Προς το περιεχόμενο

Sing sing sing


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βαγγέλη ευχαριστούμε για τις πάρτες,αλλά εγώ εννοούσα transcription για τα solo μέρη του Krupa.Οσο για τον M.D., δεν ξέρω πιό από τα δύο θέματα είναι of topic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Aποψη μου...ξεκινησε απο κατι πιο απλο..οπως το να προσπαθησεις να παιξεις ενα κομματι του Krupa. Για αυτο σας ανεβασα την παρτιτουρα. Το να δεις ενα σκασμο αξιες απο τα σολο του.....χωρις να μπορεις να παιξεις το κομματι... :o :o ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aποψη μου...ξεκινησε απο κατι πιο απλο..οπως το να προσπαθησεις να παιξεις ενα κομματι του Krupa. Για αυτο σας ανεβασα την παρτιτουρα. Το να δεις ενα σκασμο αξιες απο τα σολο του.....χωρις να μπορεις να παιξεις το κομματι... :o :o ;D ;D ;D ;D ;D

Δεν μπορώ να καταλάβω από πού έβγαλες το παραπάνω συμπέρασμα.Εκτός άν ήρθες σε κάποια συναυλία μας και δεν σου άρεσε το παίξιμό μου στο συγκεκριμένο κομάτι ή και σε άλλα.Πάντως δε θυμάμαι να σε είχα ποτέ δάσκαλο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς θεου...δεν ειχα καμια διαθεση να σε θιξω...ισα ισα...Μια συμβουλη εδωσα...αν θες την κρατας..

Πολυ τσιτα ομως ρε αδερφε!!!Χαλαρωσε...και μαζεψου γιατι διαβαζουν και γνωστικοι..

Το συμπερασμα βγηκε....αν ησουν αρκετα καλος να παιξεις Κrupa...σαν τον Krupa....δεν θα ειχες αναγκη trancription...σωστα? ;D ;

Kαι εγω παιζω Weckl...αλλα δεν προλαβαινω  σε αυτη τη ζωη για να παιξω σαν τον weckl... ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Αμηννννννννννν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς θεου...δεν ειχα καμια διαθεση να σε θιξω...ισα ισα...Μια συμβουλη εδωσα...αν θες την κρατας..

Πολυ τσιτα ομως ρε αδερφε!!!Χαλαρωσε...και μαζεψου γιατι διαβαζουν και γνωστικοι..

Το συμπερασμα βγηκε....αν ησουν αρκετα καλος να παιξεις Κrupa...σαν τον Krupa....δεν θα ειχες αναγκη trancription...σωστα? ;D ;

Kαι εγω παιζω Weckl...αλλα δεν προλαβαινω  σε αυτη τη ζωη για να παιξω σαν τον weckl... ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Αμηννννννννννν

Νομίζω πως είμαι αρκετά ψύχραιμος και ''γνωστικός'' τουλάχιστον στον μέσο όρο αυτών που διαβάζουν τα σχόλια του noiz.Στο χρονικό διάστημα που είμαι εδώ δεν έκρινα ποτέ κανέναν παρά για να ενθαρύνω, αν και άκουσα πολλά πράγματα που δεν μου άρεσαν,ακόμη κι από επαγγελματίες.Η δουλειά του καθένα είναι ιερή για μένα.Πόσο μάλλον να διανοηθώ να κρίνω και να δίνω συμβουλές σε κάποιους που δεν έχω ιδέα αν παίζουν,τι παίζουν και σε τι επίπεδο βρίσκονται.Ποτέ δεν είπα ότι παίζω σαν τον Krupa.Θα ήταν σαν να ισχυριζόμουν ότι είμαι ο Μέγας Ναπολέων.Αν εσύ έχεις βγάλεις το συμπέρασμά σου για μένα χωρίς να μ'ακούσεις δε μπορώ να κάνω τίποτα για να σου τ'αλλάξω. Το άν ήθελες να με θίξεις ή όχι φαίνεται από το ύφος του υπόλοιπου μηνύματός σου και γι'αυτό τις συμβουλές του τύπου ''μαζέψου'' είναι καλύτερα να τις κρατήσεις  για τους μαθητές σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως είμαι αρκετά ψύχραιμος και ''γνωστικός'' τουλάχιστον στον μέσο όρο αυτών που διαβάζουν τα σχόλια του noiz.Στο χρονικό διάστημα που είμαι εδώ δεν έκρινα ποτέ κανέναν παρά για να ενθαρύνω, αν και άκουσα πολλά πράγματα που δεν μου άρεσαν,ακόμη κι από επαγγελματίες.Η δουλειά του καθένα είναι ιερή για μένα.Πόσο μάλλον να διανοηθώ να κρίνω και να δίνω συμβουλές σε κάποιους που δεν έχω ιδέα αν παίζουν,τι παίζουν και σε τι επίπεδο βρίσκονται.Ποτέ δεν είπα ότι παίζω σαν τον Krupa.Θα ήταν σαν να ισχυριζόμουν ότι είμαι ο Μέγας Ναπολέων.Αν εσύ έχεις βγάλεις το συμπέρασμά σου για μένα χωρίς να μ'ακούσεις δε μπορώ να κάνω τίποτα για να σου τ'αλλάξω. Το άν ήθελες να με θίξεις ή όχι φαίνεται από το ύφος του υπόλοιπου μηνύματός σου και γι'αυτό τις συμβουλές του τύπου ''μαζέψου'' είναι καλύτερα να τις κρατήσεις  για τους μαθητές σου.

Kαλε μου φιλε ...

Προφανως εχεις θεματα να δεχεσαι συμβουλες ...δεν πειραζει...

Σε αυτο το χωρο παντος που αποφασισες να συμμετεχεις..εμεις μεταξυ μας...  μιλαμε - κριτικαρουμε - μαθαινουμε- ενημερωνουμε - συμβουλευουμε - διαφωνουμε -συμφωνουμε - εξιψωνουμε -βοηθαμε- αλληλοστηριζουμε - κανουμε πλακα - χρυσωνουμε το χαπι...και αλλα πολλα.. Μηπως βρισκεσαι  σε λαθος χωρο λοιπον? Γιατι αν δεχεσαι ολα αυτα μονο απο τον δασκαλο σου...θα εχεις προβλημα στο drums & Percussion...

Μια συμβουλη σου εδωσα οπως σου ειπα..και ενα κομματακι για να παιξεις..{το κομματακι το κατεβασες φανταζομαι...}

Αν θες την κρατας...αν θες την τυπωνεις και τυλιγεις πιτογυρο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλε μου φιλε ...

Προφανως εχεις θεματα να δεχεσαι συμβουλες ...δεν πειραζει...

Σε αυτο το χωρο παντος που αποφασισες να συμμετεχεις..εμεις μεταξυ μας...  μιλαμε - κριτικαρουμε - μαθαινουμε- ενημερωνουμε - συμβουλευουμε - διαφωνουμε -συμφωνουμε - εξιψωνουμε -βοηθαμε- αλληλοστηριζουμε - κανουμε πλακα - χρυσωνουμε το χαπι...και αλλα πολλα.. Μηπως βρισκεσαι  σε λαθος χωρο λοιπον? Γιατι αν δεχεσαι ολα αυτα μονο απο τον δασκαλο σου...θα εχεις προβλημα στο drums & Percussion...

Μια συμβουλη σου εδωσα οπως σου ειπα..και ενα κομματακι για να παιξεις..{το κομματακι το κατεβασες φανταζομαι...}

Αν θες την κρατας...αν θες την τυπωνεις και τυλιγεις πιτογυρο

 

+123128746123

 

Εξού και ο όρος forum

Give me the freedom to destroy,

Give me radioactive toy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου