Προς το περιεχόμενο

Ηρθε η ώρα για upgrade(της vintage Strat '57)...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

και εγω αυτα σκεφτομουν αλλα βλεπω τελικα να υποκυπτω και να παιρνω ή μια reisuue 57 ή την 62 ή την eric johnson..

 

+1 για την EJ επειδη την δοκιμασα,επειδη εχει οτι εχουν οι 57,62 reissue και επιπλεον επειδη εχει νορμαλ radius, ταστα, παχυ μανικι για οσους αρεσει (το οποιο μαλλον λογω νιτρο κολλαει αλλα φανταζομαι με το παιξιμο θα φευγει)........

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

(το οποιο μαλλον λογω νιτρο κολλαει αλλα φανταζομαι με το παιξιμο θα φευγει)........

 

Να φευγει δεν το νομίζω (δεν εχω βιώσει κατι τετοιο)... :o

 

Επίσης αν τα χέρια ιδρώνουν με το παραμικρό ακόμα και σε -5 βαθμους κελσίου (καλή ώρα) το νιτρο δεν κολλάει... :oops:

 

Οι στεγνοχέρηδες ας το μελετήσουν το θέμα... 8O

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εννοουσα οτι φευγει το νιτρο προς θεου.......η κολλωδης αισθηση που εχει το μανικι φανταζομαι θα φευγει με τον καιρο......

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν βλέπω "φως" έκανα μια παραγγελία για αυτό:

 

http://store.guitarfetish.com/visttrarm10t.html

 

Οπτικά (γωνίες, απόσταση απο το πλαστικό μεχρι την πρώτη γωνία κλπ κλπ) φαινεται οτι θα είναι ιδιο ή πολύ κοντα στο vintage...

 

Αντε να δουμε... 8O

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν βλέπω "φως" έκανα μια παραγγελία για αυτό:

 

http://store.guitarfetish.com/visttrarm10t.html

 

Οπτικά (γωνίες' date=' απόσταση απο το πλαστικό μεχρι την πρώτη γωνία κλπ κλπ) φαινεται οτι θα είναι ιδιο ή πολύ κοντα στο vintage...

 

Αντε να δουμε... 8O[/quote']

 

Φίλε μου Freedom, επειδή κι εσύ από ότι βλέπω ανήκεις (όπως κι εγώ) στην κατηγορία των κιθαριστών που δεν έχουν ιδρώτα αλλά ΟΞΥ, θα σου πρότεινα, αν τελικά σου κάνει αυτό το tremolo arm, να τσιμπήσεις 5-6 από guitar fetish...

 

Aν κρίνω από το πως κατάντησες το προηγούμενο...μάλον θα σου χρειαστούν :lol: ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5-6?

 

ΜΟΝΟ? :D

 

Φυσικά εννοείς για το πρώτο 2μηνο... 8O

 

 

Ακριβώς αυτό θα κάνω αδελφέ...δοκιμαστική παραγγελία είναι...αν όντως μου κανει θα φέρνω χονδρικής στην Ελλάδα... :D

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry που επεμβαίνω :oops: , στο τρέμολο σου έχει χαλάσει το σπείρωμα και έχει σκουριάσει ? γιαύτό θες να το αλλάξεις ? σκέφτηκες ποτέ νικέλωμα (αν είσαι τόσο ''κολλημένος'' :wink: με το συγκεκριμμένο) Λέμε τώρα ...................................... :oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry που επεμβαίνω :oops: ' date=' στο τρέμολο σου έχει χαλάσει το σπείρωμα και έχει σκουριάσει ? γιαύτό θες να το αλλάξεις ? σκέφτηκες ποτέ νικέλωμα (αν είσαι τόσο ''κολλημένος'' :wink: με το συγκεκριμμένο) Λέμε τώρα ...................................... :oops:[/quote']

 

Ελα Δημήτρη... :D

 

Εχει σκουριάσει του κερατά...πηγαινε στις προηγουμενες σελίδες έχω ποστάρει φωτογραφίες... :D

 

Σκέφτηκα νικελωμα αρκετές σελίδες ποστς πρίν, αλλά δεν πήρα απαντηση για καποιον συγκεκριμένο επιμεταλλωτή και επειδή δεν μπορώ να μετακινηθώ ανετα και να βγώ να ψάξω... :D

 

Δεν είμαι καθόλου κολλημενος με το συγκεκριμένο...θα ήθελα ομως καποιο που να έχει ακριβώς τις ιδιες διαστάσεις και γωνίες γιατί με βολευουν αφάνταστα...οπότε και έκανα την παραγγελία... :wink:

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry που επεμβαίνω :oops: ' date=' στο τρέμολο σου έχει χαλάσει το σπείρωμα και έχει σκουριάσει ? γιαύτό θες να το αλλάξεις ? σκέφτηκες ποτέ νικέλωμα (αν είσαι τόσο ''κολλημένος'' :wink: με το συγκεκριμμένο) Λέμε τώρα ...................................... :oops:[/quote']

 

Ελα Δημήτρη... :D

 

Απο το έλα Αλέκο :lol: δεν το έπιασα :wink:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι... :D

 

Απο το Δημητρη μου, Δημήτρη μου, μου το 'κλεισες το σπίτι μου... :wink:

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου