Προς το περιεχόμενο

Ποτε πιασατε για πρωτη φορα μουσικό όργανο;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ίσως το πρώτο όργανο που ακούμπησα στη ζωή μου (δεν θυμάμε παλιότερα από αυτό) ήταν το εκκλησιαστικό όργανο που έκανα μαθήματα πιάνου όταν ήμουν Τρίτη δημοτικού! Καθηγήτρια μου ήταν η κόρη του ιερέα της μόνης προτεσταντικής εκκλησίας των Σερρών και έκανα μαθήματα μέσα στην εκκλησία!

 

8O 8O :D

¶λλη μια μπαναλ κλασσική ιστορία για την πρώτη επαφή κάποιου με τη μουσική..... Μας κούφανες! 8O 8O 8O

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καθηγήτρια μου ήταν η κόρη του ιερέα της μόνης προτεσταντικής εκκλησίας των Σερρών και έκανα μαθήματα μέσα στην εκκλησία!

 

δεν ξερω γιατι αλλα με αναψες...πες αληθεια ομως,ηταν καλη η..καθηγητρια;φανταστηκα ειδη σεναριο σκληρου πορνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην έκτη δημοτικού, την κλασσική κιθάρα του θείου μου. Και ένα χρόνο μετά, γράψιμο στο ωδείο μαζί με την αγορά, (από τους γονείς μου φυσικά), της πρώτης μου κλασσικής. Μια SUZUKI!!! :)

Η οποία παρεπιπτόντως εκλάπει πολλά χρόνια αργότερα, όταν μετά το σχολείο έπιασα την πρώτη μου δουλειά, από το μαγαζί που πρωτοδούλεψα. :cry:

Όντως είχα ρίξει κλάμα τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες.....

 

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

(αααα...τωρα καταλαβα) :D :D :D

 

YEAHHHHHHH!!!!!!!!!! :D :D :D 8)

αντε δεν μπορω να περιμενω για πολυ..φωτοοος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες.....

 

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

(αααα...τωρα καταλαβα) :D :D :D

 

YEAHHHHHHH!!!!!!!!!! :D :D :D 8)

αντε δεν μπορω να περιμενω για πολυ..φωτοοος

 

Νuno....θελω και απο μπροστα και απο πισω φωτο........ετσι για να καυλαντισουμε......!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες παίδες...θέλω να το κάνω μεγαλειώδες...έχω ήδη κάποιες πρώτες φώτο από το σπίτι, αλλά θέλω το ΣΚ να βγάλω και από το στούντιο και από Τρίτη να κάνω το post με πλήρες σετ, και με review.

Πάντως το χθεσινό 8ωρο με έπεισε για ένα πράγμα:

Κάλη φάση τα κουρδισμένα ξύλα 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθηγήτρια μου ήταν η κόρη του ιερέα της μόνης προτεσταντικής εκκλησίας των Σερρών και έκανα μαθήματα μέσα στην εκκλησία!

 

δεν ξερω γιατι αλλα με αναψες...πες αληθεια ομως' date='ηταν καλη η..καθηγητρια;φανταστηκα ειδη σεναριο σκληρου πορνο...[/quote']

 

Χοντρή, γυαλιά και θρησκευτηκούρα όσο δεν πάει!

 

Είσαι οκ τώρα? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου