Προς το περιεχόμενο

Ελεύθερος χρόνος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν εδώ μπορεί να γράφει ο καθένας τι του αρέσει να κάνει στον ελεύθερο χρόνο του εκτός απο το να ακούει\παίζει μουσική.

Εμένα για παράδειγμα μου αρέσουν πολύ οι υπολογιστές. Όχι μόνο το Internet. Έκανα μαθήματα για 7 χρόνια και έχω πάρει και ένα πτυχίο.

Σ' εσάς τι αρέσει :?:

P>And Justice For All...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εμένα μου αρέσει να λιώνω στον υπολογιστή...

Να ακούω μουσική και να παίζω...

Επίσης διαβάζω και κανα βιβλιαράκι....((δεν είναι όλα τα βιβλία αυτό που λένε όλοι βαρετά και ηλίθια και καλύτερα αντι να διάβαζα το βιβλίο να πήγαινα για καφέ....))...Αυτά κυρίως....

 

Επίσης μου αρέσει πολύ να μαγειρεύω.....Το σκέφτομαι να γίνω chef όταν έρθει η ωρα μου....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεύθερος χρόνος για μένα (ένα τυπικό 2-3ωρο την ημέρα δηλαδή) σημαίνει να παίζω κιθάρα, και να μην βλέπω τις σαβούρες της τηλεόρασης!!

καθ' ότι η κανονική μου δουλειά μου "τραβάει" τις υπόλοιπες 10-12 ώρες! :roll:

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω ότι δεν υπάρχει και πολύ ελεύθερος χρόνος πάντως.

Συμφωνω με τον NemOOO για το διάβασμα, αν και βλέπω ότι είναι αρκετά παρεξηγημένο. Μιας και το έφερε και η κουβέντα ποιο ή ποια βιβλία σας αρέσουν :?:

P>And Justice For All...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά δεν μου αρέσει γενικα η λογοτεχνία φαντασιάς και τετοια...

 

Προτιμώ μυθιστορήματα διαφόρων τύπων...

Προ ολίγων ημερών (πριν τις εξετάσεις δηλαδη..) διαβασα το " Ο κλειστός κύκλος" του Τζόναθαν Κόου....Το προτείνω ανεπιφύλακτα....

 

Πριν απο αυτό διάβαζα το Sideways, το μυθιστόρημα απο το οποίο έγινε η ταίνια (και τα δύο τα προτείνω με τα χίλια....)..

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαριεμαι να διαβασω βιβλια και ειδικα το καλοκαιρι δεν παιζει καποτε διαβαζα στην σκοπια οταν ημουν φανταρος :x αλλα το κοψα κι αυτο,προτιμω βολτα εξω με φιλους και την κοπελα μου,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως το καλοκαίρι είναι δύσκολο για καποιν που δεν είναι fan του είδους να διαβάσει αλλά φανταστείτε χειμωνιάτικη εικόνα.....

 

Χειμώνας και το χιόνι πέφτει έξω.... Αναβεις τζακι φτιάχνεις καφε ή τσάι και αράζεις να διαβάσεις το βιβλιαράκι σου...

 

Πολύ μου αρέσει....Βέβαια στην ελλάδα χιόνι=καταστροφή και χάος ((...και σε αυτό δεν φταίει μόνο το κράτος αλλά και οι πολίτες αλλά αυτό είναι άλλη συζήτηση...))

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για να ξαναγυρίσουμε στο θέμα μας, θέλω να ακούσω τις απόψεις σας για το βιβλίο κώδικας da vinci. Εγώ το διάβασα και πιστεύω ότι έχει αρκετά ενδιαφέρουσα πλοκή.

P>And Justice For All...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τοέχω διαβάσει αλλά μάλλον τώρα που τελειώνουν οι εξετάσεις λέω να διαβάσω λίγο μυστήριο... ΚΑι μάλλον στα βιβλία που θα πάρω θα είναι και το Da Vinci Code....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου