Προς το περιεχόμενο

Ζητείται εκτυπωτής


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα αγοράσω έναν εκτυπωτή για γενική χρήση και για εκτύπωση παρτιτούρας. Laser, inkjet... οτιδήποτε. Παρακαλώ βοηθείστε με να επιλέξω. Έχετε εκτυπωτή; Τον χρησιμοποιείτε για τέτοιες δουλειές; Είναι ασπρόμαυρος ή έγχρωμος; Στοιχίζει πολλά ή λίγα;

 

Κάθε γνώμη δεκτή, αλλά όχι ράδιο αρβύλα, μόνο αν έχετε προσωπική εμπειρία του ζητήματος.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πάρε ένα πολυμηχάνημα hewlett packard με 120 ευρώ περίπου. Εκτύπωση, σάρωση, απλή αντιγραφή, μεγέθους μέχρι Α4. Καλοί και ενημερωμένοι drivers, εύχρηστο και ανθεκτικό.

P>Πρρουτ!</P>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ πολυμηχάνημα της HP έχω και κάνω οκ τη δουλειά μου. Έχω το psc 1315 που είναι από τα πιο φτηνά.Για παρτιτούρα νομίζω θα κάνει όμως για άλλα πιο απαιτητικά δεν έχω ιδέα.

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MΗΝ ΠΑΡΑΣΥΡΘΕΙς ΑΠΟ ΧΑΜΗΛΗ ΤΙΜΗ.....εχε τον νου σου στο after sales profit οπου εταιρεις σαν την hp στοχευουν...δηλ στα αναλωσιμα,ανταλλακτικα και σερβις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε καναν Lεxmark με 45-50 ευρώ και όποτε σου τελειώνουν τα μελάνια' date=' τα αλλάζεις μαζί με τον εκτυπωτή! :lol: :lol:[/quote']

 

χαχα όντως! Είχα πάρει πριν καιρό μελάνια και μου δώσανε δώρο ένα εκτυπωτή τέτοιο! :lol:

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MΗΝ ΠΑΡΑΣΥΡΘΕΙς ΑΠΟ ΧΑΜΗΛΗ ΤΙΜΗ.....εχε τον νου σου στο after sales profit οπου εταιρεις σαν την hp στοχευουν...δηλ στα αναλωσιμα' date='ανταλλακτικα και σερβις.[/quote']

 

τα μελανια ξαναγεμιζουν στο 1/3 της τιμης του original οποτε δεν ξερω κατα ποσο πρεπει να εχεις κατα νου το after sale profit... :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MΗΝ ΠΑΡΑΣΥΡΘΕΙς ΑΠΟ ΧΑΜΗΛΗ ΤΙΜΗ.....εχε τον νου σου στο after sales profit οπου εταιρεις σαν την hp στοχευουν...δηλ στα αναλωσιμα' date='ανταλλακτικα και σερβις.[/quote']

 

...σε αντίθεση με αυτές που στοχεύουν σε κάτι άλλο και είναι, εχμμ.... :oops:

 

Λίγη βοήθεια απ' το κοινό;

P>Πρρουτ!</P>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MΗΝ ΠΑΡΑΣΥΡΘΕΙς ΑΠΟ ΧΑΜΗΛΗ ΤΙΜΗ.....εχε τον νου σου στο after sales profit οπου εταιρεις σαν την hp στοχευουν...δηλ στα αναλωσιμα' date='ανταλλακτικα και σερβις.[/quote']

 

τα μελανια ξαναγεμιζουν στο 1/3 της τιμης του original οποτε δεν ξερω κατα ποσο πρεπει να εχεις κατα νου το after sale profit... :roll:

 

Mε την ορο original που απευθυνεσαι φιλε μου??Εννοεις το αυθεντικο αναλωσιμο της εταιρειας λογικα ....και φυσικα στην τεραστια παραγορα που εχει αναπτυχθει τα τελευταια 4-5 χρονια στο θεμα των και καλα γνησιων αναλωσιμων....

Μαθε ομως και τουτο...εαν χρησιμοποιεις στην μηχανη σου ανταλλακτικα η αναλωσιμα απο μη εξουσιοδοτημενο συνεργατη της εκαστοτε εταιρειας και δημιουργηθει βλαβη στην μηχανη σου...τοτε η εγγυηση σου δεν σε καλυπτει και πολλες φορες ουτε και η επισημη εταιρεια δεν αναλαμβανει το σερβις...λογω των νομικων ορων που διεπουν καθε τετοια αγορα...

 

Δεν ειμαι βεβαια απολυτα συμφωνος με αυτο απο την πλευρα του πελατη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου