Προς το περιεχόμενο

Octaver για Μπασο?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θελω να το ενεργοποιω στις ψηλες συχνοτητες (παιξιματα μονο σε G και D ) οποτε θα θελα η διφωνια να φαινεται ξεκαθαρα και αμα ειχε κ λιγο gain (οχι distortion ομως) δεν θα με χαλαγε..Στο youtube που ακουσα το EBS μου φανηκε τραγικο!Η αληθεια ειναι οτι το mxr απο youtube και μονο μου ακουστηκε το καλυτερο απ ολα αλλα η αληθεια ειναι οτι μου φαινεται λιγο υπερβολη να δωσει κανεις τοσα λεφτα για octaver..Tα Boss και Digitech πως τα πανε στις ψηλες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Θελω να το ενεργοποιω στις ψηλες συχνοτητες (παιξιματα μονο σε G και D ) οποτε θα θελα η διφωνια να φαινεται ξεκαθαρα και αμα ειχε κ λιγο gain (οχι distortion ομως) δεν θα με χαλαγε..Στο youtube που ακουσα το EBS μου φανηκε τραγικο!Η αληθεια ειναι οτι το mxr απο youtube και μονο μου ακουστηκε το καλυτερο απ ολα αλλα η αληθεια ειναι οτι μου φαινεται λιγο υπερβολη να δωσει κανεις τοσα λεφτα για octaver..Tα Boss και Digitech πως τα πανε στις ψηλες?

 

Το Boss έχω και δεν μπορώ να πω ότι έχω κάποιο παράπονο. Βέβαια το θέμα πάντα σε αυτά τα ρημάδια (Octaver) είναι στις χαμηλές- εκεί είναι αν το tracking μπορεί να βγάλει πέρα.

 

Το Μουξουρού είναι άλλα κόλπα  :D Πεντακάθαρο, «ακούει», σούπερ χροιά... Πολύ «μουσικό» πετάλι και αυτό αξίζει να το πληρώσεις.

 

Για το Τζίτζιτεκ δεν το έχω παίξει, δεν έχω άποψη...   

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου