Προς το περιεχόμενο

Wren & Cuff Box Of War


rouchlass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια χαρα,να προσθεσω στην ολη συζητηση,οτι ενας πολυ καλος κλωνος του civil war muff ειναι αυτος απο  big knobs pedals,το εχω 3 χρονια και σκοτωνει!!σε συγκριση με τον κλωνο του jam pedals μου φανηκε πιο πιστο στον αρχικο ηχο,φιλε μου θα ηταν ενδιαφερον να τα ακουσουμε μαζι,αν εισαι μεσα στειλε! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...
  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εκτορα σου ειχα ταξει μια φωτο.Δε μπορω ομως να τις ανεβασω στο noiz (οι γνωσεις μου στους υπολογιστες ειναι οι βασικες) γι'αυτο κ χρειαζομαι μια βοηθεια απο εναν συν-forum-ιτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να δω αν μπορώ να βοηθήσω αδερφέ.  ;)

 

 

 

540108_4407764484375_327751362_n.jpg

 

 

423092_4407765684405_2020571629_n.jpg

 

 

14209_4407768084465_1976420081_n.jpg

 

 

 

536544_4407769644504_1315959712_n.jpg

 

 

 

558945_4407770364522_1065617193_n.jpg

 

 

H πεταλοσυλλογή σου ***** & δέρνει!  :o  Δεν ξέρω για ποιό από όλα να σε πρωτο-ρωτήσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξηγω (με τη σειρα της συνδεσμολογιας τους):

Korg Pitchblack - Ernie Ball VP Jr - Fulltone Clyde Deluxe - Fulltone Mini Deja Vibe 2 - Wren & Cuff Box Of War - Mad Professor Forest Green Compressor (handwired) - Mad Professor Litle Green Wonder (handwired) - Homebrew Electronics Detox EQ - Strymon Bluesky Reverberator - Strymon El Capistan dTape Echo - DLS TR1 - ISP Decimator - Boss RC 3

Guitar: Gibson SG Standard (Κουρδισμενη σε C)

Amp: Marshall DSL 401 Combo

Εκτορα σε ευχαριστω  για τη βοηθεια κ για τα καλα σου λογια.Η αληθεια ειναι πως εχω πολυ καλα πεταλια στην κατοχη μου.Ομως μαζευτηκαν αργα-αργα (3,5 χρονια) κ με αρκετες οικονομικες θυσιες...Παντα ημουν της αποψης πως ισως να αργουσα να αγορασω κατι αλλα εκεινο που θα επελεγα θα ηταν κατι καλο.Δε σου κρυβω επισης πως απο το pedalboard περασαν κ αλλα πολυ καλα πεταλια ( Mad Professor Fire Red Fuzz, Blackout Effectors Twosome Dual Fuzz, Boss RE-20, Empress Vintage Modified Superdelay, Dr Scientist Mini Reverberator) τα οποια λογω της ποιοτητας τους πουληθηκαν σε πολυ καλες τιμες κ συμπληρωνα ανα διαστηματα το υπολοιπο ποσο για το καθε επομενο πεταλι.

Τωρα 3,5 χρονια μετα ειμαι ευτυχισμενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου