Προς το περιεχόμενο

Που θα πάτε διακοπές??



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλος ο Jack ε???

Ειπα να σας τρομαξω λιγο γιατι πολυ μου ξεψαρωσατε!! :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλος ο Jack ε???

Ειπα να σας τρομαξω λιγο γιατι πολυ μου ξεψαρωσατε!! :lol: :lol:

 

Έ!! Κόψε τις λαλακίες και φέρε πίσω τον Superfunk! :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.ose.gr/ecportal.asp?id=127&nt=18〈=1

 

Δεν προλαβαίνω να το ψάξω τώρα' date=' αλλά φαίνεται να έχει κάποιες πληροφορίες...[/quote']

για τους fans του interrail, ένα είναι το απόλυτο site: bahn.de .

Δρομολόγια τρένων για όλη την ευρώπη, με ακρίβεια λεπτού, στην κυριολεξία (το διαπίστωσα πέρσυ ιδίοις όμασι... 12:26 έλεγε ώρα άφιξης? 12:26 θα έφτανε το τρένο, ούτε λεπτό παραπάνω ούτε παρακάτω :!: ... και αυτό, σε όλες τις χώρες που πήγα). Μπορείς δηλαδή αν θες να καταστρώσεις πλάνο-διαδρομές που θες να ακολουθήσεις από πριν... Μόνο όσοι πάτε προς Ισπανία να έχετε υπόψη ότι τα περισσότερα τρένα εκεί θέλουν reservations (δηλ. πληρώνεις κάτι παραπάνω)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω' date='πω πως ακρίβηνε το interail!! 8O

Kραταω με συγκινηση το πρωτο μου εισητηριο (Ιουνιος 1983 8O ) με τιμη 4500 δρχ για ΟΛΗ την Ευρωπη για 31 ημερες!!! :lol:[/quote']

 

 

Αποκλειστικό ντοκουμέντο από το τρένο που ταξίδεψε ο SF κάαααααποτε! (ρε δεν είχα γεννηθεί τότε :P )

 

hungarian372.jpg

 

8) :P

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαα! Δεν θα πάω πουθενά. 8)

Θα μείνω εδώ στα Χανιά. Με τον ήλιο να σε χτυπάει αλύπητα πέντε μήνες τον χρόνο, τις παραλίες τίγκα στην άμμο, τις, συνήθως, λάδι θάλασσες, με κάτι τοποθεσίες εξορίας, απελπιστικής ομορφιάς όπως το Ελαφονήσι.

Α πα πα! παλιοκατάσταση! :D :D :D

 

 

 

 

Πάντως η Ελλάδα παίζει να είναι η μοναδική ευρωπαϊκή χώρα που δεν έχει hostels...

 

Είχε στην οδό Κυψέλης απέναντι από το Ριάλτο (μεγάλωσα στη Κυψέλη). Δεν ξέρω τι έγινε' date=' ίσως τα έκλεισε το Πασόκ. :) :) :) :)[/quote']

 

¶σχετο, και εγώ πριν αυτοεξοριστώ στα Χανιά και σχεδόν όλη μου την ζωή ήμουνα Κυψελιώτης. Τι μου θύμισες βρε Wow!.

Εκεί απέναντι μέναμε όταν εγώ πήγαινα πρώτη δημοτικού!!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποκλειστικό ντοκουμέντο από το τρένο που ταξίδεψε ο SF κάαααααποτε! (ρε δεν είχα γεννηθεί τότε :P )

 

hungarian372.jpg

 

Ασ'το, έτσι είναι ακόμα αυτά που πάνε προς Πάτρα.......... :roll: 8O :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου