Προς το περιεχόμενο

O3 Jazz Trio...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΠΟΛΥ όμως αισθητικά τα λόγια του πλασιέ, ειδικά από άτομα που ασχολούνται με την τέχνη . Στην τελική, αφού εμπλέκονται τόσοι στην παραγωγική διαδικασία του προϊόντος  σας , αφήστε και το promotion στα χέρια ειδικών, θα το κάνουν καλλίτερα.  

Τι ωραια το πες ρε μπαγασα! ;)

 

:)

Τωρα θυμηθηκα,πως οταν ειχα γραψει το τελευταιο τραγουδι που ειχε ποσταρθει απο μενα,το μεσημερι ειχα φαει ιμαμ μπαιλντι.

Για οσους ενδιαφερονται για το τι ειχα στην κοιλια μου,τοτε:

 

http://www.sintagespareas.gr/sintages/imammpailnti.html

 

Θα σας λυθουν πολλες αποριες... :D

 

Σορυ ρε φιλε αλλα ειμαστε και μιας ηλικιας...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φιλε LK, σε ευχαριστούμε για την ειλικρινή σου συμβολή σε αυτό το post. Είμαι νέος σε αυτό το forum και διάβασα σχολαστικά τους κανόνες όπως κάνω σε κάθε forum στο οποίο είμαι μέλος. Νομίζω πάντως πως δεν παρέβηκα κάποιον κανόνα του forum αυτού. Ο πιο σχετικός που βρήκα σε σχέση με το post σου είναι ο παρακάτω:

 

7. Τα μέλη συμφωνούν να μη προωθούν, να διαφημίζουν ή να δυσφημίζουν έμμεσα, αλλά και άμεσα προϊόντα δικά τους ή άλλων και τις έμμισθες υπηρεσίες τους. Η αναφορά σε προϊόντα και υπηρεσίες μπορεί να γίνεται μόνο αν έχει ρόλο ενημερωτικό στην συζήτηση.

 

Νομίζω πως η τελευταία πρόταση καλύπτει την πρόθεση μου η οποία, όπως ανέφερα, είναι καθαρά ενημερωτική και όχι κάποιου πλασιέ όπως αναφέρεις.

 

Τώρα, για όποιον δεν ενδιαφέρεται για τις λεπτομέρειες πίσω από αυτό που είδαν, μπορεί να προσπεράσει τα post αυτά και να ακούσει τη μουσική, όπως έκαναν όπως φαίνεται όλοι οι υπόλοιποι...

 

Καλή συνέχεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα θυμηθηκα,πως οταν ειχα γραψει το τελευταιο τραγουδι που ειχε ποσταρθει απο μενα,το μεσημερι ειχα φαει ιμαμ μπαιλντι.

Για οσους ενδιαφερονται για το τι ειχα στην κοιλια μου,τοτε:

 

http://www.sintagespareas.gr/sintages/imammpailnti.html

 

Θα σας λυθουν πολλες αποριες... :D

 

Σορυ ρε φιλε αλλα ειμαστε και μιας ηλικιας...

 

Χαχα! Θεός!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Σου είπα (αν μου επιτρέπεις τον ενικό) ότι  ΔΕΝ με ενοχλεί αν παραβιάζονται κανονισμοί, ούτε και είμαι θεματοφύλακάς τους, συνεπώς δεν χρειάζεται να το  αιτιολογήσεις (σε εμένα τουλάχιστον) .

 

Το τι με ενοχλεί το κατέθεσα ξεκάθαρα.

 

Τέλος

Τώρα, για όποιον δεν ενδιαφέρεται για τις λεπτομέρειες πίσω από αυτό που είδαν, μπορεί να προσπεράσει τα post αυτά και να ακούσει τη μουσική, όπως έκαναν όπως φαίνεται όλοι οι υπόλοιποι...

 

Σαφέστατα ο καθένας θα κάνει ό,τι θέλει.

Εγώ πάλι δίδω τεράστια σημασία στις "λεπτομέρειες", γιατί αυτές πιστεύω ότι κάνουν και τη διαφορά.

 

Καλή συνέχεια και σε εσένα, επίσης ειλικρινά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τα λες και η άποψή σου είναι σεβαστή. Καλή συνέχεια και σε σένα (και εννοείται δε με πειράζει ο ενικός!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα! Θεός!

Ειλικρινα χαιρομαι που το ειδες με χιουμορ. ;)

 

Αν θες μια ταπεινη γνωμη,προσπαθησε παρακολουθωντας λιγο καιρο το νοιζ,να μπεις στο ''πνευμα'',το ιντερνετικο ''ηθος'',τα αποδεκτα και μη του νοιζ ασχετως κανονων.Δυστυχως ή ευτυχως αυτα ειναι που δημιουργουν μια ''κοινωνια''ανθρωπων που αγαπουν τη μουσικη,οπως και στην πιατσα αλλωστε.

 

Εννοειται οτι ολοι ειναι ευπροσδεκτοι και δεν υπαρχει ιχνος κακεντρεχειας και προκαταληψης.

Παραθετω ως επιχειρημα το πρωτο μου ποστ.

:o

Απιστευτοι-Παικταραδες-Αψογοι-Υποκλισις.

EYΓΕ!

 

Καλη συνεχεια!

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες μια ταπεινη γνωμη,προσπαθησε παρακολουθωντας λιγο καιρο το νοιζ,να μπεις στο ''πνευμα'',το ιντερνετικο ''ηθος'',τα αποδεκτα και μη του νοιζ ασχετως κανονων.Δυστυχως ή ευτυχως αυτα ειναι που δημιουργουν μια ''κοινωνια''ανθρωπων που αγαπουν τη μουσικη,οπως και στην πιατσα αλλωστε.

 

Εννοειται οτι ολοι ειναι ευπροσδεκτοι και δεν υπαρχει ιχνος κακεντρεχειας και προκαταληψης.

Παραθετω ως επιχειρημα το πρωτο μου ποστ.Καλη συνεχεια!

 

Εννοείται πως θέλω γνώμη, αλλιώς δε θα postαρα ούτε θα ασχολούμουν με τα γραφόμενα! Για αυτό και ζήτησα συγγνώμη, υπό την έννοια της άγνοιας όλων αυτών που παραθέτεις. Νομίζω πως συν τω χρονω, θα εγκλιματιστώ με το πνεύμα και το ήθος του συγκεκριμένου forum. Για να είμαι ειλικρινής, αυτό είναι το 1ο ελληνικό μουσικό forum που συμμετέχω και ίσως να έχω λίγο "ξενόφερτες" συμπεριφορές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα θυμηθηκα,πως οταν ειχα γραψει το τελευταιο τραγουδι που ειχε ποσταρθει απο μενα,το μεσημερι ειχα φαει ιμαμ μπαιλντι.

Για οσους ενδιαφερονται για το τι ειχα στην κοιλια μου,τοτε:

 

http://www.sintagespareas.gr/sintages/imammpailnti.html

 

Θα σας λυθουν πολλες αποριες... :D

Σορρυ κιολας για το οφτοπικ-πρωτη φορα συμβαινει-αλλα ποιος σου πε ρε Πατρινε να

μας πεις τι φαγητο ειχες στην κοιλια σου οταν εγραφες το κομματι?

Να χες φαει παϊδακια να πω αλλα τωρα τι μας νοιαζει για το ιμαμ σου? ;)

Βαλε κανα κομματι-καιρο εχεις-και φροντισε να σαι νηστικος την αλλη φορα.

Και παλι σορρυ φιλτατε GoatOfRafin που οφφτοπικαρα αλλα τον ειχα αχτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Και παλι σορρυ φιλτατε GoatOfRafin που οφφτοπικαρα αλλα τον ειχα αχτι.

Κι εγώ τον άχρηστο! Τα δάχτυλά του δεν κουνάνε, τα ντραμς του προγραμματισμένα, και η φωνή του σα γαϊδάρου είναι! Άστα...

 

Και στο "θέμα" μας τώρα. Ίσως λίγο άκομψο αλλά σιγά... Για τους συμπαίκτες του είπε ο άνθρωπος όχι για παπούτσια nike!  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου