Προς το περιεχόμενο

πως θα αντικαταστησω το ραδιοφωνο στο μαγαζί ;


black_sheep

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησμέρα είμαι σε αναζήτηση μπλιμπλικίου και λόγο του ότι δε νιώθω και πολύ με τέτοια χρειάζομαι την συμβολή σας , το πρόβλημα μου είναι οτι  δεν μπορώ να δουλεψω χωρις μουσική και έχω απογοητευτεί απο το ραδιο πλέον,σκέφτομαι να το σουτάρω στα σκουπίδια (όλη την ώρα σπαστικες διαφημισεις με κίτσους, ίδια cd να παίζουν και κάτι ποπ που τα ακούω και μου σηκώνεται η τρίχα) σκέφτομαι να κάνω το εξής στα 25-30 μέτρα έχω κατάστημα wind με free hotspot internet και σκέφτομαι να αγοράσω ενα φθηνό μέσω αναπαραγωγής και 2 ηχεία ασυρματα λίγο ποιο ανθρωπινα.

Στόχος μου είναι να ακουω

1) ιντερνετικό ράδιο

2) to σερφάρισμα δε με ενδιαφέρει και τόσο όμως καμιά φορά χρειάζεται οπώτε και και  δε μας χαλάει και λίγο μεγαλύερη οθονη  ;D

3) ΚΙΝΕΖΙΑ να είναι δε έχω κανενα πρόβλημα και open soucre ακομα καλυτερα.

4) ασυρματα ηχεία και αν μπορουν να συνδεθουν και στην tv με καποιο καλωδιο  θα είναι απλά τέλεια.

5) να έχει καλή ασύρματη κάρτα να πιάνει δηλάδή καλό σήμα στα 30 μέτρα γιατί με το κινητό πχ πρεπει να βγω στη πόρτα (htc desire)

6) δεκτο και hdmi

και φυσικά όσο το δυνατόν ποιό οικονομικά

Δεκτά και μεταχειρισμένα tab -laptop-netbook -ηχεία

μπλουζάκι και άγιος ο θεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανeνα 80-100 πανω κατω δε θελω να φαω για τετοια φάση πολλα τώρα που το ξανασκέφτομαι ομως  θα ήταν μηπως πολυ καλυτερα με κανενα κινεζικο media player και στικακι με κεραια και σκληρο αντι για pad;  να το βαλω και διπλα στη τηλεοραση σαν δεκτη , έχω στο σπίτι  ενα κινεζικο himedia και ειναι τρελο μηχανημα ρε σι παιζει τα πάντα χωρις κολληματα μιλαμε για 1080p απειρα fimware torrent radio , κανει downmix dts κτλ  βρηκα και αυτό το keyboard http://www.merimobiles.com/MK_2_2_4G_Wireless_Mini_Keyboard_p/meri3949.htm

 

μπλουζάκι και άγιος ο θεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου