Προς το περιεχόμενο

Ξανθιές ή Μελαχρινές τελικά;;;


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Ένα έχω να πω. . . ΑΨΟΓΟΣ

 

Καλά τα παραλές δικέ μου, αλλά δεν πειράζει :P ;D ;D. Λάθη υπάρχουν και θα υπάρχουν πάντα! ThanQ very very much!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Στο επόμενο θέλω stuntman, αλλά όχι για το mx-5. Σκέφτομαι να κάνουμε κάτι αλά Matrix (να πηδάμε από μπαλκόνι σε μπαλκόνι ;D ;D), urban που λέει και ο Sonic X , οπότε σε κλείνω από τώρα!!!

 

Να υποθέσω ότι θέλεις να κάνεις κάτι τέτοιο;;; ;D

Μιλάμε για πολύ τρέξιμο. Πριν από λίγο καιρό έκανα γύρισμα με μια παρέα τέτοιων τύπων και είδαμε και πάθαμε για να τους προλάβει/ακολουθήσει το συνεργείο. :P ;D

 

...Φαντάζομαι ότι τα urban γυρίσματα είναι πιο δύσκολα και χρωματικά αλλά και τεχνικά (πολύς κόσμος- κίνηση κ.λ.π)...

 

Αν έχεις καλό φωτογράφο / οπερατέρ είναι μια χαρά όλα. Ειδικά αν κάνεις ημερήσιο γύρισμα γλιτώνεις φώτα, κουβάλημα, στήσιμο, γεννήτριες, συνεργείο πολλών ατόμων...με λίγα λόγια τον ΑΜΑΖΕΥΤΟ!!! ;D

Τα υπόλοιπα σχετικά με την κίνηση και τον κόσμο είναι το εύκολο κομμάτι (Εντάξει, όχι πάντα... ;D).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Καλά αυτοί είναι παλαβοί!! Ωρέ Blue βλέπεις; Αυτό θέλω να κάνεις, δεν είναι τίποτα δύσκολο!!!! :P :P Όσο για φωτογράφο / οπερατέρ μιλάς με τον ίδιο (Γιάννης πίνει Γιάννης κερνάει φάση! ;D ;D ;D) , οπότε άσε με για αρχή στα λιβάδια , που το πολύ πολύ να κυνηγήσω καμία αγελάδα. ;D ;D Ξέρεις τι με ανησυχεί στο "in the heart of the city"  shooting. Θα θέλω να δώσω ένα κοσμοπολίτικο αέρα και θα μου μπεί σε κάνα  πλάνο κάνας αγανακτισμένος στην πλατεία  :P :P και θα λιώσω στο editing για να τον κάνω Cary Grant! ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...άσε με για αρχή στα λιβάδια , που το πολύ πολύ να κυνηγήσω καμία αγελάδα...

 

Αν είναι σε κάτι αντίστοιχο όπως στο παρακάτω βίντεο, έρχομαι κι εγώ ;D...και δεν νοιάζομαι για ξανθά ή μαύρα μαλλιά..."καλό παιδί νά 'ναι.." :P

 

Crosby Stills Nash A Long Time Gone Woodstock 1969

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά αυτοί είναι παλαβοί!! Ωρέ Blue βλέπεις; Αυτό θέλω να κάνεις, δεν είναι τίποτα δύσκολο!!!!

 

ντάξει το παρκούρ το έχω, αλλά άμα θες ξέρω να κάνω και λίγο ποδήλατο. Εδώ είμαι με άλλο όνομα, πριν 2 χρόνια :

 

 

Και τέλος πάντων αν καταλαβαίνω καλά την διαδικασία πας σε κοπέλες σαν τα κρύα τα νερά και τους λες ότι "θέλετε να πάρετε μέρος σε ένα βίδεο κλίπ?" και αυτές τσιμπάνε.

 

mpike o LK stous b@ngbros ?? ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτελους το ειδα... :D

 

Οταν βγηκαμε για ποτο καποιο βραδυ πριν τα...γυρισματα,πανω στην κουβεντα,ο πολυ καλος πλεον φιλος μου,ο Λακης ειπε τη φραση:''Zω το προσωπικο μου ροκ''.

Συμπορευομενος λοιπον, να τον ευχαριστησω που μου δωσε την ευκαιρια και ενα σπρωξιμο να ικανοποιησω την ψωναρα μου και την ''τραβατε με κι ας κλαιω'' ματαιοδοξια μου.(Μιας και οσοι παιζουμε ροκ στην Ελλαδα εχουμε πολλα απωθημενα κι οσο μεγαλωνεις μετατρεπονται σε γεροντοπαραξενιες..)

Για το βιντεο,να πω οτι ,ασχετα με το οτι η αισθητικη μιας ''καλλιτεχνικης'' παραγωγης ειναι κατι εντελως υποκειμεινικο,ο Λακης αποδεικνυει με χαρακτηριστικη ανεση οτι με λιγη τεχνογνωσια και ΠΟΛΥ μερακι η τεχνολογια πλεον σου επιτρεπει(με πολυ λιγα-φτηνα μεσα) να κανεις εκπληκτικα πραγματα.

Ολα τ αλλα ειναι ''να χαμε να λεγαμε'' και δικαιολογιες ενος μαλλον αδιαφορου επι της ουσιας ''εγω''.

 

ΕΥΓΕ ξαδερφε,παμε γι αλλα,στο Ελλαδισταν...

 

Να ευχαριστησω με τη σειρα μου θερμα,οσους/ες μπηκαν στον κοπο να σχολιασουν το βιδεο!Να ειστε καλα!

 

Μετα απο αυτα,τα σοβαροφανη,μπορουμε να μιλησουμε για τα ΣΟΒΑΡΑ!

Women!

Ψηφιζω... :-\

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτελους το ειδα... :D

 

 

 

Μόλις το είδα κι εγώ κι έχω να πω "σούπερ ντούπερ"

Πολύ θα γούσταρα να σας δω live πίνοντας ένα δροσερό τζιν-τόνικ (άντε 3-4)!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ θα γούσταρα να σας δω live πίνοντας ένα δροσερό τζιν-τόνικ (άντε 3-4)!!!

Φιλε gskar,χωρις ιχνος υπερβολης,ΕΓΩ θα ηθελα να σ ακουω να παιζεις εκεινη την ακουστικη που παιζεις,και να πινω εναν πρωινο,καλοκαιρινο καφε by the sea.. ;)

Nα σαι καλα παιχταρα!

 

εδιτ:Eλπιζω να εισαι αυτος που νομιζω γιατι δεν εψαξα να διασταυρωσω nickname με κεινο το βιντεο που χα δει με μια κινεζα που κελαιδουσε... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

@blue και @ Sonic X

;D ;D ;D ;D ;D ;D

@ gskar  Thanq και εγώ με τη σειρά μου και για το χρόνο σου και για το σχόλιό σου, είναι

μεγάλη τιμή να ακούν τη μουσική σου και να σου αφιερώνουν χρόνο σήμερα ,που ανά 1 λεπτό τόνοι από megabite γίνονται upload! Τώρα επί του ζητούμενού , επειδή το μόνο που με βλέπω να πιάνω τους επόμενους μήνες είναι, όχι μουσικό όργανο. αλλά φλιτζάνι με espresso, και επειδή και εσύ και ο Σταύρος είστε στην ίδια φάση, από ότι σας κόβω, προτείνω: Δεν πάμε όλοι μαζί σε καμία παραλία να χρησιμοποιούμε τα χέρια μας για να κρατούμε τα ποτά μας…και άσε το cd να παίζει καλλίτερα.

 

Τέλος, απευθυνόμενος προς τον Ξάδερφο θα ήθελα να ξεκαθαρίσω κάτι. Οι λόγοι που τον γουστάρω και χαίρομαι που με καταδέχθηκε και με τίμησε με τις συνεργασίες μας είναι 2. Τους αναφέρω με απόλυτη σειρά προτεραιότητας :

 

1ον Είναι και ΜΑΜΩ τις προσωπικότητες, και αυτό το λέει ένας δύστροπος – ξιπασμένος – ψωνισμένος ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ , που δεν αφήνει πλέον στα 36 του να μπει στην σφαίρα του / γυάλινο κόσμο του εύκολα κάποιος (γυναίκες επιτρέπονται  ;D). Χαίρομαι που έστω στα 36 μου κατάφερα να γνωρίσω τον Σταύρο.

2ον Είναι ΜΟΥΣΙΚΑΡΑ και ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ και ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ με πολλά κιλά…….! Αυτά!  8)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου