Προς το περιεχόμενο

Ξανθιές ή Μελαχρινές τελικά;;;


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλα το επιπεδο εχει ανεβει πολυ.....

 

το συνολο ειναι φοβερο! μουσικη, video τελεια ολα!

 

ον τοπικ: κοκκινο της φωτιας!  ;)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εμένα πάντως μου αρέσουν δύο ειδών γυναίκες  8) 8) 8)

Οι Ελληνίδες και οι αλλοδαπές  :P :P :P

Μπραβο παιδιά, για ακόμη μια φορά ΡΟΚ  ;) ;) ;)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε γίνεται έτσι δουλειά...

Με ελλιπείς πληροφορίες δεν μπορούμε να κάνουμε σοβαρή κριτική και θα μιλάμε για τρίχες όπως ο bihlas.

Ποια είναι η Σμάρω ρε παιδιά, ποια η Δάφνη και ποια η Λύδια; (η απόφαση είναι ειλημμένη)  ;)

Τα υπόλοιπα είναι για Λάκηδες που παίζουν "ροκ" σε σεζ λονγκ by the pool ή που βαράνε στα λειβάδια τύμπανα.....

 

ετσι μπραβο!! ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Both. ;)

 

Κάνω εγώ ερωτήσεις τώρα:

Τι είδαμε, επεισόδιο από το "μικρό σπίτι στο λιβάδι" με εμβόλιμες σκηνές από το "Dallas", ή σκετς του "τόλμη και γοητεία" μαζί με αποσπάσματα από τη "φάρμα?

 

Σταύρο αγόρι μου σε παρέσυρε αυτό το μέλος της "Λέσχης Μπίλντερμπεργκ" και προσπαθεί να σε κάνει σαν αυτόν?

 

Άλλες ερωτήσεις θα έχω αργότερα, έρχεται κόσμος τώρα. :D

 

 

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Καταρχάς , αφού σας φχαριστίσω όλους για τη βάσανο της ακρόασης (έστω και καθυστερημένα, αλλά έμπλεξα σήμερα), και απολογηθώ και για τον Ξάδερφο, αλλά εκεί που είναι τώρα , όχι internet δεν έχει, αλλά δεν ξέρω και για ρεύμα ;D, υπεισέρχομαι στα ενδιαφέροντα ζητήματα :

 

@stephanos Tahnq!!!! Συντάσσομαι απόλυτα μαζί σου ως προς τις μελαχρινές, το γιατί θα το γράψω στο τέλος για να μην επαναλαμβάνομαι.

 

@ Mike G Γιατί πέφτεις βρε στην παγίδα (γιατί θα μου πεις δεν φάνηκαν στο video και θα έχεις και δίκαιο ;D) . Δεν μιλάμε για μαλλιά απαραίτητα. Μπορεί να είναι κιθάρες ή μπύρες (μας φάγανε τα φίλτρα τα χρώματα πατριώτη ;D!)

 

@ bihlas87 Καλά εσύ μας έχεις ψυχολογήσει 100%. Σιγά μην μιλάμε για μουσική…..το image και το look μας (με ) ενδιαφέρει. Ο Σταύρος είναι μαλλίας και εγώ με δαύτους παρέα δεν κάνω ( μόνο video ;D) . H  αλήθεια είναι ότι το ήθελα σε γρήγορο ρυθμό το video, αλλά μπορεί και να το παράκανα.

 

@ Jazzjoker  Ναι Σπύρο πραγματικά τον ζόρισα (δεν ήθελε ) αλλά τον μαστίγωσα τον Παπαδόπουλα!!! ;D ;D ;D  Την αγκάλιαζε όντως σε βαθμό παρεξήγησης.  :D

 

@ Sonic X  Thanks mate! Το urban σκηνικό πολύ μου αρέσει και εμένα, αλλά urban στην Κοζάνη λίγο δύσκολο..... ;D

 

@ Evilnye Εύη είσαι πολύ παρατηρητική  (όχι για τα drums – μπορεί να φταίει και το laptop , μπορεί και όχι- αλλά I don’t mind – για μουσική θα μιλάμε ;D ;D), Ναι ξυρίστηκα, α χα χα χα χα!  :D :D

 

@ audiokostas και @ SF . Κώστα και Nick, έχετε δίκαιο, συγνώμη για την παράλειψη. Λεπόν  Σμαρώ => Αυτή που είναι στα περισσότερα πλάνα (λογικόν, έχει βύσμα τον σκηνοθέτη) Δάφνη = > Η Οδηγός και Λυδεία => Η dj. Παίζει και λίγο η Ντίνα….εξ αντιδιαστολής προκύπτει και η ταυτοποίηση.

 

@ samy paraga  Thanks Man! Η αλήθεια είναι ότι η DJ είναι κανονικά συνάδελφος – συνεργάτης μου στη Θεσσαλονίκη, οπότε μπορεί να μην τη γνώρισα ακριβώς σε αίθουσα Δικαστηρίου, αλλά συνυπάρχουμε σε αίθουσες πολλές φορές, άρα μέσα είσαι.  ;) :D

 

@ manos_m Εσένα στα είπα στο τηλέφωνο! Μην τα γράφουμε! ;D Thank u bro!

 

@ bluezlick Να είσαι καλά ρε σύ!! Οι κοκκινομάλλες είναι τρελό fetish λέμε!!

 

@ harilatron  Το φίδι, όχι μόνον συνάδελφος, αλλά και συμφοιτητής!! Thank u very much!

 

@ hyperpanos

 

Εμένα πάντως μου αρέσουν δύο ειδών γυναίκες  8) 8) 8)

Οι Ελληνίδες και οι αλλοδαπές  :P :P :P

Και εμένα!! Να είσαι καλά!  

 

@ schafferbfg  glad you’ve liked it man!!!

 

@ Nestor Apos Αυτά που λες είδαμε (είναι όλα αγαπημένα μου  serials) . Ποίο Dallas ρε ΠΑΠΠΟΥ  ;D!!! Όσο για τον Σταύρο δεν θέλω να τον κάνω σαν και εμένα γιατί αυτό προϋποθέτει να κουρευτεί!

 

@ RayDTutto  Εγώ «μπέμπα»  ήθελα να βάλω στο video, αλλά δεν με άφησαν οι κυρίες.  :o :D ;D

 

 

Μερικές παρατηρήσεις:

 

1. Τα μαλλί του Ξαδέρφου ήταν κομμωτηριακό  οπότε η σύγκριση είναι άδικος !

2. Μου είχαν υποσχεθεί 3 Ξανθιές ότι θα παίξουν , αλλά η μία προτίμησε τον Γάμο , από τα πουρνάρια (κυριολεκτικά), η δεύτερη δεν έβρισκε λέει  την κομμώτριά της αυτή την εβδομάδα εύκαιρη και η τρίτη το σκέφτηκε παραπάνω από όσο χρειαζόταν…και έχασε το τρένο. Έστω και έτσι προτίμησα να επιβληθώ ως παραγωγός (αν και μάλλον εγώ έχασα ;D) από το μου καθορίσουν το πρόγραμμα αυτές :D :D 8) ;D. Γι΄ αυτό μελαχρινές που είναι συνεπείς!  

3. Το πραγματικά κορυφαίο video θα ήταν αν προλάβαινα να αποθανατίσω τις κραυγές από μερικές από  αυτές που παίζουν, όταν βρήκαμε το φίδι!

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου