Προς το περιεχόμενο

Δε μας τα λές καλά A(er)opolis


fleamail

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά οι τύποι πλεόν δεν παίζονται!

 

Μετά τις άπειρες πατάτες και εκείνη τη λαλακία με τα μπάσα του Μπασλάμ τώρα το μαμήσαν το θέμα!

 

Καλά όχι πως θεωρώ το avopolis κάτι αξιόλογο εγώ μπαίνω για διασκέδαση εκεί μέσα και τελικά πλάκα έχει! :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παντως υστερα απο μεϊλ που τους εστειλα το διορθωσαν & μου ζητησαν και συγγνωμη,κατι ειναι και αυτο δειχνει τουλαχιστον οτι δεν ειναι ελληναρες & παραδεχονται τα λαθη τους..

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως υστερα απο μεϊλ που τους εστειλα το διορθωσαν & μου ζητησαν και συγγνωμη' date='κατι ειναι και αυτο δειχνει τουλαχιστον οτι δεν ειναι ελληναρες & παραδεχονται τα λαθη τους..[/quote']

 

Πολύ ευχάριστο, είδες... γκρίνια-γκρίνια, καμιά φορά βρίσκουμε και το δίκιο μας! Μπράβο και σε 'σενα SF.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως υστερα απο μεϊλ που τους εστειλα το διορθωσαν & μου ζητησαν και συγγνωμη' date='κατι ειναι και αυτο δειχνει τουλαχιστον οτι δεν ειναι ελληναρες & παραδεχονται τα λαθη τους..[/quote']

 

Μένω έκπληκτος! 8O

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συγκριση δε των DOORS με εναν κολοσσο της συγχρονης μουσικης οπως ο Ντυλαν ειναι απο αστεια εως ιεροσυλη...

 

Δεν έκανα σύγκριση.Αλλά διαφωνείς ότι στην Ελλάδα πιό πολλοί ακούγανε και ακούνε Doors παρά Ντύλαν?Εγώ προσωπικά δεν ξέρω κανέναν που να ακούει Ντύλαν.Ίσως γιατί οι Doors γίνανε και ταινία, αλλά οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις απόλυτο δικιο αλλα ευτυχως κανεις δεν ασχολειται με την Ελλαδα (οι περισσοτεροι κατοικοι του πλανητη δεν ξερουν ουτε καν κατα που πεφτει! :lol: ) αλλα και κανεναν δεν επηρεάζουν τα "ελληνικα" γουστα :lol: (χιλιες φορες ευτυχως μια και αν ειχαμε το απάνω χερι θα ειχαν γεμισει τα παγκοσμια δισκαδικα & airwaves με "εντεχνες" παπαριες και τρισαθλια σκυλοποπ! :? :lol:)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως γιατί οι Doors γίνανε και ταινία' date=' αλλά οκ.[/quote']

 

[άσχετο]Kαι ο Dylan είχε παίξει σε μια ταινία απαράδεκτη,σαν western,με θλιβερή ερμηνεία.Μήπως την έχει δει κανείς να μου θυμίσει?[/άσχετο]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως νομιζω οτι ο καθε καλλιτεχνης προσφερει το δικο του λιθαρακι στην μουσικη και ειδικα οταν μιλαμε για τετοια ονοματα...σιγουρα για μενα κανενας δεν ειναι θεος οποτε ολοι κρινονται αναλογα. :wink: :wink: :wink:

ead, Follow or Get out of the way !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[άσχετο]Kαι ο Dylan είχε παίξει σε μια ταινία απαράδεκτη' date='σαν western,με θλιβερή ερμηνεία.Μήπως την έχει δει κανείς να μου θυμίσει?[/άσχετο']

"Pat Garrett & Billy the Kid" του 1973, μαζί με τους James Coburn και Κris Kristofferson (άλλο τσίου!)

-έχει παίξει και σε κανά δύο άλλες επίσης-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου