Προς το περιεχόμενο

Που θα πάτε διακοπές??



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι' date=' απο Πάτρα. Και μάλιστα λόγω του οτι αυτό είναι το μέσο που χρειάζεται για να πας στην αρχή της interail ζώνης για την οποία έχεις εισιτήριο, σου γίνεται έκπτωση και στο πλοίο. Συνολικά το πήγαινε έλα σε όλες τις χώρες μαζί με το πλοίο είναι νομίζω 140 ευρώ, πρέπει να ρωτήσω στον ΟΣΕ τι παίζει ακριβως για φέτος. Έχουνε ένα γραφείο στο κέντρο που ασχολείται μόνο με τέτοιες κάρτες.[/quote']

 

Όχι ρε, είναι ΑΝΕΤΑ πάνω από 300¤ το εισητήριο. http://www.raileurope.co.uk/inter-rail/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πωωωω.... δεύτερη φορά που γράφω το ποστ, έκανα βλακεία και το έσβησα πριν.... Τεσπα.

 

Λοιπόν, η τιμή που μου έδωσες είναι 210 ευρώ (όχι πάνω απο 300!!), παλι φτηνά είναι, αλλά όχι όπως το υπολόγιζα... Ο κολλητός που ανέφερα έκανε το ταξίδι το Σεπτέμβριο που πέρασε, ακρίβυνε περι τα 60 ευρώ σε ένα χρόνο??

 

Θα ρωτήσω το γραφείο και τον φίλο μου και βλέπουμε. Μήπως παίζει το οτι δεν θα πήγαινε καθόλου Τουρκία που κανονικά είναι μέσα στη ζώνη?

 

¶μα ισχύει η τιμή, το ταξίδι απο 12 μέρες γίνεται 11....

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε ξέρεις πόσο είναι το πρόστιμο για τις παράνομες ταμπέλες, και δη τις αντιγραμματικές και ανορθόγραφες???

 

Έλα Interail, πιο φτηνά θα σου έρθει, και θα έρθεις "σε επαφή" και με Σλοβένες (αμα δεις φωτό θα ΤΑ ΠΑΙΞΕΙΣ)! :D :D

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς το παρον ας ψάξουμε για καμμιά Σλοβένα σταρ, οι φωτό είναι του παιδιού που έκανε προηγούμενα το ταξίδι. Θα ζητήσω πάντως να μου στείλει τίποτα αφου δείχνεις τέτοιο ενδιαφέρον για τη συμφιλίωση των λαών :)

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν' date=' η τιμή που μου έδωσες είναι [b']210[/b] ευρώ (όχι πάνω απο 300!!), παλι φτηνά είναι, αλλά όχι όπως το υπολόγιζα... Ο κολλητός που ανέφερα έκανε το ταξίδι το Σεπτέμβριο που πέρασε, ακρίβυνε περι τα 60 ευρώ σε ένα χρόνο??

 

Ώπα, για μία ζώνη ήθελες; Sorry για την παραπληροφόρηση τότε, απλά εγώ το κοίταγα για (τουλάχιστον) δύο ζώνες, ώστε να σκάσω προς Ισπανια/Πορτογαλία ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω,πω πως ακρίβηνε το interail!! 8O

Kραταω με συγκινηση το πρωτο μου εισητηριο (Ιουνιος 1983 8O ) με τιμη 4500 δρχ για ΟΛΗ την Ευρωπη για 31 ημερες!!! :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου