Προς το περιεχόμενο

Analog Recording


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε μου λες, εκτός από την ανοιχτή πρόσκληση για το στούντιό σου, έχεις τίποτα απτό να μας πεις; Γιατί στο μεν pro περιβάλλον, αυτός που θα κάνει την παραγωγή θα αποφασίσει τι χρειάζεται και τι είναι προτιμότερο. Στο δε home studio, με δυο χιλιαρικάκια  ;D έχεις στήσει ένα σύστημα που... πέρδεται μπροστά στα analog της ίδιας αξίας.  ;D

 

Οπότε ποιο είναι το ζήτημα, για να καταλάβω  ???

 

Με εσενα man μου δεν ξερω μαλλον δεν μιλαμε την ιδια γλωσσα και μαλλον δεν εχουμε και την ιδια ηλικια, οποτε εσυ μην ερθεις αμα ειναι χαχαχαχαχαχαχα :)

 

υποτιθεται οτι σου λεω να ερθεις να το ακουσεις με τα αφτια σου και να τα πουμε face to face οτι "απτο" ειναι να υποθει και εσυ μου λες παλι να παιξουμε με τα keyboard μας....

 

 

Rehearse more....edit less!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 118
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εγώ περιμένω να δω πως με 1500 ευρώ μπορεί κάποιος να πάρει κονσόλες, master recorders, compressors, gates, delays, reverbs, sequencers, synths, samplers, και όλα αυτά που σου προσφέρει απλόχερα ένας υπολογιστής. Περιμένω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

εδω στο noiz εγω εχω αγορασει g16 me 500 euro......αμα ψαξεις καλυτερα θα δεις.......

Rehearse more....edit less!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

εδω στο noiz εγω εχω αγορασει g16 me 500 euro......αμα ψαξεις καλυτερα θα δεις.......

 

Τώρα αν εσύ για τους δικούς λόγους πετυχαίνεις προνομιακές τιμές σε hardware και αναλώσιμα, είναι άλλο θέμα topic.

 

Το «αν ψάξεις καλλίτερα θα δεις» , δεν στέκει ως επιχείρημα σε συζήτηση.

 

Αν μου βρει οποιοσδήποτε με αυτά τα λεφτά (500,00 € σύνολο- ΟΛΑ μεταφορικά , Φ.Π.Α. κ.λ.π.) Fostex G 16 που να δουλεύει κανονικά και να έχει κάνει τα service του ΕΓΩ ΔΕΣΜΕΥΟΜΑΙ ότι το αγοράζω τώρα,  έτσι για να το βάλω απλά σε video clip.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα αν εσύ για τους δικούς λόγους πετυχαίνεις προνομιακές τιμές σε hardware και αναλώσιμα, είναι άλλο θέμα topic.

 

Το «αν ψάξεις καλλίτερα θα δεις» , δεν στέκει ως επιχείρημα σε συζήτηση.

 

Αν μου βρει οποιοσδήποτε με αυτά τα λεφτά (500,00 € σύνολο- ΟΛΑ μεταφορικά , Φ.Π.Α. k.l.p) Fostex G 16 που να δουλεύει κανονικά και να έχει κάνει τα service του ΕΓΩ ΔΕΣΜΕΥΟΜΑΙ ότι το αγοράζω τώρα,  έτσι για να το βάλω απλά σε video clip.

 

http://smart.noiz.gr/details.php?id=76858

 

Βαλε αυτο σε clip ειναι 4 track αλλα ακομα πιο φθηνο.....αμα οντως θες g16 μπορεις να βρεις , δεν ηταν προνομιακη η τιμη, τοσο το πουλαγε......αν οντως θες υπαρχουν....

Rehearse more....edit less!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μου βρει οποιοσδήποτε με αυτά τα λεφτά (500,00 € σύνολο- ΟΛΑ μεταφορικά , Φ.Π.Α. κ.λ.π.) Fostex G 16 που να δουλεύει κανονικά και να έχει κάνει τα service του ΕΓΩ ΔΕΣΜΕΥΟΜΑΙ ότι το αγοράζω τώρα,  έτσι για να το βάλω απλά σε video clip.

Πάνε καλά οι δουλειές...κουφάλα χασοδίκη...φτου να μη σε ματιάσω ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

http://smart.noiz.gr/details.php?id=76858

 

Βαλε αυτο σε clip ειναι 4 track αλλα ακομα πιο φθηνο.....αμα οντως θες g16 μπορεις να βρεις , δεν ηταν προνομιακη η τιμη, τοσο το πουλαγε......αν οντως θες υπαρχουν....

Α, ΟΧΙ. Fostex G 16 με 500,00 € ΘΕΛΩ. Γιατί...

 

Πάνε καλά οι δουλειές...κουφάλα χασοδίκη...φτου να μη σε ματιάσω

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει, πάρε εσύ το πολυκάναλο με τα 500, αφου πανε καλα οι δουλειες, να παρω εγώ τον κομπρέσσορα και το delay με κάνα εικοσάρικο (τόσο βγαίνει λογικά, με 1500 συνολο πόσο να πανε ; ), γιατί δεν είμαστε και για έξοδα  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, ΟΧΙ. Fostex G 16 με 500,00 € ΘΕΛΩ. Γιατί...

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Θες να ψαξω να στο βρω δηλαδη για να το πιστεψεις?

 

αμα οντως το ηθελες και δεν ηθελες απλα να με χλευασεις τοτε θα ειχες παρει αυτο που επαιζε στο noiz αυτο που πηρα εγω, αλλα και αυτο που νομιζω οτι παιζει ακομα(δεν θα κατσω να στο βρω και αυτο).

 

Αμα το θες τοοοοοοσο πολυ να σου δωσω το δικο μου, δεν το πουλαω αλλα για εσενα θα κανω μια εξαιρεση.......

 

νομιζα οτι μιλαγαμε σοβαρα.....

Rehearse more....edit less!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εσενα man μου δεν ξερω μαλλον δεν μιλαμε την ιδια γλωσσα και μαλλον δεν εχουμε και την ιδια ηλικια, οποτε εσυ μην ερθεις αμα ειναι χαχαχαχαχαχαχα :)

 

υποτιθεται οτι σου λεω να ερθεις να το ακουσεις με τα αφτια σου και να τα πουμε face to face οτι "απτο" ειναι να υποθει και εσυ μου λες παλι να παιξουμε με τα keyboard μας....

 

 

 

εδω φιλε μου τα χανουμε ε??? δεν εχουμε εξυπναδα να πουμε??????

Rehearse more....edit less!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου