Προς το περιεχόμενο

O3 Jazz Trio...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Dave, is that you? Τρομερό όνομα! Όσο για τα παιδιά, ξέρω, ξέρω... Κάτσε να φτιαχτούν και τα session που μας κάνατε στο http://www.mothstudio.com. Χαμός!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ουάου, ψάρωσα πολύ άσχημα ;). Υπάρχει τέτοια μπάντα; Καιρός να παρατήσω την κιθάρα μου (καλά εντάξει τουλάχιστον μέχρι αύριο που ελπίζω να το έχω ξεχάσει). Τα πολλά συγχαρητήρια μου. Είστε τουλάχιστον απίθανοι!

Μην κανεις κανα αστείο έχεις φαν  :D

Καλό ήταν αλλα πολύ γρήγορο, θάθελα κατι στο 120 .

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Ώς άσχετος στην τζαζ να πω ότι το άκουσα 3 φορές συνέχεια; Ωραίοι ρε παιδιά! Θαυμάσιοι! Και ειδικά αν τα πάτε καλά και μεταξύ σας! ΥΑΥ!

 

Και μπράβο και άλλη μία φορά γιατί το φόρουμ με θέλει να αλλάξω το μήνυμα... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστούμε όλους για τα καλά σας λόγια! Σύντομα θα είναι online και το site μας που θα έχει dates για live. Ελπίζουμε να σας δούμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Κανα CDακι θα δουμε παιδια?

Ξέρεις κάτι; +100, ΑΛΛΑ

 

ΑΛΛΑ

 

Δε θα ήταν εξαιρετικά πιο ενδιαφέρον ένα DVD? Γιατί το CD το έχεις και από το νοιζ στο κάτω κάτω... Αλλά το βίντεο; Είναι άλλο πράγμα, και αυτό που είδαμε ΕΜΕΝΑ μου κράτησε το ενδιαφέρον! Φαντάσου κάποιον που γουστάρει τζαζ (αν κι εγώ αρχίζω να την φλερτάρω επικύνδινα... Τέλος πάντων)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου