Προς το περιεχόμενο

Music for my "films"


marathon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανυπομονώ!

Θέλει δουλειά το λουστράρισμα 8) Το καλό είνια ότι τα έχω έτοιμα τα περισσλοτερα

 

έτσι είναι, άμα αναλλώνεστε κ.Μάρεθε σε πολιτικές συζητήσεις, πού χρόνος για δημιουργία

μακάρι όλοι αυτοί που ποστάρουνε στις πολιτικές συζητήσεις, να είχανε ποστάρει όσα εγώ ή ΕΣΤΩ ένα κλιπ...θα είμασταν πιό σοφοί ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μακάρι όλοι αυτοί που ποστάρουνε στις πολιτικές συζητήσεις, να είχανε ποστάρει όσα εγώ ή ΕΣΤΩ ένα κλιπ...θα είμασταν πιό σοφοί ;D ;D

 

Δε μπορούσα να συμφωνώ περισσότερο.

 

http://www.tar.gr/content/content/print.php?id=2161

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακάρι όλοι αυτοί που ποστάρουνε στις πολιτικές συζητήσεις, να είχανε ποστάρει όσα εγώ ή ΕΣΤΩ ένα κλιπ...θα είμασταν πιό σοφοί ;D ;D

 

Ρε φίλος ,όταν ποστάρω στα πολιτικά ,άντε να μου κολλήσουν καμιά ταμπέλα του τύπου αριστερός-δεξιός-αλτέρνατιβ,ντεμέκ κλπ κλπ .

Το προτιμώ απ το να μου λένε όποτε ανεβάζω τργούδι ,πως δεν το έγραψα νηφάλιος  ;D ;D ;D

Δεν ξαναβάζω τραγούδι ,θα ποστάρω μόνο στα περί μπολιτικής ,περί ξσύλων και στα οβίνδεο του Λάκης που έχει και ωραία μονδέλα  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προτιμώ απ το να μου λένε όποτε ανεβάζω τργούδι ,πως δεν το έγραψα νηφάλιος  ;D ;D ;D

αφού ήσουν λιάδα φίλος....

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου