Προς το περιεχόμενο

O3 Jazz Trio...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και στο "θέμα" μας τώρα. Ίσως λίγο άκομψο αλλά σιγά... Για τους συμπαίκτες του είπε ο άνθρωπος όχι για παπούτσια nike!  :P

 

Βαλε κανα κομματι-καιρο εχεις-και φροντισε να σαι νηστικος την αλλη φορα.

 

Eισθε αλυται προβοκατόροι.. :P

 

Το χω ριξει στη μαγειρικη,οταν τελειωσω το κεφάλαιο ''κιμαδες'' θα ανεβασω τιποτα.. :-*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τωρα θυμηθηκα,πως οταν ειχα γραψει το τελευταιο τραγουδι που ειχε ποσταρθει απο μενα,το μεσημερι ειχα φαει ιμαμ μπαιλντι.

Για οσους ενδιαφερονται για το τι ειχα στην κοιλια μου,τοτε:

 

http://www.sintagespareas.gr/sintages/imammpailnti.html

 

Θα σας λυθουν πολλες αποριες... :D

 

Σορυ ρε φιλε αλλα ειμαστε και μιας ηλικιας...

Στάκα βρε, αυτό το site είναι free (το έχω ήδη στα "αγαπημένα").

Τι κάποιας ηλικίας μου τσαμπουνάς? Εγώ αν έτρωγα ιμάμ θα πάγαινα στο νοσοκομείο (δεν τα αντέχει αυτά το στομάχι μου, γέρος άνθρωπος έχω και πίεση).

Αλλά αν γράφεις τέτοια κομμάτια (αμερικανίλα) με ιμάμ, που να φας και T-Bone steak!

Γελαδάρης θα γενείς κανονικός!

Άσχετο, αλλά επειδή μάλλον ξεπέρασες το στάδιο στο οποίο σε είχα αφήσει (καθάριζες πατάτες τότενες ;D), πώς το φτιάχνεις το ιμάμ και έχεις τέτοια έμπνευση?

Για πες!

Τον κιμά τον τσιγαρίζεις πολύ ώρα? Γιατί εγώ δύο πακέτα τσιγάρα κάπνισα και δεν είχε τσιγαριστεί ακόμα. Πόσα τσιγάρα θέλει? ;D

Αν είσαι στους κιμάδες, δοκίμασε τα παραδοσιακά Αρμενικάνικα ;D σουτζουκάκια!

 

Sorry για το off topic, αλλά εδώ βρήκα αδερφή.......ψυχή.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

meat loaf ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

;D ;D ;D

 

Αν είσαι στους κιμάδες, δοκίμασε τα παραδοσιακά Αρμενικάνικα ;D σουτζουκάκια!

 

;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και παλι σορρυ φιλτατε GoatOfRafin που οφφτοπικαρα αλλα τον ειχα αχτι.

Χαχα! Μην άγχεσαι, είμαστε off-topic κάτι σελίδες τώρα!

 

2. i vi ii v

  iii(i) vi ii v

  v i iv bv

  iii vi ii v

  etc etc ::) ::) ::) ::) ::) ::)

Yes, yes...

 

3.Is this d'angelico or what? 8)

Yes, again! Είναι η NYSS-3B, αυτή που λάνσαρε ο Kurt. Γαμώ τα όργανα φίλε και κληρονομιά από τον δάσκαλό μου Γιώτη Σαμαρά...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να συνέλθουμε Δευτεριάτικα με τα μπαϊλντί και τους κιμάδες.

Ένα εύγε στον Marathon που αντιστάθηκε και δεν συμμετείχε. ;D

 

Λοιπόν, εγώ το βίντεο λόγω firewall δεν το βλέπω και μπορώ να υποθέσω μόνο αλλά το ζήτημα που τέθηκε εδώ ήταν η κομψότητα του introduction της μπάντας / μελών.

Όπως ειπώθηκε δεν ήταν και η πιο διακριτική εισαγωγή η οποία μάλλον επιδεινώθηκε και με την αναφορά studios/μελών/φίλων αλλά, αν με ρωτήσετε (που δεν αλλά απλώς λέω) προσωπικά δεν βλέπω κάτι μεμπτό (αν και γω στις μουσικές μου σχέσεις, όντας παλαιομοδίτης, είμαι μονογαμικός).

Να η δουλειά μας, να ποιοί είμαστε, σε όποιον αρέσουμε και να στε καλά που μας ακούσατε.

Τώρα αν αρέσει ή δεν αρέσει ο τρόπος, είναι στην κρίση του αποδέκτη.

Βέβαια να επισημάνω ότι το site του γκρουπ δεν δουλεύει !!

 

Υπάρχει βέβαια και το άρθρο 7 του κανονισμού αλλά αυτό πρέπει να εκλαμβάνεται και με μία δόση καλόπιστης ερμηνείας και τακτ καθότι ένα μεγάλο ποσοστό συμφορουμιτών εδώ μέσα είναι για να δείξουν την ατομική ή/και ομαδική τους δουλειά (άρα εκ προοιμίου προπαγανδισμός δικού τους προϊόντος) η οποία είτε βρίσκεται στα σκαριά για κάτι επαγγελματικό, ή έχει πάρει τον δρόμο της πώλησης είτε για να τους γνωρίσουν και τα άλλα μέλη στην περίπτωση επικείμενου live.

 

Υποθέτω βέβαια ότι οι Κουμπαραίοι του Βορρά, αυτό που εννοούν είναι ότι καλό  θα ήταν (τουλάχιστον από πλευράς τακτ) να συνοδεύεται και μία αντίστοιχη forumική ευρύτερη παρουσία.

Και δεν τους αδικώ. Πιθανόν. Αλλά δεν χάθηκε κι ο κόσμος. Πρώτη επαφή είναι εξάλλου..... Ίδωμεν στο δις εμφανίζειν.

 

Πάμε παρακάτω τώρα, μένοντας στο video των 03 γιατί βαριέμαι την κοπτοραπτική threads Δευτεριάτικα.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον modulator audiokostas για την κατανόησή του! By the way, το site μας είναι under construction. Όταν το τελειώσουμε (εντός της βδομάδας πολύ πιθανόν) θα ενημερώσουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα εύγε στον Marathon που αντιστάθηκε και δεν συμμετείχε. ;D

Ευχαριστώ τον modulator audiokostas...που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...κατάλαβε ότι έχω επίπεδο!! 8)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον modulator audiokostas...που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...κατάλαβε ότι έχω επίπεδο!! 8)

Mα αυτό είναι παγκοίνως γνωστό και πανθομολογούμενο!

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου