Προς το περιεχόμενο

Δε μας τα λές καλά A(er)opolis


fleamail

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν! Ξύπνησε ο δεινόσαυρος μέσα μου :lol: και θα βάλω τα πράματα στη θέση τους!

 

 

Από την ταινία αυτή προέρχεται ως γνωστόν το Knocking on Heaven's Door, το οποίο έχουν διασκευάσει μεγάλη Γκάμα καλλιτεχνών, από τον Eric τους GnR, έως τους πυξ λαξ και εμένα! :D

 

 

Δεύτερον, ο έτερος τσίου, έχει βγάλει δισκάρα πρόσφατα, που βάζει κάτω πολλούς νέουρες... :lol:

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

[άσχετο]Kαι ο Dylan είχε παίξει σε μια ταινία απαράδεκτη' date='σαν western,με θλιβερή ερμηνεία.Μήπως την έχει δει κανείς να μου θυμίσει?[/άσχετο']

"Pat Garrett & Billy the Kid" του 1973, μαζί με τους James Coburn και Κris Kristofferson (άλλο τσίου!)

-έχει παίξει και σε κανά δύο άλλες επίσης-

 

Θενξ αλλά δεν εννοώ αυτή.Είναι μάλλον πολύ πιο πρόσφατη αφου είναι πολύ μεγαλύτερος και είχε βγει στα σινεμά πριν κανα 2-3 χρόνια (στο φεστιβάλ που γίνεται το Σεπτέμβρη την είχα δει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Highway 69 revisited.Δισκαρα.Ο ανθρωπος εφτιαχνε δισκους-διαμαντια μονος του,με μια κιθαρα και μια αρμονικα.Και νομιζω πως σε τελικη εχει δικιο σε αυτα

που δηλωσε... 8)

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου