Προς το περιεχόμενο

Που θα πάτε διακοπές??



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εξωτερικό, Αγγλία - Ολλανδία συγκεκρημένα! Πάω κυρίως για να δω τους chili peppers στην Αγγλία και για επίσκεψη σε φίλους στην Ολλανδία!

 

Δεν έχει θάλασσες και αμμουδιές φέτος :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς πουθενά! Λόγω δουλειάς στη Νέα Μάκρη όλο το καλοκαίρι μέχρι και τον Οκτώμβρη.

 

Βέβαια το ευτύχιμα θα είναι πως θα τσεπώσω μπόλικα χρήματα,θα "γνωρίσω" 8) μπόλικες αιθέριες υπάρξεις και βέβαια θα είμαι δίπλα στη θάλασσα.

 

Το κακό από την άλλη είναι πως δε θα είμαι κοντά στις ντραμς μου για να κάνω και καμιά εξάσκηση :( !

 

Αλλά αυτά έχει η ζωή :wink:

P>ΕΙΜΑΣΤΕ ΩΡΑΙΟΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΝΤΡΑΜΕΡΣ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε νιώθω drumer_FOTIS !

 

Ε, κάνα ταμπουράκι, ένα hi-hat και καμιά πατέντα για κάσσα παντού χωράνε μωρέ !!! Έτσι για να δείχνεις και στις αιθέριες υπάρξεις πιο εύκολα το ... "εσωτερικό" του δωματίου σου...!

 

Εγώ μάλλον θα κάνω κάνα δεκαήμερο στην πελοπόννησο (Καλαμάτα, Σπάρτη, Λακωνία, κλπ) με το αμάξι (στο ψιλοφλού).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κεφαλλονιά all the way :lol: :lol:

 

 

 

μη μου πει κανείς για θάλασσα...ΔΕΝ κάνω μπάνια στη θάλασσα.απλά πηγαίνω στην παραλία για να νοιώσω "Ελληνάρας".

φραπέ-τσιγάρο-τα πόδια απλωμένα-γνωριμίες-ξύδια :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλκιδική και Ελαφόνησο (εννοείται κάμπινγκ)

 

 

Παιζει να σκασω Αρμενιστη στην Χαλκιδικη τρελοπαιδο...και καπακια Σιφνο γιατι εχουμε και το μαγαζι που τρεχει το καλοκαιρι τωρα .......ολα αυτα βεβαια αν αξιωθω και παρω τον Αυγουστο αδεια....αλλιως.......Αθηνα-Γεροι-Μασχαλη Ιδρωμενη-Τρολει-Αλβανοι- ΕΟΤ-Λιμανακια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dr Rythm... δυστυχώς αυτά που λές δε μπορώ να τα έχω,αλλά μπορώ να έχω ένα practice pad και τις αγαπημένες μου μπαγκέτες,ώστε να ρίχνουμε και καμιά εξάσκηση,έτσι για να μην ξεχνιόμαστε! :P

 

ESP 1982, δε θα μπορούσα παρά μόνο να συμφωνήσω μαζί σου! :mrgreen:

 

By the way, ανακάλυψα ένα ωραίο ροκάδικο στη ΝΜ! Δε θυμάμαι όνομα αλλά για πινακίδα έχει μια μεγάλη κιθάρα που αν δεν απατώμαι είναι fender!

P>ΕΙΜΑΣΤΕ ΩΡΑΙΟΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΝΤΡΑΜΕΡΣ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

By the way' date=' ανακάλυψα ένα ωραίο ροκάδικο στη ΝΜ! Δε θυμάμαι όνομα αλλά για πινακίδα έχει μια μεγάλη κιθάρα που [b']αν δεν απατώμαι είναι fender[/b]!

 

Είναι από κουρδισμένο πλαστικό η ταμπέλα? Ελπίζω και το radius του στύλου να είναι τουλάχιστον 12"!!! :lol: :lol: :lol:

 

Κεφαλονιά θα πάω κι εγώ! Αλλά για πολλά μπάνια, εννοείται!

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου