Προς το περιεχόμενο

tascam us428 προβλημα


den_exw_gafer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα

 

εχω μια καρτα ηχου/controller tascam us428 η οποια μου παρουσιαζει το εξης προβλημα:

Το input A ειναι μονιμος οδηγημενο (overload). Δεν κανει καποιο θορυβο αλλα και να συνδεσω μια πηγη ειτε στο xlr ειτε στο jack, παιρνει ενα απειροελαχιστο σημα. Ο πωλητης ισχυριζεται οτι μου την εδωσε και σε αυτον δουλευε.

 

η ερωτηση μου ειναι η εξης: υπαρχει περιπτωση να φταινε οι drivers; ή μηπως κατι γινεται με την τροφοδοσια και το usb?

 

εγω την τρεχω σε windows 7 με τους drivers των vista (δεν υπαρχουν για τα 7). το δοκιμασα παντως και σε εναν φιλο που εχει τα vista και παρουσιαζε το ιδιο προβλημα.

 

ολα τα αλλα δουλευουν μια χαρα.

 

ευχαριστω και ελπιζω να εγινα κατανοητος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

κι εγω αυτο φανταζομαι δυστυχως, κριμα.... :'(

Γιατί κρίμα;

Να πας να σου το επισκευάσουνε στο επίσημο service  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γινεται κατι τετοιο?! Συγνωμη αλλα δεν ειχα ιδεα.

 

απλα σκεφτομαι οτι ειναι παλιο μηχανημα και θα μου βγαλουν καμια βλαβη που ειναι μεγαλυτερη (σε ποσο) απο την αξια του.

 

παντως αν μπορει καποιος να μου δωσει καποια πληροφορια σχετικα με το service, θα το εκτιμουσα. τουλαχιστον να κανω μια ερωτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου