Προς το περιεχόμενο

Ξανθιές ή Μελαχρινές τελικά;;;


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

μικρό είναι ρε .... δε το χορταίνεις  :(

Τι λές ωρέ! Ο Παπαδόπουλος πλερώνεται με το λεπτό, τρελάθηκες!! ;D ;D Πάντως η εν γένει άποψή μου (και την έχω ξαναπεί στο παρελθόν), ως music executive manager  ;D είναι η εξής: «Καλλίτερα να μην φτάσει (ώστε να το ξανα- ακούσει κάποιος το κομμάτι) παρά να γίνει βαρετό»  8) :D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Α, δεν το είχα δει αυτό. Μπράβο, είναι ροκ και το ροκ είναι στάση όπως λέμε στάση πληρωμών {©, h.}.

 

στο επόμενο τέτοιο βίντεο αν θέλετε κασκαντέρ για να οδηγήσει το mx-5, στείλτε στο [email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Θέλω κι εγώ αλλά:

 

1. Παντρεμένος

2. Πιανίστας

3. Ψηλός και άχαρος

4. Στην Αθήνα...

 

Βρε Λάκη, στείλε μου πακέτο την DJ (Λύδια είπαμε?).

 

Και τέλος πάντων αν καταλαβαίνω καλά την διαδικασία πας σε κοπέλες σαν τα κρύα τα νερά και τους λες ότι "θέλετε να πάρετε μέρος σε ένα βίδεο κλίπ?" και αυτές τσιμπάνε. Αλλά ΔΕΝ τους είπες ότι θα είναι όλο το βιδεο σε σέπια... Μπουαχαχαχα!

 

Το κομμάτι πολύ ωραίο και μου άρεσε και αυτός ο 'αντιχρονισμός' με τα ντραμς και το ριφ... Πολύ ωραία πράγματα κάνετε ρε σεις!...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχτύπητο δίδυμο τα ξαδερφάκια! Πολύ ωραίο το κομμάτι, φωνάααρα ο Σταύρος αλλά έχω ένα παράπονο (ως ξανθιά 8))...Πού ήταν τα ξανθά κορίτσια ,για να γινόταν σωστά η σύγκριση; ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

@ Blue. Στο επόμενο θέλω stuntman, αλλά όχι για το mx-5. Σκέφτομαι να κάνουμε κάτι αλά Matrix (να πηδάμε από μπαλκόνι σε μπαλκόνι ;D ;D), urban που λέει και ο Sonic X , οπότε σε κλείνω από τώρα!!!

 

@ Nikola, δεν είναι έτσι η διαδικασία ακριβώς. Αυτές έρχονται και λένε «θέλεις να πάρω μέρος στο βίδεο» χα χα χα ;D ;D :D 8). Όσο για τη dj , εγώ να στη στείλω αλλά δεν πάει μόνη της (δυστυχώς) , πάει πακέτο επίσης  ;) ;D Thanks man!!!

 

@ Gkou. Γεωργία , όπως είπα και ανωτέρω 3 (τρεις) ξανθιές που προτάθηκαν, διαφώνησαν με τα ωράρια και το χρονοδιάγραμμα της παραγωγής. Ενώ οι προθέσεις μου ήταν (αρχικά) να είμαι αντικειμενικός και να φανούν όλες οι αποχρώσεις απόψεις , τελικά δεν ενέδωσα!! Είστε ασυνεπείς (οι ξανθιές) ;D.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο για τη dj , εγώ να στη στείλω αλλά δεν πάει μόνη της (δυστυχώς) , πάει πακέτο επίσης  ;) ;D

No problem...στείλτες και τις 2!!!!!! 8) :P ;D

 

Φίλε σκηνοθέτη...τι συντελεστή φορολόγισης έχει η πισίνα του video? ;D ;D

Ο καθένας με το πόνο του

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοεί πακέτο με τον δικό της. ;D

Από που το συμπεραίνεις αυτό φίλε ΑΡΟs? ;) Aυτά είναι πονηριές του Λάκη.... ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

No problem...στείλτες και τις 2!!!!!! 8) :P ;D

 

Φίλε σκηνοθέτη...τι συντελεστή φορολόγισης έχει η πισίνα του video? ;D ;D

Ο καθένας με το πόνο του

 

Πολύ μεγάλο (υποθέτω)  ;D ;D!!!!

 

Εννοεί πακέτο με τον δικό της. ;D

Μπα έχουμε πιο επίσημα πράματα. Με το Σύζυγό της :D ;D ;D Πάντως με αρέζει ο τρόπος που σκέφτηκε ο Mr Ανέστης!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Φίλε σκηνοθέτη...τι συντελεστή φορολόγισης έχει η πισίνα του video? ;D ;D

Ο καθένας με το πόνο του

 

Aυτό σε μάρανε εσένα...Τα λεφτά που τα βρίσκει και προσελκύει τέτοιες ωραίες παρουσίες?Κανονικά θα έπρεπε να υπήρχε συντελεστής και σ αυτό ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου