Προς το περιεχόμενο

Squier Vintage Modified Jazz Bass


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Άντε να βάλω και το ακριβό για να μην αναρωτιέσαι.

Πιο μπάσο γίνεται (εύκολα), πιο κουλ δε γίνεται  ;D

 

bass_blueflower.jpg

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Άντε να βάλω και το ακριβό για να μην αναρωτιέσαι.

Πιο μπάσο γίνεται (εύκολα), πιο κουλ δε γίνεται  ;D

 

bass_blueflower.jpg

 

Yes  indid!  ;) ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Με προκαλείς....να πώ ΠΟΙΟΣ από εδώ μέσα έχει τέτοιο (χωρίς το head)....με στρασάκια....ξέρω ότι τον φαντάζεσαι ;D ;D

 

Λοιπόν μόλις τελειώσω με κάτι urgent δουλείες που με ζορίζουν, θα κάνω τα μεγάλα... αποκαλυπτήρια  ;) σε σχετικό «νήμα».

 

EDIT: Κ. συνήγορε να το πάρεις, αλλά κοτζάμ δικηγόρος... Squier;  ;D ;D ;D Για αυτό σε σπουδάζαμε βρε μπεζεβέγκη  ;D Αμερικάνικο θα πάρεις (passive, έτσι; Να μην ξεχνιόμαστε).

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EDIT: Κ. συνήγορε να το πάρεις, αλλά κοτζάμ δικηγόρος... Squier;  ;D ;D ;D Για αυτό σε σπουδάζαμε βρε μπεζεβέγκη  ;D Αμερικάνικο θα πάρεις (passive, έτσι; Να μην ξεχνιόμαστε).

lol το λένε κ πουθενά αλλού αυτό εκτός από την Κύπρο; (+1 κατά τ άλλα)

 

Απάντησα στη ψηφοφορία αλλά θα διατηρήσω το απόρρητο της απάντησής μου.

Να πάρεις το jaguar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Terry,  αν και εσύ είσαι η αιτία που υποφέρω, θα σου απαντήσω  :P. Φυσικά λεφτά υπάρχουν (για American Fender) …. Απλά οι καιροί επιτάσσουν χαμηλό προφίλ  ;D.

 

μπεζεβέγκη

 

Εδώ το μεταφραστικό της google παρέδωσε  ;D

 

Απάντησα στη ψηφοφορία αλλά θα διατηρήσω το απόρρητο της απάντησής μου.

Να πάρεις το jaguar.

 

Εύη , μπάσο θέλω όχι αμάξι  :P ;D :-*! Μόλις κατάλαβα τι ψήφισες.  :D ;D

 

Το γεγονός ότι οι απόψεις διίστανται και αυτό αποτυπώνεται και στην ψηφοφορία,  αν μη τι άλλο , μου αποδεικνύει ότι και το δικό μου δίλημμα δεν ήταν τελείως άκυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Terry,  αν και εσύ είσαι η αιτία που υποφέρω, θα σου απαντήσω  :P. Φυσικά λεφτά υπάρχουν (για American Fender) …. Απλά οι καιροί επιτάσσουν χαμηλό προφίλ  ;D.

 

 

 

;D ;D ;D

 

ΟΚ Λοιπόν αμερικάνικο χαμηλού προφίλ και... μοβ  ;D ;D ;D Πάντως επειδή η υπομονή είναι αρετή, έχω την αίσθηση ότι σύντομα θα δούμε στις αγγελίες αμερικάνικα σε σούπερ ελκυστικές τιμές.  ;)

 

Ήδη κάποια όργανα έχουν φτάσει σε αυτή την κατηγορία... Οπότε λεφτά μπορεί να υπάρχουν, (να είναι καλά οι... δικομανείς Έλληνες  :D) αλλά αν περιμένεις θα κάνεις πιο... ορθολογική διαχείριση  ;)

 

ΥΓ: Εγώ η αιτία που υποφέρεις; Ο SF που συνέχεια ανάβει τα... φυτίλια και με παρασύρει ;D

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ Λοιπόν αμερικάνικο χαμηλού προφίλ και... μοβ  ;D ;D ;D Πάντως επειδή η υπομονή είναι αρετή, έχω την αίσθηση ότι σύντομα θα δούμε στις αγγελίες αμερικάνικα σε σούπερ ελκυστικές τιμές.  ;)

Πχ δείγμα λογικής τιμής http://smart.noiz.gr/details.php?id=56954 και το παιδί δεν το γνωρίζω.

Πριν λίγους μήνες δεν τα βλέπαμε αυτά.

Και θα δούμε και άλλα.

Κανείς για Γιαπωνέζικο Fender ? ;D :P

 

Πάντως Λάκη το μπάσο που θέλεις μου προκαλεί νύστα από το 3 τάστο κιόλας....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

ΟΚ Λοιπόν αμερικάνικο χαμηλού προφίλ και... μοβ  ;D ;D ;D Πάντως επειδή η υπομονή είναι αρετή, έχω την αίσθηση ότι σύντομα θα δούμε στις αγγελίες αμερικάνικα σε σούπερ ελκυστικές τιμές.  ;)

 

Ήδη κάποια όργανα έχουν φτάσει σε αυτή την κατηγορία... Οπότε λεφτά μπορεί να υπάρχουν, (να είναι καλά οι... δικομανείς Έλληνες  :D) αλλά αν περιμένεις θα κάνεις πιο... ορθολογική διαχείριση  ;)

Σωστόν, δεν βιάζομαι και καθόλου.  ;)

 

ΥΓ: Εγώ η αιτία που υποφέρεις; Ο SF που συνέχεια ανάβει τα... φυτίλια και με παρασύρει ;D

 

Το ξέρω ότι αυτός φταίει καταρχήν και κατ΄αρχάς  :P. Παρ’ όλα αυτά δεν τολμάει να μπει στο thread  :P ;D. Ασχολείται βέβαια με πολιτικά θέματα τώρα , οπότε είναι xcused (αν και η ψήφος είναι πολιτικό θέμα.....ψήφα ορέ SF  ;D ;D)

 

 

Πάντως Λάκη το μπάσο που θέλεις μου προκαλεί νύστα από το 3 τάστο κιόλας....

 

Αύτη είναι μια σαφής θέση που ειλικρινά με βοηθάει. Τέτοιες θέλω.  ;)

Αυτό της αγγελίας όντως είναι ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρτο μωρέ συνάδελφε...

Το  headstock εσύ το βλέπεις προφίλ όταν παίζεις... Τους άλλους που το βλέπουν ανφάς δέν θα τους χαλάσει το μέγεθος.  ;D

Όσο μεγαλύτερο τόσο καλύτερο  ;D

Μόνο Fender να μοιάζει  ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου