Προς το περιεχόμενο

Κι έτσι, παιδί μου, κάναμε τα pull-ups, όταν δεν είχαμε FR


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε μου απλά χάνεις το χρόνο σου...

 

Πάρε παράδειγμα απο μένα και σταμάτα να ασχολείσαι. Αυτό είναι το κακό με τα φόρουμ.

Mην ανησυχεις δεν περιμενω να πεισω κανεναν...στην ουσια εχει πλακα η υποθεση....ειναι σαν τον τυπο που βλεπει τη γυναικα του σε βιντεο με τον μπατζανακη ;D και ενω το βλεπουν ολοι αυτη του λεει αγαπη μου δεν ειναι αυτο που νομιζεις...πιλατες εκανα ;D..γιαυτο τριβομουν πανω στον...Τακη 8) και αμα ο "τρελος" επιμενει αυτη του λεει οτι δεν ξερει τιποτα απο...συγχρονες τεχνικες χαλαρωσης ::) γιαυτο εφερα τον Τακη να βοηθησει χαρη σου εκανα.....α και οσοι δουνε το βιντεο και λενε οτι σκιζαμε τα...ραμματα να τους πεις οτι ειναι κακοηθεις και....βλαχαδερα...δεν ξερουν απο state of the art εκγυμναση......

 

Ετσι και εδω δεν πα να το βλεπεις να το ακους...δεν παιζει ρολο...δεν φατσαρει ο Rory που το ειδες ..που το ακουσες ..η τεχνη του ειναι τοσο μεγαλη ωστε και το φαλτσο η το να μη τραγουδαει καθολου ειναι αποψη......κατι σαν τα ανεκδοτα με τον Chuck Norris ενα πραγμα 8) ο Rory δεν προσαρμοζεται στην μουσικη...αλλα η μουσικη στον Ρory.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 197
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Φίλε μου απλά χάνεις το χρόνο σου...

Πάρε παράδειγμα απο μένα και σταμάτα να ασχολείσαι. Αυτό είναι το κακό με τα φόρουμ.

 

Ετσι ειναι....μακρια απο τα φορουμ παιδιααααα.....ΜΑΝΤΑΡΑ η κατασταση....πως δεν το εχουμε καταλαβει τοσα χρονια εμεις και ειμαστε εδω μεσα δεν ξερω.....καλα που ηρθατε ρε παιδια να μας ανοιξετε τα ματια....τετοια στραβαδια και κουφαλογα που ειμαστε (μα να μην ακουμε τα φαλτσα του rory ρε παιδι μου και εμεις).

 

Μετα το mahogany καλο για μεταλ και τα σχετικα παμε στο

 

Μ Α Ν Τ Α Ρ Α η κατασταση στο παλιοφορουμ ΝΟΙΖ

 

Α...να υπαρχει η ιδια αποψη για το φορουμ οταν ζητατε και τη βοηθεια του ομως ε...οχι εκει ολα καλα και γ@#$ω τα φορουμ το ΝΟΙΖ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BTW τελευταία διάβασα και αυτό...

Δεν ξέρω αν το έχετε δει...

 

http://www.contactmusic.com/news/gallagher-was-considered-for-rolling-stones_1280411

 

Former Rolling Stones star Bill Wyman has confirmed a longtime rock 'n' roll myth - tragic Irish blues great Rory Gallagher almost grabbed the spot that was to become Ronnie Wood's in the band.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδια μη μαλωνετε.Η λυση ειναι μια.Για να δουμε τη σωστη εκτελεση του κομματιου θα προτεινα τον Dreamdancer να παιξει με τη μπαντα του  live το κομματι του Rory και να ανεβασει το video για να καταλαβουμε και μεις πια θα ηταν η σωστη εκτελεση του κομματιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BTW τελευταία διάβασα και αυτό...

Δεν ξέρω αν το έχετε δει...

http://www.contactmusic.com/news/gallagher-was-considered-for-rolling-stones_1280411

Καπου ειχα διαβασει παλαιοτερα την εκδοχη του Donal,αδελφου και μανατζερ του και ελεγε

ουσιαστικα τα ιδια πραγματα.

Και εδω που τα λεμε δυο τοσο δυνατες φωνες στην ιδια μπαντα ειναι δυσκολο να χωρεσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλοσ, το θέμα είναι αν έχει στη σωστή θέση τον αντίχειρα.

 

Τελικά, μια είναι η σωστή θέση για τον αντίχειρα  ;D

 

Πάντως χαίρομαι που διαβάζω αντικειμενικές απόψεις. Η αλήθεια είναι μια και ο μπακλαβάς γωνία. Μετανοείτε, ο καιρός γαρ εγγύς.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου