Προς το περιεχόμενο

Αγορά Les Paul Classic


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 86
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ενταξει δεν κανουν μονο για αγκυρες κανουν & για..

 

bigBurningWood.jpg

 

:lol: :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομα ομως δεν μου εδειξες και φωτογραφιες απο το custom shop της tokai να δω πως φτιαχνονται και αυτες.

δηλαδη τωρα που μου εδειξες αυτην την φωτο τι σημαινει;πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω τι σημαινει...

δεν διαφωνω μαζι σου αλλα θελω να δω τα επιχειτηματα σου και το κατα ποσο η αποψη σου μετραει.οχι διαβαζοντας αποψεις αλλων απο το gear page αλλα δικες σου εμπειριες.

και εγω θα μπορουσα να βρω μια φωτο τετοια απο tokai.τι σημαινει οτι ολες οι Tokai ειναι ετσι και ειναι χαλια;οχι φυσικα...

τελοσπαντων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει δεν κανουν μονο για αγκυρες κανουν & για..

 

bigBurningWood.jpg

 

:lol: :lol: :lol:

 

ΘΕΟΣ!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

 

και..συνεχιζουν... :lol: :lol: :lol: :lol: (κορυφαια ατακα ετσι οπως εξελισσεται το thread).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομα ομως δεν μου εδειξες και φωτογραφιες απο το custom shop της tokai να δω πως φτιαχνονται και αυτες.

δηλαδη τωρα που μου εδειξες αυτην την φωτο τι σημαινει;πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω τι σημαινει...

δεν διαφωνω μαζι σου αλλα θελω να δω τα επιχειτηματα σου και το κατα ποσο η αποψη σου μετραει.οχι διαβαζοντας αποψεις αλλων απο το gear page αλλα δικες σου εμπειριες.

και εγω θα μπορουσα να βρω μια φωτο τετοια απο tokai.τι σημαινει οτι ολες οι Tokai ειναι ετσι και ειναι χαλια;οχι φυσικα...

τελοσπαντων...

 

Μαζι σου Τακη. Δεν μιλησα για Τοκαι καστομ σοπ. Φωτο δεν εχω διαθεσιμη αυτη την στιγμη απο Τοκαι για την ενωση λαιμου/σωματος, και προφανως δεν εχω κοψει την δικη μου για να δω εαν εχει τρυπες. Το μονο που εχω δει ειναι φωτο απο τενοντες σε Τοκαι/Εντουαρντς αλλων παιδιων.

 

Και φυσικα σε καμια περιπτωση δεν ειπα οτι λογω τον Χ,Υ φωτο οι Γκιμπσον ειναι χαλια. Απλα ειπα οτι στα 2000ευ+ δεν θα ηθελα να δω κατι τετοιο. Το προβλημα μου με την Γκιμπσον ειναι οτι σου λεει "Θες μια πιστη/οριτζιναλ Λεσπολ?" ... "σκασε ΧΧΧΧΧΧ για το ταδε καστομ σοπ μοντελο, γιατι αυτο εχει το σωμα χωρις τρυπες, την ιστορικα ακριβη ενωση λαιμου, κτλ κτλ"

okai LS85Q

Matamp 1224MkX, thd hotplate, HBE BigD, Soulbender and a useless guitarist

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαινω γιατι κουραζεστε ρε παιδια με τα κουποαγκυροκαυσοξυλα :!: 8O :lol:

 

αφου κιθαρα ειναι ΜΟΝΟ ΜΙΑ

 

photo1_08f56.jpg

 

η αλλοιως: "αν δε γραφει FENDER πετα την!! :lol: :lol:

 

ποτε θα γινετε ΑΝΘΡΩΠΟΙ??? :lol: :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν μιλας για την τιμη οντως ειναι ακριβη.αλλα εχει αποδειχθει οτι αν θες κατι καλο θα τα σκασεις.αλλιως πηγαινε στις μεσες λυσεις τις κουτοπονηριας και των καλων μαγνητων..

και..συνεχιζουν... :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γιαννη για να δεις οτι δεν εισαι αντικειμενικος και εχεις τρελο κολλημα με τις tokai και γενικα με φτηνες λυσεις εναντι των ακριβων και σιγουρων θα σου κανω εδω κατω copy paste καποιες απο τις τελευταιες αποψεις σου οι οποιες δεν εχουν ΚΑΜΙΑ λογικη και κανενα σοβαρο επιχειρημα εκτος απο μια τυχαια φωτο που εβγαλε ενας μαλακας στο gear page.

 

κοιτα τι εχεις πει και πες μου αν εχω αδικο:

 

Οι Ιαπωνικες Τοκαι σαν κατασκευη κυμαινονται απο λιγο χαμηλοτερα των Γκιμπσον Καστομ Σοπ, μεχρι λιγο υψηλοτερο απο την καλυτερη Γκιμπσον καστομ σοπ. 8O

 

Οποιαδιποτε μη καστομ σοπ Γκιμπσον ειναι (σε χαρακτηριστικα ξυλων/σωματος κτλ) καθαρα υποδεεστερες μιας Ιαπωνικης Τοκαι/Εντουαρντς/Γκρεκο. 8O

 

Μονο μια "διαλεγμενη" στανταρ και μια "διαλεγμενη" καστομ ηταν ισαξιες με την Τοκαι.(αυτο και αν ειναι προκαταλλειψη και κολλημα)

 

ολες τις gibson classic και standard τις εβγαλες αχρηστες μπροστα στην μια και μοναδικη στον κοσμο tokai! :lol: :lol: (κανω και λιγο πλακα ετσι δεν ειρωνευομαι.. :wink: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη ΣΦ να μην παω να παρω 2η Τοκαι με φλεημ καπακι και να παρω Τελε μου λες?

 

Οχι σου λεω να ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ολες τις κιθαρες σου και να τις κανεις...telecaster! :lol:

 

πιστεψε με θα με ευγνωμονεις μια μερα! :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου