Προς το περιεχόμενο

Αγορά Workstation 73 / 61 keys


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν βάλω και στην σύσταση ένα Imac και ένα motherkeyboard 88 έχω καλύψει τα ''νώτα'' μου τα μουσικά.

Δεν έχω βάρη στις μεταφορές ταυτόχρονα...

καλά... το Imac είναι ότι πρέπει για μεταφορές...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν τελικά κινηθεις προς την πλευρα των vst, ισως θα ήταν καλή ιδέα να τσεκάρεις αυτο

 

http://www.museresearch.com/products/receptor.php

 

Είμαι της αποψης πως παντα ενα εξειδικευμένο μηχανημα είναι καλυτερο, απο ενα all around. Χωρις να μπορω να το τεκμηριώσω ;D

 

Χαρακτηριστικό είναι, πως σε περίπτωση που κρασαρει, λέει πως εχει χρονο reboot 5", και επανερχεται ακριβώς στο σεταπ που ειχε και πριν. Αν ενα λαπτοπ κρασαρει, κλαφτα Χαράλαμπε...θες ενα 5λεπτο στο νερο για να τρεξεις το σεταπ σου ξανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι...το Μακ εκτός του ότι παραπεμπει στον Big Μακ-Μακη Ψωμιάδη, είναι ενα μηχανημα στο οποιο μπορεις εκτός απο vts, να βλέπεις βιντεο ασεμνου περιεχομενου, να ζωγραφίσεις, να παιξεις φαρμα στο facebook και να μπαινεις στο νοιζ.

 

Το ρεσεπτουαρ ναουμ, είναι πιο εξειδικευμέ...μουζικα και τλεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι...το Μακ εκτός του ότι παραπεμπει στον Big Μακ-Μακη Ψωμιάδη, είναι ενα μηχανημα στο οποιο μπορεις εκτός απο vts, να βλέπεις βιντεο ασεμνου περιεχομενου, να ζωγραφίσεις, να παιξεις φαρμα στο facebook και να μπαινεις στο νοιζ.

Σωστά...έτσι το χρησιμοποιεί και ο John Mclaughlin...εκτός από τις συναυλίες του ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου