Προς το περιεχόμενο

Δοκιμάστε τ'αυτιά σας (Α/Β test Amps vs Models)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 στα 4 επετυχα?

Πα να παρω λαιν σιξ... :P

Έπρεπε να γράψεις "Και ειμαι σιγουρος 50%". ;D ;D ;D

Κι όμως φίλε πέτυχες Fender και Marshall, brands που όντως έχεις χρησιμοποιήσει!!  8)

Σου αξίζει Line 10, όχι Line 6!! ;D ;D ;D :-*

 

2 στα 4 επετυχα?

Το έψιλον είναι στην προπαραλήγουσα και δεν τονίζεται άρα......θεωρείται πλεονασμός. ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 74
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

And the correct answers?

D,C,B,A,F,E,G,H.

 

Πω πω :o :o :o

Πέτυχα Vox και Marshall και έβαλα ανάποδα τους bassman  και diesel, 50% ...φτου μου ;D

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπρεπε να γράψεις "Και ειμαι σιγουρος 50%". ;D ;D ;D

;D ;D ;D

Nαι!Νικησα!

Τον vox εχω να τον επαιξω καμια 5ετια(ξεχασα πως ειναι τα αληθινα μεσαια του-μπαινουμε σε δυσκολη ηλικια) και απο diesel εξεπαιξα πριν κανα 3μηνο τον Einstein.

Αλλα με το γκειν στο 500... ;D

Αρα...Το μοντελινγκ θελει δουλεια ακομα για να αντικαταστησει το φυσικο..  :P  :D  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέτυχα Vox και Marshall και έβαλα ανάποδα τους bassman  και diesel, 50% ...φτου μου ;D

Εγώ πάλι μόνο τον bassman βρήκα και έβαλα ανάποδα όλους τους άλλους. Γιατί άραγε κατάλαβα μεγαλύτερη διαφορά στον "καθαρότερο" ήχο?

 

;D ;D ;D

Τον vox εχω να τον επαιξω καμια 5ετια(ξεχασα πως ειναι τα αληθινα μεσαια του-μπαινουμε σε δυσκολη ηλικια) και απο diesel εξεπαιξα πριν κανα 3μηνο τον Einstein.

Αλλα με το γκειν στο 500... ;D

Έχω να επαίξω με λάμπα πολλά χρόνια και δεν θυμάμαι τίποτα. Την τελευταία φορά επέρασα από το σπίτι ενός φίλου και εδοκίμασα έναν Carvin, αλλά... πάει καιρός πολύς!

 

Αρα...Το μοντελινγκ θελει δουλεια ακομα για να αντικαταστησει το φυσικο..  :P  :D  ;D

Κι εμένα μου αρέζει πιο πολύ το "κορίτσι της διπλανής πόρτας" (φυσικό) από τις μοντέλες, αλλά οι μοντέλες είναι πιο φθηνές και τα κάνουν όλα (εφφέ, ενισχυτές, κλπ) ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες το θεμα δεν ειναι να πετυχετε ποιος ειναι ποιος απο ενισχυτες αλλα απλα αν αυτο που ακουτε ειναι πραγματικη λαμπα η τσιπακι. Ο ενισχυτης ας ειναι οτι θελει....σου κανει για πραγματικος η οχι? αυτη ειναι η πολυ απλη ερωτηση.

 

Αλλωστε αν ηταν πραγματικο τεστ που να ηθελε να αποδειξει κατι ΔΕΝ θα σου εδινε ουτε πιθανες απαντησεις....πολυ απλα 8 δειγματα πες μου...αληθινο η μοντελινγκ κιθαριστας η ντραμμερ ;D? Θα κανατε λοιπον τις επιλογες  και μετα απο καμια εβδομαδα θα σας ξαναδινε τα δειγματα σε αλλη σειρα.Ασχετα αν και ποσα βρισκατε την πρωτη φορα(πχ ολα σωστα η ολα λαθος),εισαστε σιγουροι οτι θα ξαναβρισκατε τα ιδια και την δευτερη ;)?

 

Ακομα και αν τα βρισκατε λαθος ολα την πρωτη(η σωστα) θα πρεπει να τα ξαναβρειτε λαθος(η σωστα) και την δευτερη αλλιως πολυ απλα σημαινει οτι η επιλογη ειναι κατα ενα μεγαλο ποσοστο random.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου