Προς το περιεχόμενο

O3 Jazz Trio...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες, ήδη δουλεύουμε σε original υλικο και έχουμε ενα team από ανθρώπους που μας supportάρουν. Ειδικότερα είναι οι:

 

www.mothstudio.com

www.noumenon.gr

 

οι οποίοι κάνουν εξαιρετική δουλειά σε ηχογραφήσεις και οπτικές παραγωγές!

 

Νομίζω πως το μέλλον διαγράφεται λαμπρό... Stay tuned!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπορω να πω πως σίγουρα το μέλλον θα είναι λαμπρο για την έν λόγο μπάντα......Ήταν απο της λίγες φορες που χαίρεσαι πραγματικα να ήχογραφεις.....Τα παιδιά ήρθαν , στησαμε και παιξανε ζωντανά τέσσερα κομμάτια απο ένα take ......Το αποτέλεσμα θα το ακούσετε σύντομα φαντάζομαι ,αλλα σας διαβεβευω πως ήταν τόσο ¨πραγματικο¨ το παιξιμο που πιο πραγματικό πεθαινεις :)..........και παλι Μπράβο !!!!!!!!!! Απίστευτο συναίσθημα !!!!!!

Rehearse more....edit less!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλια και το χρόνο σας. Αν θέλετε πάντως να μάθετε τι συμβαίνει στο κεφάλι του μπασίστα μας, τότε:

 

http://www.michaelevdemon.com/book

 

Θα σας λύσει όλες τις απορίες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλια και το χρόνο σας. Αν θέλετε πάντως να μάθετε τι συμβαίνει στο κεφάλι του μπασίστα μας, τότε:

 

http://www.michaelevdemon.com/book

 

Θα σας λύσει όλες τις απορίες!

 

Γιατι ρε σεις το χαλάτε?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου, δεν είχα τη διάθεση να χαλάσω κάτι και αν το έκανα, ζητώ συγγνώμη. Το σκεπτικό μου πάντως, έχει ως εξής: Για να φτάσει κάποιος σε ένα τελικό αποτέλεσμα, ανεξάρτητα από την ποιότητά του αποτελέσματος αυτού, υπάρχουν μια σειρά από ανθρώπους και διαδικασίες που έχουν συνδράμει σε αυτό και νομίζω πως είναι αδικία η έλλειψη αναφοράς σε αυτούς.

 

Ειδικότερα, μιας και το post αυτό ανήκει στο μουσικό section αυτού του πολυδιάστατου forum, νομίζω πως είναι θεμητό να μοιραζόμαστε γνώσεις και πληροφορίες γύρω από το πώς αντιμετωπίζουμε τη μουσική και το παίξιμο. Σε αυτό λοιπόν το πλαίσιο, παρέθεσα ενα link για όποιον ενδιαφέρεται για περαιτέρω πληροφόρηση.

 

Και πάλι αν ενόχλησα, ζητώ συγγνώμη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πάλι αν ενόχλησα, ζητώ συγγνώμη...

Φιλε μου δεν ειναι θεμα ενοχλησης και δε θεωρω τον εαυτο μου τοσο αξιο ωστε να συγχωρει.

Με πιανεις? ;)

 

Δημιουργησες -σε μενα- την εντυπωση οτι ηρθες ουρανοκατεβατος(αν και παιχταρας)

να παραθεσεις 37 λινκ οσων σχετιζονται με το σχημα χωρις να συζητηθει,ζητηθει..

Ας πουμε..το τι εχει στο κεφαλι του ο μπατσιστας...

Ασε μας με τη γλυκα της μουσικης σου,τι τα θες τα αλλα?

 

Αμα τωρα βγει και κανεις να ρωτησει αν γραφετε σε μπομπινα,θα χει δικιο.. ;)

Τεσπα,επειδη εννοουσα το σχολιο για τα τραγουδια,εφαγα μια ηττα...

 

Καλη συνεχεια,ειστε πολυ καλοι μουσικοι!

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Να ξεκαθαρίσω κάτι.

 

Δεν εκπροσωπώ κατά καμία έννοια το forum (υπάρχουν επιτετραμμένα προς τούτο όργανα) .

 

Δεν με ενοχλεί που παραβιάζονται κανονισμοί, (υπάρχουν επίσης επιτετραμμένα προς τούτο όργανα).

 

Δεν με ενοχλεί που κάποιοι  άλλοι επαγγελματίες, με τεράστια συμβολή στο forum, πληρώνουν διαφήμιση (στο φινάλε, από πίττα που δεν τρως, τι σε νοιάζει και αν καεί).

 

Επίσης υπάρχουν μέλη εδώ μέσα που έχουν γράψει βιβλία (κάθε είδους) και ουδέποτε έκαναν promo, ιδίως δε με «το καλημέρα» στο forum.

 

Σέβομαι τέλος το «ψωμί» που προσπαθεί να βγάλει ο καθένας νόμιμα.

ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΠΟΛΥ όμως αισθητικά τα λόγια του πλασιέ, ειδικά από άτομα που ασχολούνται με την τέχνη . Στην τελική, αφού εμπλέκονται τόσοι στην παραγωγική διαδικασία του προϊόντος  σας , αφήστε και το promotion στα χέρια ειδικών, θα το κάνουν καλλίτερα.  

 

Μπήκα να σχολιάσω μουσικά, και μου κόπηκε η όρεξη. Δεν μιλάω ουτε φιλικά, ούτε εχθρικά. Μιλάω ειλικρινά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου