Προς το περιεχόμενο

Ηχογράφηση σε Laptop


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Συγνώμη' date=' αλλά τη σχέση έχουν όλα αυτά με την ηχογράφηση σε λαπτοπ; :roll:[/quote']

 

Αν ρωτάς εμένα, η απάντηση είναι "καμία".

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη' date=' αλλά τη σχέση έχουν όλα αυτά με την ηχογράφηση σε λαπτοπ; :roll:[/quote']

 

Αν ρωτάς εμένα, η απάντηση είναι "καμία".

 

Εγώ θα έλεγα "καμία" σε προφανές επίπεδο αλλά αν το σκεφτεί κανείς, θα μπορούσε να πει "έχουν σχέση με τις εναλλακτικές (και ίσως αποδοτικότερες) φορητές λύσεις ηχογράφησης σε σχέση με ένα λάπτοπ" και θα αποκτούσαν όλα νόημα...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ερώτηση δεν την έκανα σε προσωπικό επίπεδο (θα είχα βάλει παράθεση αλλιώς.. ή θα έγραφα ενα όνομα τουλάχιστον) βέβαια σαν modulator καλά έκανες και απάντησες eyprotocol.

Απλά ηχογραφώ και με το λαπτοπ μου και μόλις μπήκα στο θέμα έπρεπε να διαβάσω και την προηγούμενη σελίδα για να βγάλω άκρη.. Πιστεύω οτι δεν βοηθάμε έτσι :(

Anyway αν είναι το γυρίσουμε σε φορητή ηχογράφηση καλύτερα να ανοίξει άλλο θέμα γιατί παίζει και hardware για τέτοιες δουλειές και τουλάχιστον θα αφήναμε ανοιχτό ένα μέρος για συζήτηση για όσους χρησιμοποιούν λάπτοπ. Μια και το θέμα ήταν συγκεκριμένο "ηχογράφηση σε λαπτοπ"..

Από την άλλη αν είμαι μόνο εγώ να ενδιαφέρομαι ας διευρηνθεί το θέμα φίλε Alchemist.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Αν και δεν τρέφω τα καλύτερα αισθήματα για την τιμολογιακή πρακτική της Elina, ΣΥΜΦΩΝΩ απόλυτα με τον Wow!...ας είμαστε όλοι πιο ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΙ στις αναφορές μας...Το "παράπονο" και η"καταγγελία" έχουν δυσδιάκριτα όρια με την άστοχη δυσφήμιση ενός προιόντος ή υπηρεσίας...

 

Πρέπει (και προσωπικά θα το προσπαθήσω..) να αρχίσουμε να καλλιεργούμε έναν κώδικα "δεοντολογίας" για να τιμούμε ανάλογα και την όποια καλλιτεχνική φύση ο καθένας μας λίγο πολύ κουβαλάει...

 

ΥΓ Τα παραπάνω λέγονται "ευκαιρείας δοθείσης" και δεν αφορούν προσωπικά τα παιδιά που συμμετείχαν στην συζήτηση εδώ...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

μάστα ... κλασσικά έχασα επεισόδιο...αυτά συμβαίνουν αν είσαι στην δουλειά, αφήνεις κάποιο post στην μέση και το συνεχίζεις μετά από καμμια ώρα χωρίς να ελέγξεις αν κάτι προχώρησε στην συζήτηση...

Ρε όξω μουυυ... :oops:

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου