Προς το περιεχόμενο

Ο Roger Waters στην Αθήνα


JAM

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αλλά δεν είναι ο wright εκει...

 

σωστα ...γραψε δικο μου λαθος Gerry O' Driscoll λεγετε αυτος που ειχε πει αυτα τα λογια ....ηταν υπαληλος του studio που ηχογραφοθσαν το dark side of the moon

ww.dus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ωραίος ο leytos... σε βρίσκω ενημερωμένο... ο τύπος ήταν θυρωρός ή κάτι τέτοιο τέλοσπάντων... χλωμό όντως να κουβαλήσουν και τον θυρωρό για μια ατάκα στο τέλος... 8)

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι αρκετα δυσκολο να τον φερεις οπος και να φερεις ρολογια' date=' κουκους να χτυπανε ....τσουβαλια με κερματα ..... ο,τι ακουσαμε απο θεμα μουσικης ηταν 100% ζωντανο ......[/quote']

 

Ωραίος ο leytos... σε βρίσκω ενημερωμένο... ο τύπος ήταν θυρωρός ή κάτι τέτοιο τέλοσπάντων... χλωμό όντως να κουβαλήσουν και τον θυρωρό για μια ατάκα στο τέλος... 8)

 

Βρε παιδιά δεν εννοώ τους κούκους και τον θυρωρό...Για ξαναδιαβάστε τι έγραψα εδώ

 

Δεν θέλω να ρίξω λάδι στη φωτιά, απλά νομίζω ότι, ακόμη και να έκανε lip sync (που δε θέλω να το πιστεύω), από την απόσταση που τον βλέπατε δε νομίζω να το καταλαβαίνατε κι όλας...ειδικά μάλιστα αν η ηχογραφημένη φωνή δεν είναι το κανάλι της φωνής από τον ίδιο το δίσκο...

 

Όπως και να έχει όμως...ΕΧΑΣΑ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΣΥΝΑΥΛΙΑ & ΕΜΠΕΙΡΙΑ...:(:(:(

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη αλλα κανεις σχολια για κατι που δεν ειδες αλλαυποψιαζεσε οτι εγινε η σου ειπαν ? ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ

 

Καλά χαλάρωσε λιγάκι ρε συ!!! 8)

 

Αν δε βιαζόσουνα τόσο θα έβλεπες πως το σχόλιο αυτό το είχα κάνει ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ τη συναυλία και με είχε απογοητεύσει και με έκανε να σκεφτώ τα χρήματα που θα έδινα για να κατέβω από Γιάννενα για τον Waters...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να ρίξω λάδι στη φωτιά' date=' απλά νομίζω ότι, ακόμη και να έκανε lip sync (που δε θέλω να το πιστεύω), από την απόσταση που τον βλέπατε δε νομίζω να το καταλαβαίνατε κι όλας...ειδικά μάλιστα αν η ηχογραφημένη φωνή δεν είναι το κανάλι της φωνής από τον ίδιο το δίσκο...

 

Όπως και να έχει όμως...ΕΧΑΣΑ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΣΥΝΑΥΛΙΑ & ΕΜΠΕΙΡΙΑ...:(:(:([/quote']

 

Και να έκανε, δεν φάνηκε...

 

Δεν μας ένοιξε πάντως! :D

 

Έχεις ανοίξει τρύπα στον τοίχο από το χτύπημα ή ακόμα; :lol:

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε κάτι μερεμέτια στο studio, αν τελειώσεις πέρνα και από δω να ανοίξουμε κάτι τρύπες στον τοίχο... :D

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες να ρωτησω κατι σχετικο ασχετο?

βασικα μου εκανε τεραστια εντυπωση ο ηχως της tele.μου φανηκε πως ειχε τον ιδιο ογκο με την lespaul αλλα δεν ειχε τον τοσο λειο ηχω της που εχει αρχισει να με ενοχλει, αντιθετα ειχε ενα γρεζακι που με πορωσε παρα πολυ.Εχει ο μονος μαγνητης της τελε τετοιο ογκο,ηταν ο εξωπλισμος που χρησιμοποιησαν η εγω δεν καταλαβα καλα.Μπορει να με διαφωτισει κανενας?Τhx a lot guys

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου