Προς το περιεχόμενο

Που θα πάτε διακοπές??



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ σκέφτομαι ή για interail Ιταλία-Σλοβενία-Κροατία, ή για BalkanPass(για όσους δεν ξέρουν, είναι κάρτες για τρένο)... είναι η τελευταία μου ευκαιρία άλλωστε (οι προνομιακές τιμές ισχύουν μέχρι τα 26) Παιζει καμμιά καλή συναυλία-φεστιβάλ σε Ιταλία και Βαλκάνια τον ¶υγουστο?

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Στην αρχη ελεγα για ενα γύρο της Ιταλιας.

Μετα περιοριστικα στον γυρο της Πελοποννησου.

Τωρα λεω να περιοριστω σε εναν γυρο με πιτα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να πάω μέχρι το σαλόνι. Τελευταία φορά που είχα πάει ήταν εκεί ένας ωραίος κόκκινος καναπές, δεν φαντάζομαι να έχει αλλάξει πολύ το τοπίο.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα aiole αμα δεν κάτσει τελικά το εξωτερικό και εμένα για πίτες με βλέπω άτα Pm me για κάνα καλό σουβλατζίδικο...Προτιμώ kebab....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα με το έξω είναι να βρεις άτομα που δεν θέλουν την άνεση τους. Αλλιώς δεν παίζει (με το μπατζετ το δικό μου τουλάχιστον).

 

Η λύση που σκέφτομαι εγώ (κάρτες απεριορίστων για νέους και hostels) δοκιμασμένη περυσι απο κολλητό μου, στοιχίζει όλη μαζι (εισητήρια ξενοδοχεία φαγητό για 12 μέρες) 600κάτι ευρώ (το ιντερειλ ταξίδι, το μπαλκαν με τα παραφερνάλια ειναι πολύ φθηνότερο). Αμα ο άλλος όμως θέλει νορμαλ ξενοδοχείο, φαγητό 3 φορές τη μέρα, σε εστιατόριο, και αεροπλάνο, τότε βράστα... Το κακό είναι οτι όλοι οι τύποι που ξέρω και γουστάρουν τέτοια, τα έχουν ήδη κάνει, και είμαι στις διαπραγματέυσεις και το ψάξιμο(αυτοί συζητάνε Πορτογαλίες τώρα).... Τι να πω, στο τέλος θα πάω μόνος μου.

 

Το θέμα είναι, οτι με τις τιμες που έχουν τα hostel και το φαγητό στα Βαλκάνια, έρχεται φθηνότερα κι απο ελλάδα (νησί με ξενοδοχείο 12 μέρες πόσο πάει??), αρκεί να μην κάτσεις πολλές μέρες Ιταλία (3 - 4 μέρες φτάνουν). Οπότε ειδικά για τους νέους του νοιζ, συνιστώ να το σκεφτούν σοβαρά το ταξίδι με τρένο....

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι βλέπω όλοι έχετε λυμμένο το οικονομικό σας πρόβλημα.....

Εμείς να δούμε τι θα κανουμε που θα μας φάει η ηλιακή ενέργεια στο χωράφι... Ελάτε όλοι να βοηθήσετε να μαζέψουμε τα ροδάκινα και θα πάρετε όλοι δώρο από ένα τελάρο...................... :D :D :D

he sky is cryin'...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδες θα την κανω ,οπως κανω εδω και πολλα χρονια, σπιτι μου στην Μυκονο για κανα μηνα γιατι αθηνα δεν παλευεται η κατασταση!!

Αφηστε ,πηγα για 4ημερο πριν 2 μερες και δεν ηθελα να φυγω...... α ρε καταραμενη αθηνα με τις δουλειες σου !!!! :evil:

 

Υ.Γ : Παιδια δεν φανταζεσται για τι γυναικες μιλαμε .....8) Antouan αγορι μου ετοιμασου να σκασεις με laptop και web cam .....και θα κανουμε χρυσες δουλειες :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σκέφτομαι ή για interail Ιταλία-Σλοβενία-Κροατία' date=' ή για BalkanPass(για όσους δεν ξέρουν, είναι κάρτες για τρένο)... είναι η τελευταία μου ευκαιρία άλλωστε (οι προνομιακές τιμές ισχύουν μέχρι τα 26) Παιζει καμμιά καλή συναυλία-φεστιβάλ σε Ιταλία και Βαλκάνια τον ¶υγουστο?[/quote']

 

Ιταλία με πλοιο και μετά τα υπόλοιπα με τρένο και ξαναγυρνάς με πλοίο;

 

 

Πάντως η Ελλάδα παίζει να είναι η μοναδική ευρωπαϊκή χώρα που δεν έχει hostels...

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, απο Πάτρα. Και μάλιστα λόγω του οτι αυτό είναι το μέσο που χρειάζεται για να πας στην αρχή της interail ζώνης για την οποία έχεις εισιτήριο, σου γίνεται έκπτωση και στο πλοίο. Συνολικά το πήγαινε έλα σε όλες τις χώρες μαζί με το πλοίο είναι νομίζω 140 ευρώ, πρέπει να ρωτήσω στον ΟΣΕ τι παίζει ακριβως για φέτος. Έχουνε ένα γραφείο στο κέντρο που ασχολείται μόνο με τέτοιες κάρτες.

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η Ελλάδα παίζει να είναι η μοναδική ευρωπαϊκή χώρα που δεν έχει hostels...

 

Είχε στην οδό Κυψέλης απέναντι από το Ριάλτο (μεγάλωσα στη Κυψέλη). Δεν ξέρω τι έγινε, ίσως τα έκλεισε το Πασόκ. :) :) :) :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου