μαθηματα με τον Gene Krupa ) αν εχει κατι ισως μου το δωσει και το ανεβασω η το στειλω με mail  σε οποιον ενδιαφερεται ...για να δουμε .

Kάνε το καλό και ρίξτο στο γυαλό.Δε βλέπω την ώρα.....Αν και κανονικά έπρεπε να το βρεί ο Βαγγέλης που μας παραπλάνησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Πολύ ωραίες οι παρτιτούρες, ωστόσο, μήπως πρέπει, για λόγους εργονομίας και μόνο, να δημοσιεύονται στο αντίστοιχο θέμα, ώστε να αποτελούν ένα μελλοντικό αρχείο για όλους μας, καθώς και για τους μεταγενέστερους?

    Ειδάλλως, πολύ φοβούμαι, όταν δημοσιεύνται σκόρπια σε διάφορα θέματα,  θα τις φάει η λήθη και είναι κρίμα!  :(  :(  :(  :'(

ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου