Προς το περιεχόμενο

Ελεύθερος χρόνος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγω απιστευτο λιωσιμο στον υπολογιστη γυμναστιριο για να χασω τα κιλα διαβαζω βιβλια λογοτεχνικα κυριος αλλα κ πολλα επιστημονικα και βλεπω ταινιες......για να σκοτωσεις την ωρα σου χρειαζεσε πολλες ασχολιες για να μην βαρισεσε σωστα????? 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α κ ξεχασα οταν λεμε για κολημα στον υπολογιστη μιλαμε για strategy η RPG για εμενα ειναι...αστα να πανε περναω την πυλη του χωροχρονου με αυτα τα παιχνιδια......μπενω μεσα στον περιβαλλον κυριολεκτικα..FEEL IT BABY!!!!!! 8)

 

ενοειτε πως μετα κανω κατι ματια τετοια 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλιοτερα επαιζα μπασκετακι και γαλλικο μπιλλιαρδο.επισης πολυ σινεμα.μετα τον στρατο ομως που πρωτοεπιασα ηλεκτρικη κιθαρα ακουγα μουσικη.εκτοτε δεν εχω ελευθερο χρονο .μονο κανα σαββατο απογευμα που παω για καφεδακι.οταν ομως ανακαλυψα το noiz δεν χρειαζεται να σας πω που ξημεροβραδιαζομαι 8) :lol: :wink: 8O

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά στον ελεύθερο χρόνο μου κατά κύριο λόγο τραγουδάω, το οποίο κατά την άποψη γιατρών, καθηγητών φωνητικής (και γειτόνων :lol:) πρέπει να το κόβω σιγά σιγά. Κουράζω υπερβολικά το λαιμό μου :( Επίσης ακούω αρκετά μουσική, ή παίζω κιθάρα. Σε γενικές γραμμές όμως προσπαθώ όσο περισσότερο χρόνο μπορώ να τον περνάω με φίλους κλπ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου