Προς το περιεχόμενο

Αγαπημένες συναυλίες + ονόματα που θέλατε να δείτε!


jumerang

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΟΚ...προς στιγμήν, ανησύχησα!! ;D ;D ;D

Έχω μια αδυναμία και στον Wakeman και στον Howe...

 

Οταν πήγα δεν ήξερα οτι έλειπε ο Howe και σπάστηκα παρόλο οτι έπαιζε άψογα ο Rabin. Για μένα η μαγεία είχε χαθεί... Αλλά βλέπεις το νεαρόν της ηλικίας τότε, δεν δεχόταν εύκολα τις αλλαγές στα τότε ινδάλματά του. 

Too Old to Rock n Roll Too Young to Die

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 185
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Red Hot Chili Peppers, Erik Truffaz, Karma to Burn και Rage Against The Machine.

Οι R.H.C.P. δεν νομίζω να παίξουν ποτέ Ελλάδα. Έχω αρχίσει να σκέφτομαι το ενδεχόμενο να τους δω σε κάποια άλλη χώρα της Ευρώπης.

Τον Truffaz παραλίγο να τον δω στην Πράγα. Έφυγα μία μέρα πριν παίξει. Γκαντεμιά.

Οι Karma to Burn έπαιξαν στο Αν τον Ιούνιο που μας πέρασε...  :-\

Για τους Rage Against The Machine δεν έχω να πω τίποτα. Θυμάμαι τα vids που έβλεπα μικρότερη από συναυλίες τους και μου έχει μείνει απωθημένο να τους δω. Κι αυτούς και το κοινό τους!!  ;D

Support your local scene.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H πλάκα θα ήταν να τους δούμε όλους αυτούς να παίζουν live όλοι μαζί  :o :o :o

 

Το πήγες σε άλλο επίπεδο, πραγματικά  8)

Support your local scene.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

απο αυτα που ειναι στη ψηφοφορια, DEAD KENNEDΥS εννοειται...

αν λεμε γενικα τοτε, Death...τα υπολοιπα (megadeth, slayer, anthrax) θα τα δω το καλοκαιρι στο sonisphere...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι ευτυχής που μου έχει δοθεί η ευκαιρία να δω ονόματα που ποτέ δεν θα περίμενα να δω. Αυτά που μου λείπουν είναι φυσικά οι Zeppelin, oι Floyd (ένας που μου έκανε ιδιαίτερα είχε πάει να τους δει στην Αθήνα, και εγώ ο ηλίθιος δεν είχα πάει μαζί του), ο Μiles Davies (σαν μπόμπιρας έψαχνα κάποιον μεγάλο να με πάει να τον δω στο Παλλάς, και απέτυχα), οι ασύλληπτοι Purple τoυ 1970, και oι Godspeed You Black Emperor (όταν είχαν γίνει σχετικά της μόδας και είχαν κάνει περιοδεία, ο βλαξ δεν είχα πάει να τους δω από αντίδραση).

 

Εκ των μοντέρνων που υφίστανται ακόμη σαν μπάντες, ο Springsteen (έχω χάσει μέσα απ'τα χέρια μου δυο ή τρεις ευκαιρίες να τον δω), οι Goldfrapp, η Annie Clark των St. Vincent και οι Rammstein.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπημένες συναυλίες: Metallica 2007 , Kamelot 2007, Helloween 2006!!!

 

Τι θα ήθελα να δω??Ξανά metallica!!!Judas Priest (τους έχασα πριν 2 χρόνια...) Megadeth και φυσικά MOTORHEAD

Guitarist in training

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου