Προς το περιεχόμενο

Που θα πάτε διακοπές??



Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.hihostels.com/web/index.en.htm

 

Hostelling International

 

και

 

http://www.istc.org/sisp/index.htm

 

International Student Travel Confederation

 

 

Ψήνομαι, αλλά παρέα δεν θα βρω... :roll:

 

Απ' ότι βλέπω, πάντως, οι τιμές είναι αντίστοιχες ή και φτηνότερες από τα δωμάτια στα ελληνικά νησιά...

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε παίδες σχετικά με hostels...

Θέλει να πάει μια φίλη μου μάλλον εξωτερικό τ΄βρα που τελειώνει τις πανελλήνιες και θέλω τις απόψεις σάς...

 

Είναι όντως τόσο καφριλίκι και μπόχα και δυσωδία όπως τα περιγράφουν όλοι?

 

Υπαρχει πιθανότητα να βρέθει hostel αξιοπρεπές (γιατι απο όσα μαθαίνω όλοι την χειρότερη άποψη έχουν....)?

 

Γενικά για πείτε εντυπώσεις...

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες σχετικά με hostels...

Θέλει να πάει μια φίλη μου μάλλον εξωτερικό τ΄βρα που τελειώνει τις πανελλήνιες και θέλω τις απόψεις σάς...

 

Είναι όντως τόσο καφριλίκι και μπόχα και δυσωδία όπως τα περιγράφουν όλοι?

 

Υπαρχει πιθανότητα να βρέθει hostel αξιοπρεπές (γιατι απο όσα μαθαίνω όλοι την χειρότερη άποψη έχουν....)?

 

Γενικά για πείτε εντυπώσεις...

Βασικά εξαρτάται από την τουριστική κίνηση στην πόλη όπου πας και την περίοδο που πας. Αν δεν υπάρχει μεγάλη ζήτηση, τότε σε γενικές γραμμές βρίσκεις αρκετά ικανοποιητικά hostels. Πάντως, μπίχλα και καφριλίκι δεν παίζει γενικά... μπορεί αρκετά hostels να στεγάζονται σε παλιά κτίρια, αλλά ωστόσο είναι αρκετά καθαρά. Αυτό τουλάχιστον συνάντησα εγώ. Σε κάθε περίπτωση θα συνιστούσα να κάνει κράτηση κάποιος από internet... αφενός γλιτώνει την ταλαιπωρία του ψαξίματος, αφετέρου, βλέπει πάνω κάτω τι διαλέγει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω' date='πω πως ακρίβηνε το interail!! 8O

Kραταω με συγκινηση το πρωτο μου εισητηριο (Ιουνιος 1983 8O ) με τιμη 4500 δρχ για ΟΛΗ την Ευρωπη για 31 ημερες!!! :lol:[/quote']

 

 

Αποκλειστικό ντοκουμέντο από το τρένο που ταξίδεψε ο SF κάαααααποτε! (ρε δεν είχα γεννηθεί τότε :P )

 

hungarian372.jpg

 

8) :P

 

τι μου θυμισες τωρα τεκνον μου! :lol:

να και μια φωτο μου απο τοτε:

 

weston_lg.jpg

 

:lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρέλα είσαι με την κουστουμιά, 'ντάξ είναι ολίγον τι κολλητή αλλά δε πειράζει, τουλάχιστον έχεις ένα τύπο ρε αδερφέ! :D Αυτό είναι που έχει σημασία...

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρέλα είσαι με την κουστουμιά' date=' 'ντάξ είναι ολίγον τι κολλητή αλλά δε πειράζει, τουλάχιστον έχεις ένα τύπο ρε αδερφέ! :D Αυτό είναι που έχει σημασία...[/quote']

 

Σωστος 8) βαλε κ ενα ημιψηλο :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου