Προς το περιεχόμενο

Bugera BC30212 or V22 or something else?


degdekis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον....έχουνε ΜΟΝΟ τον 33212 (ουτε καν τον XL) και σε τιμή αρχική (θα πέσει αλλα δεν ξέρω ποσο...) 559 ευρώ!!!!!!ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

 

Α και είναι ανοιχτοι και μέχρι τις 2!!!!!!

 

Έχε χάρη που έχω μία δουλειά Σαλόνικα αυτές τις μέρες, αλλιώς....

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Πληροφοριακα εγω οταν ηθελα να παρω των v55 μου ειπαν οτι δεν τον εφερναν (οπως και αλλα που εχω ρωτησει κατα καιρους) και τον πηρα στο τελος απο Thomann και με 3 χρονια εγγυηση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ εγω τους ζήτησα 4 μοντέλα και μου είπαν ότι δεν μπορούν να φέρουν τίποτα, παρα να δοκιμάσω τον  333...Καταλαβαίνω ότι δεν μπορούν να στοκάρουν προιοντα λογω κρίσης και έλλειψης μετρητου στην αγορά, αλλά και εγώ κάπως πρέπει να βολευτώ, ετσι???

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν εισαι αντιπροσωπος ομως πρεπει να εχεις εστω λιγα κομματια.Αποψη μου βεβαια. Εγω ηθελα να τον παρω απο Ελλαδα εστω και με μια μικρη διαφορα στη τιμη. Μετα φταιω εγω που θα ψωνισω απο τον Γερμανό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κάνει εντύπωση που δεν βρίσκεις τουλάχιστον έναν v22 σε ολόκληρη Θεσσαλονίκη,

ψάξε και σε άλλα καταστήματα. Εδώ ο Στόλλας στη Λάρισα έχει v22, 333 και 6260 αν

θυμάμαι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια χαρα...εγω δοκιμασα και τελικα αγορασα τον v22  στον ριχαρδο σε πολυ καλη τιμη...δεν εχω παιξει πολυ ακομα γιατι μολις χθες τον πηρα αλλα ειναι πολυ τιμιο μηχανημα με πολυ ωραια καθαρα...το gain του δεν με τρελαινει μιας και φτανει σε crunch ορια αλλα εμενα αυτο δεν με ενδιαφερει πολυ γιατι χρησιμοποιω πεταλια...θελω να δω διαφορα αναμεσα σε triode και penτοde.

τα καθαρα ειναι αληθεια πολυ καλα.

ενα πραγμα λειπει και αυτο ειναι το boost στο πεταλι, πραγμα χαζο.

 

@bihlas87 πιστεψε με δεν βρισκεις καθολου ευκολα...και εγω πηγα σε 5 μαγαζια

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια χαρα...εγω δοκιμασα και τελικα αγορασα τον v22  στον ριχαρδο σε πολυ καλη τιμη...δεν εχω παιξει πολυ ακομα γιατι μολις χθες τον πηρα αλλα ειναι πολυ τιμιο μηχανημα με πολυ ωραια καθαρα...το gain του δεν με τρελαινει μιας και φτανει σε crunch ορια αλλα εμενα αυτο δεν με ενδιαφερει πολυ γιατι χρησιμοποιω πεταλια...θελω να δω διαφορα αναμεσα σε triode και penτοde.

τα καθαρα ειναι αληθεια πολυ καλα.

ενα πραγμα λειπει και αυτο ειναι το boost στο πεταλι, πραγμα χαζο.

 

Mε γειες ;) Όταν τον δοκιμάσεις με τα πετάλια πες μας αν έμεινες ικανοποιημένος τελικά από το αποτέλεσμα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε γειες ;) Όταν τον δοκιμάσεις με τα πετάλια πες μας αν έμεινες ικανοποιημένος τελικά από το αποτέλεσμα :)

σε ενδιαφερει Μιχαλη ? να στον στειλω επανω να του ριξεις ενα αυτι ? :D

 

παιδια ο Στολλας ειναι αντιπροσωπος αλλα η αποθηκη του ειναι στην Πατρα

οποτε μην τρελενεστε που δεν εχει τα ΠΑΝΤΑ μεσα ενα υποκαταστημα

 

και αν τον παρεις πο Στολλα (επειδη ξερω) μετρητα θα εχεις και μια γερη εκπτωση

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χααα...δεν καταλαβες...στο στόλα στο κατάστημα θεσ/κης δεν ειχε τιποτα...στην αποθηκη στη πατρα ειχε 1 κομματι 333212, και αααααααααααν ειναι να ερθεις πες το να τον φερω...

είμαι και εγώ της αποψης να πλερωσω λιγο παραπανω να το παρω απο Ελλαντα, να μεινουν τα φραγκα εδω, ετσι πηρα και τη τελε squier vibe 50's 360 απο Καβαλα αντι να τη παρω απο θωμα..και τι εγινε? αλλο αυτο, αλλο όμως να πλερωσεις 100 γουρια παραπανω..

Ο Ριχάρδος Αθήνα είναι? Μου φαίνεται θα ακουλουθησω το ένστικτο μου και θα παρω εναν....οτι μου πει το ενστικτο μου, αλλα απο Θωμά να τελειώνουμε.. Φιλε μολις πεταλωσεις το μηχανημα στειλε ραπορτο να δουμε τι κανει το εργαλειο. Feedback εχει? ΒΑΣΙΚΟ!!!Ο Blackstar του ενος βατ παντως με τη λες πολ ουρλιαζουν ασταματητα ...

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου