Προς το περιεχόμενο

Έχει κανείς άποψη για το wah της Vox v846hd?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λες?

Πάντως, πέρα από το τι αρέσει προσωπικά σε μένα ή όχι,

νομίζω ότι μάλλον αυτό είναι ένα πετάλι που δεν αξίζει τα λεφτά του..

ίσως κανείς να πρέπει να προτιμήσει το cry baby GCB95...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα ας πουμε μου αρεσε πολυ. Ειναι διαφορετικα αυτα τα 2 μεταξυ τους, επομένως μιλάμε για καθαρα υποκειμενικό ζήτημα.

 

Για μένα ο μόνος τρόπος να δικαιολογήσεις το αν καποιο πετάλι αξιζει ή οχι τα λεφτά του, είναι να μου βρεις ένα άλλο με ικανοποιητικά παραπλήσιο ήχο που να είναι φτηνότερο.

 

Το κραι μπειμπυ δεν έχει παραπλησιο ήχο

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα ας πουμε μου αρεσε πολυ. Ειναι διαφορετικα αυτα τα 2 μεταξυ τους, επομένως μιλάμε για καθαρα υποκειμενικό ζήτημα.

 

Για μένα ο μόνος τρόπος να δικαιολογήσεις το αν καποιο πετάλι αξιζει ή οχι τα λεφτά του, είναι να μου βρεις ένα άλλο με ικανοποιητικά παραπλήσιο ήχο που να είναι φτηνότερο.

 

Το κραι μπειμπυ δεν έχει παραπλησιο ήχο

 

+1

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο rock blues είναι δύο κλασσικές περιπτώσεις πάντως, δε νομίζεις? Το vox σε μένα φαίνεται

πιό καθαρό, λιγοτερο fancy, ενώ το άλλο ανταποκρίνεται και σε πιο σύγχρονα πράγματα.

Έτσι νομίζω εγώ τουλάχιστον..

Επίσης δεν ξέρω αν συμβαίνει σε όλα αυτό, αλλά το δικό μου με εκνευρίζει γιατί έχει πολύ

σκληρό on/off switch..

Μπορεί βέβαια να'ναι τυχαίο..Α και το γρανάζι του επίσης είναι λίγο ζόρικο (μπορώ λες να του βάλω κάτι για να γλιστράει πιο εύκολα? )....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Επίσης δεν ξέρω αν συμβαίνει σε όλα αυτό, αλλά το δικό μου με εκνευρίζει γιατί έχει πολύ

σκληρό on/off switch..

Μπορεί βέβαια να'ναι τυχαίο..Α και το γρανάζι του επίσης είναι λίγο ζόρικο (μπορώ λες να του βάλω κάτι για να γλιστράει πιο εύκολα? )....

 

 

........δεν ειναι τυχαιο και εμενα ετσι ειναι σκληρο - στην αρχη επρεπε να σηκωθω ολος πανω του - απλα μετα απο 2-3 χρονια ηρθε καπως. Ή  το συνηθισα ή μαλακωσε λιγο........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου