Προς το περιεχόμενο

Ελεύθερος χρόνος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια δεν εχω ελεύθερο χρόνο ψάχνω να βρώ το κουμπί που θα ανατινάξει τον πλανήτη μας(don't push it)

 

κομματακι δυσκολο αυτο.που να μπαινεις τωρα στον λευκο οικο .και να μπεις δηλαδη , πως θα φτασεις στο γραφειο του πλανηταρχη?

εχω σκεφτει πως εκτος απο τις μουσικες εταιριες τις αμερικης , τιποτ αλλο δεν μ αρεσει απο αυτη τη χωρα.προτιμω να ταξιδευω στην ευρωπη.

 

(σορρυ για το off topic)

 

:wink:

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιδια δεν εχω ελεύθερο χρόνο ψάχνω να βρώ το κουμπί που θα ανατινάξει τον πλανήτη μας(don't push it)

 

Μπορείς αν θέλεις να πας να κάνεις τη θητεία σου στον ελληνικό στρατό. Θα βρεις πολλούς φίλους με παρόμοια ενδιαφέροντα.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στον ελευθερο χρονο εκτος εκτος απο μουσικη το μενου εχει, αυτοκινητο,ιντερνετ, πολυ φαι (και το αλλο μετα το φαι), πιπινια και πολυ υπνο (μαζι με τα πιπινια..). Αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Slash έχεις κανένα παιχνιδάκι να προτείνεις :?:

 

Τι να σου πω αρχηγε εχω φαει το κολημα της ζωης μου κ θα κοπω σε πολλα μαθηματα αυτην την εξεταστικη λογο του Civ4 :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον ελευθερο χρόνο μου................... (αυτο για τους/τις περισσοτερους απο εμάς ξέρω ότι είναι ανέκδοτο)

 

Κυρίως, γυμνάζομαι (jogging, βαρη στο σπίτι , θα ήθελα να πηγαίνω γυμναστήριο αλλά θυσίασα ένα δωμάτιο ι γι αυτό για να κερδίζω χρόνο)

 

Μετά μπαίνω στο internet κυρίως στο noiz και κατεβάζω mp3

 

Παίζω το command & conquer generals on line φανατικά και αποκλειστικά

 

Παίζω playstation 2 κυρίως tekken, wrc4

 

Μελετάω για την μπάντα υπό τις αυστηρές οδηγίες του band leader μας και μέλους του noiz rivera

 

Βλεοω dvd , κάνω σεξ αποφεύγοντας τους σταθερούς δεσμούς όσο δύναμαι :!:

 

Πάω εκδρομές , μου αρέσει ο καφές με φίλους , κρεπάλη - ανταλλαγή απόψεων , ιδεων,

 

Φροντίζω - επιβάλλω στον εαυτό μου να ξεκουράζεται και να κοιμάται όποτε υπάρχει ευκαιρία πολλές ώρες για να γεμίζουν οι μπαταρίες

 

Κάνω εθελοντισμό προσφέροντας πρώτες βοήθειες σε διάφορες εκδηλώσεις.

 

Προσπαθώ να περνάω χρόνο με την οικογένεια μου που είνια μονίμως παραπονεμένοι που δέν με βλεπουν συχνά

 

Θα ήθελα να κάνω πολλά άλλα πράγματα (να μάθω κιθάρα, να ασχοληθώ με την πολιτική , (υπουργός)), αλλά δεν μου φτάνει ο χρόνος, επίσης θα ήθελα να κάνω τα χόμπι μου περισσότερο αλλά το άτιμο το joker δεν κάθεται με τίποτα , :cry:

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Στον ελέυθερο χρόνο βόλτες με τη μηχανη, σκάκι, βιβλία. Σχεδόν ποτέ τηλεόραση και internet σε καταστάσεις ανάγκης και βαρεμάρας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου