Προς το περιεχόμενο

Σας αρεσει αισθητικα η strat μου ? Ψηφιστε εχω δειλημα



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προφανώς...το είχα πεί από την αρχή. Ένα σακάκι θα αγόραζε και δεν θα πείραζε τίποτα ;D

 

Παντα τα σχολια σου με εκνευριζουν και με κανουν να σκαω στα γελια ταυτοχρονα... Τι ταλεντο κι αυτο...  ;D ;D

 

Λοιπον νταξει... Κατεληξα... Αφου το εχω που το εχω το μαυρο περλα πικγκαρντ θα το παω να του ανοιξουν τις καταλληλες τρυπες και θα βαλω μαυρα καπακια στους μαγνητες... Θενκ γιου... Οταν την φτιαξω θα ξανανεβασω φωτο να την δειτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 135
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Το βασικό σου πρόβλημα είναι οι πάρα πολύ κακές φωτογραφίες που έχεις βάλει. Τα χρώματα, ο φωτισμός και οι αντανακλάσεις φαίνονται άλλανταλλα ακόμα και μεταξύ των δύο φωτογραφιών. (Μέχρι και το σώμα φαίνεται περίεργο - από τη φωτό θα ορκιζόμουν ότι δεν είναι καν από στρατ)

 

Τώρα, επειδή έχω δει και το χρώμα αυτό και το πικγκαρντ λάιβ θα έλεγα ότι μια χαρά πάνε μαζί αλλά χωρίς άλλες χρωματικές εναλλαγές. Δλδ ο μαύρος μαγνήτης πρέπει να φύγει ή τέλος πάντων να πάψει να είναι μαύρος. Αν θες το προσωπικό μου γούστο, καλό θα ήταν να έπαυε να ήταν και διπλός (δλδ ο άσπρος hot rails δεν είναι κακή ιδέα).

 

Τέλος, αν και η ιδέα δεν είναι για τα γούστα σου, οπότε είναι εκτός συναγωνισμού, εγώ θα έβαζα τρεις lipstick.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) mint green pickguard + λευκα ποτς και καπακια μαγνητων

 

2) aged white pickguard + ποτς και καπακια

 

Και στις 2 περιπτωσεις ασε τον μαυρο διπλο,"αγριευει" οπτικα και αφου σ αρεσει ηχητικα δεν υπαρχει λογος να τον αλλαξεις

 

Μαυρο pickguard με rosewood ταστιερα δεν θα μου αρεσε.

 

Μην ξαναβαλεις περλες,χαντρες και διαμαντακια στην κιθαρα  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρη το χρωμα της ειναι φανταστικο αλλα βγαλε το pickguard και βαλε ασπρο με μαυρα καπακια στους μαγνητες ποτενσιομετρα και πενταθεσιο και θα σαι jet.(συμφωνα με το δικο μου γουστο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφέ βάλε άσπρο pickguard, βάλε και μαύρα καπάκια στους μονούς μαγνήτες για να δένουν με τον διπλό και μαύρα knobs. Πραγματικά αυτό το pickguard που έχεις με τον μαύρο μαγνήτη στο μπλε χρώμα του σώματος δεν μπορώ να το βλέπω.  :-\ ;D

(no offence)

 

Από τα pickguards, αυτό είναι το αγαπημένο μου (σε συνδυασμό με άσπρα καπάκια στους μαγνήτες και knobs) αλλά δεν πάει στην δικιά σου.

http://product-images.highwire.com/731558/955761.jpg

 

Ψηφίζω λευκό pickguard επίσης λοιπόν.

 

Με γειες ! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρη το χρωμα της ειναι φανταστικο αλλα βγαλε το pickguard και βαλε ασπρο με μαυρα καπακια στους μαγνητες ποτενσιομετρα και πενταθεσιο και θα σαι jet.(συμφωνα με το δικο μου γουστο)

Καλό και αυτό, εγκρίνω ή και παλαιωμένο λευκό στο πικγκαρντ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί τόση ανασφάλεια βρε Άρη μου...; (έχεις και ωραίο όνομα! ;D)

 

Την κιθάρα την πήρες για σένα ή για μας;  ;D

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου αρέσει κι έτσι η κιθάρα. Όταν την πρωτοείδα δεν μου έκανε αλλά όσο περισσότερο την κοιτάω τόσο περισσότερο μου αρέσει. Στο κάτω κάτω μουσικό όργανο είναι, δεν είναι κουστούμι πέρλα. Αν αλλάξεις κάτι, καν΄το για ανανέωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου