Προς το περιεχόμενο

Αγαπημένες συναυλίες + ονόματα που θέλατε να δείτε!


jumerang

Προτεινόμενες αναρτήσεις

scorpions το 1990 στο στάδιο Ειρήνης και Φιλίας απίστευτη συναυλία με ενα στάδιο να παραληρεί δίνοντας τα όλα (τους εχω δεί αλλες δυο φορές) αλλά όποιος ηταν μέσα τότε καταλαβαίνει...

 

David gilmour στο Terra Vibe the best

 

Mark knopfler στο Λυκαβηττό δίκαια θεωρείται η πιο μελωδική κιθάρα του πλανήτη

 

Deep purple ψιλοαπογοητεύτηκα

 

θα ήθελα να είχα δει iron maiden,Rainbow,Bob Marley,Bob Dylan,Eric Clapton,John Mayall,Led Zeppelin,Rory Gallagher,Stevie Ray Vaughan,Doors,Uriah Heep,ZZ Top,Παύλο Σιδηρόπουλο και πολλα άλλα...

 

 

Γίνε ο ήρωας του εαυτού σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 185
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλυτερες συναυλιες που ειδα ηταν : Sabbath, Saviour Machine και Hot Water Music.

Θελω να δω : Sabbath, Saviour Machine και Hot Water Music. (παλι)

Θα ηθελα να δω και Rory και Green Day, αλλα ειναι το πρωτο αδυνατο, το δευτερο σχεδον αδυνατο..

Αγάπη μου, χρειάζομαι τις κιθάρες μου, όπως εσυ τα παπούτσια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

R.H.C.P. κ τι στον κόσμο! Αν κ δε θα είναι το ίδιο χωρίς τον Frusciante  :'( Επίσης ανυπομονώ για Rammstein κ Faith No More που ευτυχώς ξανάρχονται φέτος γιατί πέρσι δεν μπόρεσα να πάω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Red Hot Chili Peppers με support (The!)James Brown

Cardiff International Arena, Wales 2004

 

Metallica-Dream Theater Rockwave Festival 2007

 

Firehouse-Gagarin

 

και η πιο "ποζεράδικη" που πήγα Malmsteen @ Rodon.

 

Θα θελα να δω Michael Jackson (πολύ χλωμό εεε?) και Anathema γιατί δεν τους πρόλαβα την τελευταία φορά που ήρθαν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικές που μου 'μειναν:

Santana το 88 με Shorter αν θυμάμαι καλά ... μπήκαμε με το ντου σκαστοί από το στρατόπεδο  ;D

Pink Floyd την επόμενη χρονιά στο ΟΑΚΑ

Scott Henderson να κεντάει επί κοντά 2 ώρες στο Μύλο το 90 κάτι

Garsed - Helmerich support σε Vai (με McAlpine για 2η) να κλείνουν το σετ τους με το Have A Cigar αφιερωμένο στη Μόνικα ... άτιμα παιδιά

Και τέλος μια μάλλον απογοητευτική βραδιά με τον Knopfler συναχωμένο να παίζει καθιστός στο 2ο μέρος πίνοντας τσάγια στα ενδιάμεσα. Το δε κοινό λιγότερο θορυβώδες και από θεατές αγώνα σκάκι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ηθελα να δω των ozzy με τον rhandy rhoads στη κιθαρα,ειναι λιγο δυσκολο βεβαια διοτι ο rhoads βριεσκεται εισ τοπο χλωερο εδω και πολλα χρονια. :-[

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου