Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με Sonar 8


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω το εξης προβλημα:Ειχα εγκατεστημενο το sonar 8 αλλα χρειαστηκε να κανω format.Εσωσα ολα τραγουδια που εγραψα στο sonar σε αλλο σκληρο,εκανα format, ξαναπερασα το sonar και ολα τα plugins αλλα οταν πηγα να τα ανοιξω φορτωνει για λιγο και μετα κλεινει τελειως!!Και γινεται με ολα τα saved files που εχω.Υπαρχει καποιος τροπος να τα ανοιξω?χαθηκαν εντελως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσωσα ολα τραγουδια που εγραψα στο sonar σε αλλο σκληρο

 

Ως τι αρχεία τα έσωσες; Το audio folder του sonar, το κράτησες;

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τα αντεγραψα εκει που αποθηκευονται ολα τα τραγουδια σε ενα φακελο cakewalk projects.Το εχω κανει ξανα στο παρελθον και δεν ειχα προβλημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok, εφόσον έχεις τα cwp αρχεία και το audio folder, τα κομμάτια σου σίγουρα δε χάθηκαν. Δοκίμασες μια επανεγκατάσταση του Sonar αφού σου παρουσίασε το πρόβλημα;

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε δοκιμασα αλλα καποια αρχεια παλιοτερα μου τα ανοιγει!Λες να φταιει οντως η εγκατασταση?

 

 

Μπορεί. Αλλά τώρα που είπες για παλιότερα αρχεία, είχες εγκαταστήσει τα updates του sonar στην παλιά εγκατάσταση;

 

Αν ναι, τα έχεις εγκαταστήσει και στην καινούρια;

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου