Προς το περιεχόμενο

Κι έτσι, παιδί μου, κάναμε τα pull-ups, όταν δεν είχαμε FR


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μιλωντας για δημοσιοτητα κανεις πως δεν καταλαβαινεις τι εννοω . εννοω για τους φαν του συγκεκριμενου ειδους και οχι το παραδειγμα του καθε μπιμπερ . και δεν ξερω αν ξερεις ο ρορυ δεν ειχε καμμια σχεση με το σταρ συστεμ ηταν τελειως απλος οχι σαν το παιδακι που αναφερεις. και πιστευω οτι η βαρυτητα του ποστ μου ηταν σε αλλο κομματι και οχι σ αυτο .

How blue can you get?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 197
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

μιλωντας για δημοσιοτητα κανεις πως δεν καταλαβαινεις τι εννοω . εννοω για τους φαν του συγκεκριμενου ειδους και οχι το παραδειγμα του καθε μπιμπερ . και δεν ξερω αν ξερεις ο ρορυ δεν ειχε καμμια σχεση με το σταρ συστεμ ηταν τελειως απλος οχι σαν το παιδακι που αναφερεις. και πιστευω οτι η βαρυτητα του ποστ μου ηταν σε αλλο κομματι και οχι σ αυτο .

 

Αυτο κολλαει στο γιατι καποιος εχει γινει η οχι διασημος.Ποιο πολυ ειναι θεμα συγκιριων και οχι μονο ταλεντου(η και καθολου ταλεντου).Να εισαι την καταλληλη εποχη την καταλληλη στιγμη στο καταλληλο μερος...ενα απο αυτα να λειπει παπαλα.Η μηπως νομιζεις οτι ο Rory πχ αν εβγαινε στην σκηνη αυτη την εποχη θα μπορουσε να κανει κατι...δεν ειναι οτι θα του ελειπε το ταλεντο ειναι οτι οι συγκυριες δεν θα τον ευνοουσαν.....οποτε αυτα περι διασημοτητας και αξιας η πραξη εχει αποδειξει οτι δεν ισχυουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανεις δεν θα ηταν διασημος αν εβγαινε τωρα :) το θεμα ηταν οτι εγω απαντησα στο φαλτσο και τα υπολοιπα που ακουστηκαν με την προτροπη "καντο κι εσυ αν μπορεις"

How blue can you get?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανεις δεν θα ηταν διασημος αν εβγαινε τωρα :) το θεμα ηταν οτι εγω απαντησα στο φαλτσο και τα υπολοιπα που ακουστηκαν με την προτροπη "καντο κι εσυ αν μπορεις"

To καντο και εσυ αν μπορεις θα ειχε νοημα να το πεις σε καποιον τραγουδιστη...εγω τραγουδιστης δεν δηλωσα(παροτι ελληνας δεν δηλωνω οτι τα κανω ολα) αλλα το οτι αυτα που ακουω ειναι..πνιχτοκοκκοριλικια...αυτο ειμαι σε θεση να στο πω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωτον το ποστ μου πηγαινε στο αλο παιδι που ακουγε τα πολλα φαλτσα . οσο για τα πνιχτοκοκκοριλικια οπως τα λες opinions are like..

 

εδιτ: αιντε θαψτε και τον jimmy τωρα :

 

Jimmy Page shreds

How blue can you get?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωτον το ποστ μου πηγαινε στο αλο παιδι που ακουγε τα πολλα φαλτσα . οσο για τα πνιχτοκοκκοριλικια οπως τα λες opinions are like..

 

εδιτ: αιντε θαψτε και τον jimmy τωρα :

 

 

Αυτο που δεν εχεις καταλαβει ειναι οτι δεν προσπαθω να θαψω κανεναν.Μου αρεσει ο Ρορυ και τα τραγουδια του αλλα αντικειμενικα η φωνη που ακουσα στο κλιπ δεν.....και στη τελικη δεν παιζει και ρολο....δεν εχει γινει γνωστος για τη φωνη του ο ανθρωπος αλλα πραγματικα ειναι πολυ αστειο που μερικοι προσπαθουν οπως ειπα και πριν να στρογγυλοποιουν καταστασεις και να ωραιοποιουν πραγματα μη τυχον και καταρριφθει κανας μυθος.

Σου πα παρε αυτη τη φωνη χωρις βιντεο(και αν ηταν δυνατον και αλλο τραγουδι) και τοτε θα εβλεπες ποσοι πιστευουν αυτα που λενε η απλα τα λενε γιατι ξερουν οτι μιλαμε για το  Rory.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που δεν εχεις καταλαβει ειναι οτι δεν προσπαθω να θαψω κανεναν.Μου αρεσει ο Ρορυ και τα τραγουδια του αλλα αντικειμενικα η φωνη που ακουσα στο κλιπ δεν.....και στη τελικη δεν παιζει και ρολο....δεν εχει γινει γνωστος για τη φωνη του ο ανθρωπος αλλα πραγματικα ειναι πολυ αστειο που μερικοι προσπαθουν οπως ειπα και πριν να στρογγυλοποιουν καταστασεις και να ωραιοποιουν πραγματα μη τυχον και καταρριφθει κανας μυθος.

Σου πα παρε αυτη τη φωνη χωρις βιντεο(και αν ηταν δυνατον και αλλο τραγουδι) και τοτε θα εβλεπες ποσοι πιστευουν αυτα που λενε η απλα τα λενε γιατι ξερουν οτι μιλαμε για το  Rory.

 

Φίλε μου απλά χάνεις το χρόνο σου...

 

Πάρε παράδειγμα απο μένα και σταμάτα να ασχολείσαι. Αυτό είναι το κακό με τα φόρουμ.

Gibson Les Paul Goth: Dream guitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου απλά χάνεις το χρόνο σου...

 

Πάρε παράδειγμα απο μένα και σταμάτα να ασχολείσαι. Αυτό είναι το κακό με τα φόρουμ.

 

Πέστα ρε Μαντάρα. Αυτό είναι το κακό με τα "φόρουμ". Ότι δεν έχουν όλοι την άποψή τη δική σου και του φίλου σου.

 

 

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε φόραγε καρώ πουκάμισα δε θα 'χε κάνει ούτε τη μισή καριέρα πάντως.

 

+1

 

και +1 σε Νέστορα, audiokosta και RayDTutto που παραθέτει Νέστορα (ο Καβάφης διαβάζει Καβάφη)

 

Στο θέμα μας : εγώ που είμαι θεος δεν ήξερα οτι μπορεί να γίνει και έτσι αυτό το εφέ, φαντάσου δηλαδή πόσο μπροστά είναι ο Cusack.

 

Mπράβο σε μένα λοιπόν, δευτερευόντως στον Rory και χρόνια πολλά στο Γιάννη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ φίλος παραθέτω μόνον Audiokosta...

O Nestoras δεν έχει αυτό το je-ne-sais-quoi...

 

(Cusack... :D :D :D :D)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου