Προς το περιεχόμενο

Πλουτίστε μέσω των μουσικών αγγελιών!


eyecam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως εδω που τα λεμε, καποιοι πωλητες ειναι απιστευτοι.

Βλεπω στις αγγελιες του NOIZ για αρκετο καιρο να πωλουνται τεσσερα Korg Oasys 76.

Οι τιμες ειναι 2800, 3700, 4200 και...6000 euros!

 

Απ'οτι ξερω, 6000 ηταν η κανονικη τιμη πωλησης σαν καινουργιο.

Τωρα, αυτος που το δινει 6000 πιστευει σοβαρα οτι θα το πουλησει, και μαλιστα στο ιδιο site στο οποιο την ιδια στιγμη αλλοι τρεις το πουλανε σε τιμες που φτανουν ως και κατω του μισου της κανονικης τιμης?

 

Πριν κατι μερες μαλιστα τα 2 Oasys (3700 & 6000 euros) ηταν στην πρωτη σελιδα το ενα πανω απ'το αλλο.

Τυφλος ειναι, δεν βλεπει τις τιμες των αλλων?

'Η ειναι τοσο σιγουρος οτι εν μεσω τετοιας οικονομικης κρισης και με αλλους τρεις να πουλανε το ιδιο οργανο σε πολυ κατωτερες τιμες, θα βρεθει ενας εντελως ηλιθιος που θα σκασει 6000 euros να το αγορασει?

 

Άγνωσται αι βουλαί του πωλητη.... ::)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 88
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Waterfall εδω μάλλον έχεις να κανείς με τον ίδιο πωλητή με αλλα προφιλ, που ρίχνει άδεια να πιάσει .... Οτι πιάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω...ο ενας μονο εχει profil στο ΝΟΙΖ, οι 2 ειναι απο Θεσσαλονικη, ενας απο Μεγαρα και ενας απο Καμενα Βουρλα.... 8)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως να το κλειδωνε κανεις αυτο το θεμα?

Εχουμε πηξει απο εκκλησιες του δημου, δεν αντεχουμε αλλες.

 

νιωθω οτι εχει καταντησει εκνευριστικο το bashing στις επιλογες των αλλων. Ο καθεις ας κοιταει τη δουλεια του, την ακεραιοτητα του κ.ο.κ.

 

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα σήμερα εντολή στην ΑΕΠΕΥ να μου πουλήσει κάτι μετοχές της ΕΤΕ που είχα από παλιά αλλά σε άριστη κατάσταση και σχεδόν αχρησιμοποίητες.

Τους είπα τις είχα πάρει 14€ τη μία και ζητάω το λογικό 30% κάτω λόγω χρήσης.

Οι ανάγωγοι αφού γέλασαν μου κλεισαν το τηλέφωνο.

Ξαναπήρα και τους κλάφτηκα ότι θέλω τα λεφτά να πάρω τρίκυκλο να βγάζω βόλτα το φαμέλιο και μπας και μείνει τίποτα να πάρω κουλούρι για μεσημεριανό στα παιδιά μου.

Ίδια αντίδραση.

Ξαναπήρα και τους ρωτάω άντε τι δίνετε μπας και τα βρούμε.

Μου λενε πάρε τρία και πες ευχαριστώ.

Βιάστηκες, αν τους έπαιρνες τώρα, εκτός από τα τρία θα έπαιρνες +0.11. ;D

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εδω που τα λεμε, καποιοι πωλητες ειναι απιστευτοι.

Βλεπω στις αγγελιες του NOIZ για αρκετο καιρο να πωλουνται τεσσερα Korg Oasys 76.

Οι τιμες ειναι 2800, 3700, 4200 και...6000 euros!

 

Απ'οτι ξερω, 6000 ηταν η κανονικη τιμη πωλησης σαν καινουργιο.

Τωρα, αυτος που το δινει 6000 πιστευει σοβαρα οτι θα το πουλησει, και μαλιστα στο ιδιο site στο οποιο την ιδια στιγμη αλλοι τρεις το πουλανε σε τιμες που φτανουν ως και κατω του μισου της κανονικης τιμης?

 

Πριν κατι μερες μαλιστα τα 2 Oasys (3700 & 6000 euros) ηταν στην πρωτη σελιδα το ενα πανω απ'το αλλο.

Τυφλος ειναι, δεν βλεπει τις τιμες των αλλων?

'Η ειναι τοσο σιγουρος οτι εν μεσω τετοιας οικονομικης κρισης και με αλλους τρεις να πουλανε το ιδιο οργανο σε πολυ κατωτερες τιμες, θα βρεθει ενας εντελως ηλιθιος που θα σκασει 6000 euros να το αγορασει?

 

Άγνωσται αι βουλαί του πωλητη.... ::)

Υπάρχει και άλλη μία αγγελία για ένα KORG 01W που ξεκίνησε από 1900 ευρώ κι τώρα αν θυμάμαι καλά,έπεσε στα 1400. Έχω και εγώ ένα 01W με λίγες γρατζουνιές. Να το πουλήσω στον τύπο στα 1200; Νομίζω είναι καλή τιμή για αυτά που ζητάει για το δικό του. Και αν θέλει μετά το πουλάει το δικό μου 1400... Συμφωνώ πάντως ότι το πιο επικίνδυνο είναι οι ρέπλικες. Μου πουλούσε ένας τύπος μία Ibanez και μου ζητούσε 1200 ευρώ και ένα syth που είχα σε αγγελία. Του πρότεινα 700 ευρώ + το synth αλλά τον χαλούσε. Ευτυχώς βρέθηκε ένας φίλος που ξέρει από κιθάρες και μου είπε ότι είναι ρέπλικα (αφού είδε φωτογραφίες) αλλιώς μπορεί να την είχα πατήσει άσχημα. Μετά μπήκα στο site με τις ρέπλικες και η ίδια κιθάρα μαζί με τα μεταφορικά μου έβγαινε 190 ευρώ. Και ο τύπος ζητούσε 1900. Ωραίος ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΙΔΙΑ ξεχειλωσε πολυ το θεμα και ακρη δεν βγηκε (πλην του audiokosta ) αρχισαμε τωρα και διαφορα παραδειγματα τα οποια δεν εχουν νοημα πιστευω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου