Προς το περιεχόμενο

Που θα πάτε διακοπές??



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εξωτερικό' date=' Αγγλία - Ολλανδία συγκεκρημένα! Πάω κυρίως για να δω τους chili peppers στην Αγγλία και για επίσκεψη σε φίλους στην Ολλανδία!

 

αστα αυτα ξερω γιατι θα πας ολλανδια..θα μου φερεις και εμενα λιγο;; :lol: 8)

εγω παντως φετος θα κανω οπως καθε καλοκαιρι διακοπες στο σπιτακι μου στην κερκυρα μαζι με κοτσαδορο και αλλους λιγους καλους φιλους,με jamαρισματα κτλ...και μαλλον καμια εβδομαδα θα κανω ενα..tour εδω χαλκιδικη πριν επιστερω θεσσσαλονικη για τον επομενο χειμωνα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εξωτερικό' date=' Αγγλία - Ολλανδία συγκεκρημένα! Πάω κυρίως για να δω τους chili peppers στην Αγγλία και για επίσκεψη σε φίλους στην Ολλανδία!

 

αστα αυτα ξερω γιατι θα πας ολλανδια..θα μου φερεις και εμενα λιγο;; :lol: 8)

εγω παντως φετος θα κανω οπως καθε καλοκαιρι διακοπες στο σπιτακι μου στην κερκυρα μαζι με κοτσαδορο και αλλους λιγους καλους φιλους,με jamαρισματα κτλ...και μαλλον καμια εβδομαδα θα κανω ενα..tour εδω χαλκιδικη πριν επιστερω θεσσσαλονικη για τον επομενο χειμωνα :)

 

 

skunk.....please.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με βλέπω Αθήνα. ¶ντε καμια βδομάδα Ηράκλειο για αλλαγή. Υποτήθετε μέσα σε Ιούλη πρέπει να γράψουμε δίσκο με την μπάντα γιατί Αύγουστο φεύγει φαντάρος ο άλλος κιθαρίστας.... Παίζει να πεταχτώ βέβαια και κατα Κέρκυρα να τσεκάρω μεταπτυχιακό αλλά αυτό μάλον θα μείνει στο wish list...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες μακάρι να κάτσει κανένα καλό εξωτερικό να ξεφύγουμε λίγο και παπο την Ελλαδα....

 

Τώρα το σίγουρο είναι ότι θα πάς NAypakto σπίτι του κολλητού μου και ελπίζω να υπάρχει καμιά αιθέρια ύπαρξη γιατι αλλιώς πολύ κουβέντα θα πέσει και δεν ψήνομαι καθόλου...

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τα οικονομικα δειξουν αυξηση τους μηνες ιουνιο,ιουλιο μαλλον Αυγουστο θα παω σε νησι...μαλλον ανδρο

αλλιως golden beach λαγονησι 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις επιασα δουλεια σε rent a car οποτε...

1) φετος τελος οι διακοπες (...και τα σαβ/κα)

2) κατα Οκτωμβρη ισως να παω εξωτερικο

κεραυνοπουλο εν δραση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου