Προς το περιεχόμενο

haryy in electronic mood


haryy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 minimal σκετσάκια που γράφτηκαν πριν αρκετά χρόνια (4-5 αν θυμάμαι καλά) και ήταν από τις λίγες φορές που εκφράστηκα με καθαρό μυαλό χωρίς να σκέφτομαι "αυτό θέλει έτσι και αυτό γιουβέτσι :) κλπ".

Είναι ιδέες που γράφτηκαν απλά χωρίς περαιτέρω φιοριτούρες, απλές εκφράσεις της στιγμής. Το κάνω πολλές φορές αυτό και ομολογώ ότι οι κατοπινές ακροάσεις τέτοιων πρωτόλειων ιδεών χωρίς πρόσθήκη εντυπωσιασμών, μου ακούγονται πάντα φρέσκοι όσα χρόνια και αν περάσουν.

Αρκετά με την αερολογία... πάρτε μια ..αυτιά κατά προτίμηση όταν είστε σε relax ή χαλαροί στο αμαξάκι σας.

haryy_m1.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταξιδιάρικα! 8) :)

Από τα 3 μου άρεσε περισσότερο (και πολύ) το 1ο (αν και θα ήθελα να έχει και ένα ξέσπασμα/ανέβασμα μετά τη μέση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταξιδιάρικα! 8) :)

Από τα 3 μου άρεσε περισσότερο (και πολύ) το 1ο (αν και θα ήθελα να έχει και ένα ξέσπασμα/ανέβασμα μετά τη μέση).

 

Χαίρομαι που σου άρεσε (εγώ ξεχωρίζω το τρίτο να σου πω την αλήθεια). Στο minimal που ακολουθούν τα κομμάτια δεν είχα σαν σκοπό τις έντονες διακυμάνσεις συναισθήματος αλλά ήθελα να υπηρετούν ένα πιο σταθερό και σκοτεινό mood που πάντα με διακατέχει όταν κάθομαι να γράψω τέτοια πράγματα.

Ευχαριστώ για την ακρόαση. :)

 

εξαιρετικες εμπνευσεις!

 

ξεχωριζω το πρωτο (το οποιο και κατεβασα, αν δεν σε πειραζει...)

 

 

 

Τhanks!

 

Για το δεύτερο, ούτε λόγος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προτιμησω το δευτερο που μ αρεσε πολυ η μελωδια του?

Θα το κανω.

Ευγε!

 

Πέφτω μέσα λοιπόν στις προτιμήσεις του κοινού.  :P ;D

Ευχαριστώ!

 

Και εμένα πιο πολύ το δεύτερο μου άρεσε  :)

 

Α, επίτηδες το κάνετε. ;D ;D ;D Danke!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μου άρεσαν πολύ. Μου άρεσαν ακόμα περισσότερο γιατί ήταν δικά σου ;) :D. Μου αρέσουν οι χωρίς παρωπίδες καλλιτέχνες. Μπράβο!  8)

 

Η σειρά που τα posta-ρες είναι τυχαία ή όχι  ???. Μου φάνηκε ότι έχουν θεματική ενότητα 8).

 

η σειρά που άρεσε σε εμένα:

2,1,3..χωρίς να σημαίνει τίποτα αυτό! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου