Προς το περιεχόμενο

custom jazz bass-funky_bassman


E.G.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 101
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Θεϊκό soundtrack…δηλαδή στην αρχή με το «Πληγωμένοι κι οι δυο»……μετά μου το χάλασες!  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι, ετσι. σε ενα εργαστηριο πρεπει να υπαρχει και η απαραιτητη μουσικη  ;D . το sealer ειναι νιτρου και το περναω με πινελο. μπορεις και με πιστολι αλλα βαριεμε το καθαρισμα μετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι, ετσι. σε ενα εργαστηριο πρεπει να υπαρχει και η απαραιτητη μουσικη  ;D . το sealer ειναι νιτρου και το περναω με πινελο. μπορεις και με πιστολι αλλα βαριεμε το καθαρισμα μετα

Gooood!!!

Πάντως ο πάγκος πρέπει να έχει γίνει μάρμαρο απ'τα βερνίκια ε? ;D

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω ξουρα ο δικός σου  ;D ;D

 

μ'αρεσεις ρε λια γιατι δεν μασας τον κωλο σου - εκει πανω στο γραφειο θα κατσεις να περασεις βερνικι ΤΕΛΟΣ  ;D

ωραια δουλεια (οχι οτι ειχα αμφιβολια  ;))

 

P.S. ξερει κανεις πως λεγεται το κομματι που παιζει στο 2,35 του βιντεο ? (αληθεια)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Κάτσε ρε γιατί στο

 2,35 του βιντεο

 

Έκανε ο ντι τζέις την αλλαγή

Από το Adele - Set Fire to the Rain πήγε στο Peace of my heart- Janis Joplin ( Beverly Knight version) :P ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε ρε γιατί στο

Έκανε ο ντι τζέις την αλλαγή

Από το Adele - Set Fire to the Rain πήγε στο Peace of my heart- Janis Joplin :P ;D ;D

 

εισαι τρελος ρε ? λες αμα ηταν η janis να ρωτουσα ?  :P το πετυχες ομως το πρωτο ηταν αυτο που εψαχνα thnx  ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλακα πλακα ο παγκος εγινε σαν καινουριος (σε μερικα σημεια). η αληθεια ειναι οτι αμα θελω να κανω κατι δεν υπολογιζω τιποτα. μια καρεκλα της πεθερας μου εγινε μαυρη (απο την 335  ;D ), ενας παγκος της black n decker του πατερα μου εκτος απο τρικολορε εχει και λιγο ρουταρισμα, αλλα το καλυτερο ειναι που ειχε παει ο πατερας μου το αμαξι του (καινουριο) για πλυσιμο και του ειπαν που το ειχες παει και στο βαψανε  ;D  ;D  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλακα πλακα ο παγκος εγινε σαν καινουριος (σε μερικα σημεια). η αληθεια ειναι οτι αμα θελω να κανω κατι δεν υπολογιζω τιποτα. μια καρεκλα της πεθερας μου εγινε μαυρη (απο την 335  ;D ), ενας παγκος της black n decker του πατερα μου εκτος απο τρικολορε εχει και λιγο ρουταρισμα, αλλα το καλυτερο ειναι που ειχε παει ο πατερας μου το αμαξι του (καινουριο) για πλυσιμο και του ειπαν που το ειχες παει και στο βαψανε  ;D  ;D  ;D

Χαχαχα ;D ;D ;D Θεϊκό!!!

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου