Προς το περιεχόμενο

Ποιες ειναι οι 5 αγαπημενες σας κιθαρες;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

λεφτα να σου εδινα πιο γρήγορα δε θα τις έβρισκες!το έχεις ψάξει το θέμα.

Με το βυσμα τι γινεται ομως το θέλω μπροστά σαν τη strat μαλλον θα την κανω ειδική παραγγελία στη fender

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 112
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Aν και ορθολογιστής,σε ενοχλητικό βαθμό,στις κιθάρες κρίνω πρώτα ομορφιά.Με αυτό το μοναδικό κριτήριο έχουμε:

 

1)Η tele ΜΟΥ

2) Gibson Les Paul Classic (wine)

3)Gibson ES-125

4)όλες οι ακουστικές και (5)τα σκάφη, που είναι έπιπλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε! Τώρα τι να πω... και γω που το 2008 θα είναι έτοιμος ο χώρος έκθεσης μου Απέναντι από τον Στόλλα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Έχουμε και λέμε

 

1. Fender stratocaster classic (με ή χωρίς ξερό ψωμί, I don t care!) Διότι το "τρίξιμο" του bolt on είναι η μαγκιά της ροκιάς! :lol:

2. Fender stratocaster με texas special & Bridge humbucker or humbucker in single coil διότι πρέπει να περάσεις σε άλλο ηχητικό στάδιο :lol:

3. Fender stratocaster Floyd & lock & humbuckers γιατί μόλις περάσεις θές να τερματήσεις την εμπειρία σου :lol:

4. Πάρε καμιά Les Paul για να περάσεις "απέναντι" και να σου φύγει η ρετσινιά του κολλημένου με τον Leo και τα προιόντα του

5. Απέκτησε μία Carvin επιτέλους με σύγχρονα χαρακτηριστικά κατασκευής όπως neck through, locking tuners or nut or both, Floyd, 3 humbuckers 24 τάστα και άλλα custom χαρακτηριστηκά!

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Strato USA για το μοναδικό της ήχο με προσωπικότητα,

Ibanez αξιόπιστες κιθάρες σε βγάζουν πάντα ασπροπρόσωπο,

MusicMan, Suhr, Parker, υψηλά στάνταρτς κατασκευής, το χέρι κυλάει μόνο του.

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου