Προς το περιεχόμενο

Ξανθιές ή Μελαχρινές τελικά;;;


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Πολυ ωραιο!!! Φουτουριστικο το βιντεακι, αλλα με ζαλησε λιγο βρε παιδακι μου!!!  :P

Φταίει ότι το είδες στο Youtube! Στην deluxe dvd release συνοδεύεται από κουτάκι με δραμαμίνες!  :P :P ;D Thank you boy!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φταίει ότι το είδες στο Youtube! Στην deluxe dvd release συνοδεύεται από κουτάκι με δραμαμίνες!  :P :P ;D Thank you boy!

Τρεχω να στηθω στην ουρα του τοπικου δισκαδικουυυυυυυ!!!! Ποτε ειναι το release date???!!!  ;D

Everybody gets the blues sometime

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Τρεχω να στηθω στην ουρα του τοπικου δισκαδικουυυυυυυ!!!! Ποτε ειναι το release date???!!!   ;D

 

Κοίτα τώρα η αναμπουμπούλα με τους φαρμακοτρίφτες και το μνημόνια θα μας καθυστέρησει λίγο!  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και λιγο(εως πολυ)καθυστερημενα το ειδα λογω διακοπων το κομματι ειναι πολυ δυνατο απο πασης αποψεως.Και εχει κι αυτο το κατι σαν Bo Diddley groove που του παει πολυ.

Well done guys!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

καθυστερημενα το ειδα λογω διακοπων

Thanq very very much Γεώργιε! Διακοπές ε;  :'( >:(  Θέλω και εγώ ρεεεεε ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Κώστα σε ευχαριστώ πολύ, με τιμάς ιδιαίτερα! Και έχει σημασία να το λες εσύ αυτό που είσαι σπουδαίος μουσικός καθώς επίσης και γ***ω τους τύπους. Δεν είναι τυχαίο που ο Nestor Apos λειτουργεί με τη λογική: «Ώσπερ γαρ την μέλιτταν ορώμεν εφ' άπαντα μεν τα βλαστήματα καθιζάνουσαν, αφ' εκάστου δε τα βέλτιστα λαμβάνουσαν»   ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου