Προς το περιεχόμενο

Αγορά Les Paul Classic


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταρχήν ότι ισχύει με την Gibson ισχύει και με όλες τις μάρκες .αυτό που θέλω να πω είναι ότι όταν κάποιος μέσα του έχει κόλληση με κάποια μάρκα τότε ότι και να κάνει στο τέλος εκεί θα καταλήξει .(είναι να μην μπει το σκουλήκι ) .και επειδή αυτό θα συμβεί όταν τον κατευθύνετε αλλού ,τον βάζετε στη διαδικασία που έχουν περάσει οι περισσότεροι , δηλαδή να αγοράσει μια epiphone αντί για μια Gibson να αλλάξει μαγνήτες να αλλάξει κλειδιά ,ηλεκτρικά κ.α και στο τέλος να την πουλήσει-χαρίσει και να πάρει μια Gibson ……και να ησυχάσει .ξανάλεω ο συσχετισμός είναι άσχετος θα μπορούσε να ήταν αντί για Gibson ,fender , tokai ,epiphone οτιδήποτε που να γουστάρει πραγματικά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 86
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ναι ρε john το ίδιο λέμε απλά ο Χριστιανός είπε από Vespa εεεεε LP Classic ξέρει κανείς????? και φτασαμε ως συνήθως να του λέμε πάρε πατίνι σε πάει και αυτό :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Λοιπόν χωρίς πλάκα .....

Gibson = Legendary guitar (όχι όλες οι σειρές εξήγησα ποιές από δική μου εμπειρία αξίζουν τουλάχιστον)

 

Λοιπές Tokai - Mamai - Ferodo - kotobuki κλπ = ¶ψογες (πολλές φορές καλύτερες ) αλλά όχι Gibson είναι Gibson Fender copies κατασκευασμένες ενδεχομένως καλύτερα κάποιες χειρότερα κάποιες άλλες αλλά ΟΣΟ εργοστάσιο και να είναι η Gibson ΔΕΝ έχω ακούσει ποτέ ΑΥΤΗ η στάνταρντ ή αυτή η Custom είναι αριστερό πηδάλιο βάρκας!

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα αμα παρει Τοκαι δε θα χρειαστει να την πουλησει/χαρισει για να παρει Γκιμπσον μιας και η Τοκαι θα ειναι πιο λεσπολ απο την Γκιμπσον

 

(ουφ το ειπα και ησυχασα!) :twisted:

okai LS85Q

Matamp 1224MkX, thd hotplate, HBE BigD, Soulbender and a useless guitarist

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ τι θα προτιμουσες? Να γραφεις εργασιες πανω σε οικονομικα ή να λες διαφορα σε σχεση με λεσπολ στο νοιζ?

okai LS85Q

Matamp 1224MkX, thd hotplate, HBE BigD, Soulbender and a useless guitarist

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα αμα παρει Τοκαι δε θα χρειαστει να την πουλησει/χαρισει για να παρει Γκιμπσον μιας και η Τοκαι θα ειναι πιο λεσπολ απο την Γκιμπσον

 

(ουφ το ειπα και ησυχασα!) :twisted:

 

κοιτα αν την βρισκεις λεγωντας οτι εχεις tokai οκ παω πασο!

φανταζομαι σκηνικο να πηγαινεις στο σπιτι ενος φιλου σου που εχει gibson,η κιθαρα του φιλου σου να μαμαει αλλα εσυ θα λες απο μεσα σου:τον βλακα εχει παρει gibson και εγω εχω TOKAI...ονομα και πραμα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα αμα παρει Τοκαι δε θα χρειαστει να την πουλησει/χαρισει για να παρει Γκιμπσον μιας και η Τοκαι θα ειναι πιο λεσπολ απο την Γκιμπσον

 

(ουφ το ειπα και ησυχασα!) :twisted:

 

κοιτα αν την βρισκεις λεγωντας οτι εχεις tokai οκ παω πασο!

φανταζομαι σκηνικο να πηγαινεις στο σπιτι ενος φιλου σου που εχει gibson' date='η κιθαρα του φιλου σου να μαμαει αλλα εσυ θα λες απο μεσα σου:τον βλακα εχει παρει gibson και εγω εχω TOKAI...ονομα και πραμα! :)[/quote']

 

σιγα το ονομα (τοκαι) που θα το χω για να το περηφανευομαι :) κουβεντα να γινεται ρε Τακη.

okai LS85Q

Matamp 1224MkX, thd hotplate, HBE BigD, Soulbender and a useless guitarist

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου